Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-10-2013, 18:03   #51
salom
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 1,8 - bierze olej. NIETYPOWA SPRAWA

Nawet pisałem do Mileny, założycielki tematu, do dzisiaj nie odpisała, ostatni raz była na forum w czerwcu, pojechała do Monachium, nie wiadomo czy dojechała, czy wróciła, bo bardzo mnie interesuje co zrobił pan kazio, że dotknięciem usunął branie oleju, właśnie ja przy swoim silniku czekam na takiego uzdrowiciela, bo już robić cokolwiek nie zamierzam.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2013, 19:37   #52
Kend~
ford::beginner
 
Avatar Kend~
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 25-05-2012
Skąd: Tarnów/Krakw
Model: Mondeo MK3
Silnik: słaby - 1.8 Duratec
Rocznik: 2001
Postów: 32
Domyślnie Odp: 1,8 - bierze olej. NIETYPOWA SPRAWA

heh to w temacie brania oleju powiem tak ze tez znam ten problem z autoposji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a tak powaznie to czy zna ktos powod brania oleju, ale tylko powyzej 4tys. obrotów? jak nieprzekraczam to nie wezmie ani kropli, a jak wdepne mocniej to olej ucieka jak szalony, bo wtedy dolewam 1litr po trasie ok. 100km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kend~ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2013, 20:28   #53
salom
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 1,8 - bierze olej. NIETYPOWA SPRAWA

Kend,chciałbym aby tak było u mnie, przez rok jeszcze nie przekroczyłem 3 tys obrotów, a pali 1 litr na 250 km.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2013, 20:46   #54
Kend~
ford::beginner
 
Avatar Kend~
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 25-05-2012
Skąd: Tarnów/Krakw
Model: Mondeo MK3
Silnik: słaby - 1.8 Duratec
Rocznik: 2001
Postów: 32
Domyślnie Odp: 1,8 - bierze olej. NIETYPOWA SPRAWA

haha no to masz prawdziwy problem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko jak to rozwiązac? bo jak przekrocze 4k obrotow to olej idzie jak szalony... na autostradzie maksymalna predkosc jaka osiagam to 140 km/h.. a czasami się spiesze i mam problem wtedy ;p
Kend~ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2013, 20:50   #55
salom
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 1,8 - bierze olej. NIETYPOWA SPRAWA

Już drugi rok z tym walczę, nawet to było powodem zapisania się do Klubu Forda, z miernym skutkiem i dużymi kosztami.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2013, 20:56   #56
Kend~
ford::beginner
 
Avatar Kend~
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 25-05-2012
Skąd: Tarnów/Krakw
Model: Mondeo MK3
Silnik: słaby - 1.8 Duratec
Rocznik: 2001
Postów: 32
Domyślnie Odp: 1,8 - bierze olej. NIETYPOWA SPRAWA

to spytam co robiles do tej pory, zeby bylo latwiej troszke Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wiem od kumpla z serwisy forda ze kazdy silnik forda mysi cos spalic.. niewiele ale spalic musi.. rozumiem to, ale chcialbym zeby w moim przypadku bylo troche Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kend~ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2013, 21:06   #57
salom
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 1,8 - bierze olej. NIETYPOWA SPRAWA

Kend, chętnie bym Ci napisał, ale zajęło by mi to czas do rana. Prościej będzie jak wpiszesz w szukajkę ,,, nadmierne zużycie oleju,,, jest tam temat założony przez kolegę .. gignasiak,, jest tam 172 posty, ja sie dopisałem do tego tematu, i tam są moje perypetie. Czytania na długie zimowe wieczory.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2013, 21:13   #58
Kend~
ford::beginner
 
Avatar Kend~
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 25-05-2012
Skąd: Tarnów/Krakw
Model: Mondeo MK3
Silnik: słaby - 1.8 Duratec
Rocznik: 2001
Postów: 32
Domyślnie Odp: 1,8 - bierze olej. NIETYPOWA SPRAWA

haha dziwie sie ze jeszcze nie zwatpiles w forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a probowales jakiegos "doctora"?
mam dojscie do modyfikatora takiego co uzywa ruskie wojsko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 100% gwarancji ze ani grama oleju nie wezmie ;p
Kend~ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2013, 21:36   #59
salom
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 1,8 - bierze olej. NIETYPOWA SPRAWA

OK, napisz na priva, co i jak..

Byłbym szczęśliwy, jak by mi brał 1 litr na tysiąc km.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2013, 21:41   #60
Kend~
ford::beginner
 
Avatar Kend~
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 25-05-2012
Skąd: Tarnów/Krakw
Model: Mondeo MK3
Silnik: słaby - 1.8 Duratec
Rocznik: 2001
Postów: 32
Domyślnie Odp: 1,8 - bierze olej. NIETYPOWA SPRAWA

haha spoko w sobote bede sie widzial z kumplem co mial ten specyfik na zaodwy na 1/4mili wiec dowiem sie czy zostalo mu cos jeszcze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kend~ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.