Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-03-2010, 21:29   #601
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,728
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał Adiktg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tyłu jak ktoś ma to są głośniki 2 drożne (z wysokotonowym wmontowanym na środku) to też już wiemy.
Widzisz tak myślałem, ale poszedłem z latarką, sprawdziłem i nie są to w pełni dwudrożne głośniki, bo jest jeden przetwornik (magnes i cewka), ale podwójna membrana, taka "low costowa" konstrukcja.
Właśnie ze względu na koszt wiązki (przegięcie) zrobiłem to sam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziś mnie wzięło na sprawdzanie, bo wymieniałem w drugim aucie żarówki i zdemontowałem przednią lampę w MK7. Porażka.

boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2010, 21:50   #602
mancat
ford::advanced
 
Avatar mancat
 
Zarejestrowany: 28-02-2007
Skąd: Śląsk
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 PB
Rocznik: 2009
Postów: 381
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

boncio - wybacz za ten garaż ;-)

Co do jadnakowych głośników to facet w aso pokazał mi na schemacie, że są te same, pamiętam, że oznaczone były tymi samymi symbolami, tzn numerami... więc przyjąłem to jako pewnik. Być może coś się zmieniło...? Przy okazji zapytam czy to na pewno te same głośniki.

Adiktg - mówili to parze głośników.
mancat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2010, 22:09   #603
glucosum
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 18-06-2008
Model: C-Max
Silnik: 1.8 FlexiFuel
Rocznik: 2007
Postów: 317
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Tam pani na filmie prezentuje navigacje. Muszę to przeanalizować.
__________________
Ford C-Max 2007 1.8 FlexiFuel
Ford Fiesta 2009 1.6 TDCI
glucosum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2010, 23:07   #604
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,728
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Aż tak daleko nie mam do garażu - kilka schodków Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A to nowe radio Sony, to prawie identyczne będzie w nowym C-maxie.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2010, 00:48   #605
Ford-fan
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-02-2010
Skąd: Fordland ;)
Model: Fiesta 7. generacji :)
Silnik: 1.6 non-diesel ;)
Rocznik: 2010
Postów: 129
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Aleście się rozpisali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak nigdy chyba dotąd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przy okazji dzięki za odpowiedzi na moje posty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co do tego Sony radia, to coś małe przyciski ma - jak któryś nie ma odpowiednika w kole kierownicy, to trochę niebezpiecznie, zwłaszcza przy dużych prędkościach, odrywać wzrok od drogi i szukać któregoś z mini-guziczków Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam Wszystkich !
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Ford-fan ; 20-03-2010 o 00:50
Ford-fan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2010, 01:49   #606
Adiktg
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-03-2010
Skąd: Śląsk
Model: Fiesta GoldX
Silnik: 1.25 82 PS
Rocznik: 2009
Postów: 27
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał Ford-fan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
przy dużych prędkościach
to się na prowadzeniu powinieneś skupić a nie na przełączaniu radia. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Adiktg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2010, 10:55   #607
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,728
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał glucosum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Tam pani na filmie prezentuje navigacje. Muszę to przeanalizować.
Według tego filmu wystarczy smartfon, nawet bez modułu GPS. Zewnętrzny moduł GPS podłącza się przez BT i tak samo telefon, który obsługuje program do nawigacji. Trochę mnie zastanawia jak się podłącza jednocześnie dwa urządzenia BT, może innego typu się da, bo głosowych nie. Dodatkowo telefon ma wyższy priorytet, więc na czas rozmowy komunikaty navi się wyłączają. Strzałki trasy na wyświetlaczu radia. Koszt navi, to 750 przy zakupie auta. Można ją aktywować na 3 telefonach.

Pani mówi po angielsku, również jak odbiera telefon, a komunikaty w radiu po niemiecku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2010, 10:59   #608
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,728
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał Ford-fan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
małe przyciski ma - jak któryś nie ma odpowiednika w kole kierownicy
Większość nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., ale pamiętaj, że masz opcję wybierania głosowego. Kwestia tylko nauczenia się komunikatów. No i Adiktg ma rację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A przyciski w Sony, bardzo małe (za wyjątkiem mega pokrętła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) i nie do końca ergonomicznie ułożone.

Ostatnio edytowane przez boncio ; 20-03-2010 o 11:01
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2010, 12:31   #609
glucosum
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 18-06-2008
Model: C-Max
Silnik: 1.8 FlexiFuel
Rocznik: 2007
Postów: 317
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Gdzie można nabyć Ford Mobile Navigation bo szukam szukam i nic. Jest instrukcja instalacji i obsługi tylko brak info skąd wziąć. Potrzebowałbym do testu na kilka godzin. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Teoretycznie jeśli ktoś ma Bt to powinno to działać jeśli jest telefon z symbianem.
Niestety Boncio ale na stronie są wymienione modele telefonów i ich współpraca z tą navi. Mojej E51 nie ma jest e52. Dziwne bo na filmie ewidentnie jest zew moduł bt.
__________________
Ford C-Max 2007 1.8 FlexiFuel
Ford Fiesta 2009 1.6 TDCI
glucosum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2010, 12:39   #610
glucosum
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 18-06-2008
Model: C-Max
Silnik: 1.8 FlexiFuel
Rocznik: 2007
Postów: 317
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Tak studiuje instrukcje do fiesty i znalazłem coś takiego :
funkcja opóźnienia wyłączania reflektorów. Można ją samemu włączyć i wyłączyć. Czy to chodzi o follow me bo nie kumam.
__________________
Ford C-Max 2007 1.8 FlexiFuel
Ford Fiesta 2009 1.6 TDCI
glucosum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
2012 , benzyna , fiesta , fiesta mk7 , info , nowa fiesta , użytkowanie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.