Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-04-2017, 20:00   #6231
bartulko
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-10-2016
Model: Monedo Titanium 2016
Silnik: 2.0 EB (AT) 203KM
Rocznik: 12.2016
Postów: 122
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Dzięki jeden przycisk odpadł. Powinien być jeden programowalny przycisk. Samemu można by zaprogramować wybrać z MENU co ma się odpalać i w jakiej kolejności) Czasami dochodzi jeszcze przycisk od pamięci położenia siedzeń i kierownicy i lusterek

Bump:
Cytat:
Ręcznego nie trzeba spuszczać, chyba że stoimy pod górę.
Ale ma to znaczenie czy pod górę ?? Na D chyba i tak nie zjedzie.

bartulko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2017, 20:18   #6232
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

A nie wiem, nie mam automatu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2017, 20:46   #6233
prokop123
ford::advanced
 
Avatar prokop123
 
Zarejestrowany: 20-09-2013
Skąd: Warszawa
Model: Q3 Sportback S line
Silnik: 2.0 245 KM 4x4
Rocznik: 2024
Postów: 267
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Ręcznego nie trzeba spuszczać, chyba że stoimy pod górę.
Cenna wiadomośćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli jak jest na ręcznym, wrzucam D i sam odpuści ?

Wiem że to podstawy i nie ogarniam ale zawsze w innych autach z automatem i tym guzikiem zamiast recznego, bałem sie ruszyć z zaciągniętym ręcznym i spuszczalem go żeby czegoś nie uszkodzićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
prokop123 jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2017, 20:51   #6234
taajniak
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-04-2016
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 EB 260 KM / 415 nm by heko
Rocznik: 2015
Postów: 197
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał prokop123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cenna wiadomośćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli jak jest na ręcznym, wrzucam D i sam odpuści ?

Wiem że to podstawy i nie ogarniam ale zawsze w innych autach z automatem i tym guzikiem zamiast recznego, bałem sie ruszyć z zaciągniętym ręcznym i spuszczalem go żeby czegoś nie uszkodzićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak, ale tylko pod warunkiem, że masz zapięty pas. Bez tego nie puści.
W sumie fajna ta opcja na miasto.
taajniak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2017, 21:35   #6235
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Racja , bez pasa nie puści Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A pod górę trzeba by sprawdzić w 100% ,bo ja coś ruszyć nie mogłem jeden raz, ale może to przypadek.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2017, 21:55   #6236
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W jakim konfiguratorze jest o tym dedykowanym przycisku - w Insignii czy Mk5?

W focusie miałem przyciski do klimy, w Mk4 były pokrętła, w Mk5 są przyciski, więc pewnie w Mk6 będą pokrętła. ;-)
W konfiguratorze starej insigni... a a'propos mojej starej nowej insigni to dzis dowiedzialem sie ze firma leasingowa przygotowala na jutro przez pomyłkę nie moje auto i swojego prędko nie odbiorę... Wrrr.

W focusie mam pokrętłaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. łatwo je znaleźć i obsłużyć nawet po ciemaku. Samo kręcenie też ma mocne ząbki i łatwo bez patrzenia zmieniać po pół stopnia.

Stylistyka nowej fiesty daje przedsmak nowej wizji forda na przyszłe modele.
I tym tropem tu @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] znów bedziesz miał rację, bo nowa fiesta ma ładne duże pokrętła do klimy z małymi wyświetlaczami w tych pokrętłach. Kokpit bardzo ładny, czysty, tylko wystający z deski ekran nie do końca mi się podoba. W mondku jest gdzie go wepchnąć bez wystawania więc może to tylko sposób na ciasną deskę w małych siostrach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i podoba mi się nowa kierownica fiesty, ta obecna w mk5 i poliftowym focusie jest taka sobie - guziki są nieergonomiczne z ostrymi krawędziami, porownując do mk4 i focusa przed liftem. Ładnie wygląda ale w użyciu jest tandetna.

A czy ktokolwiek z Was korzysta z komend głosowych w sync? Ja trenowałem przez kilka miesięcy, ale w końcu dałem sobie spokój, bo ręcznie zawsze było jednak szybciej.
Touch'n'go jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2017, 22:39   #6237
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,824
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Ja tylko guziki. Nawet telefony z guzika. W mk4 wybierałem głosowo, a tu z listy.
cattani75 jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2017, 07:28   #6238
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Ja używam głosowego od czasu do czasu
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2017, 09:56   #6239
Pulse
ford::professional
 
Avatar Pulse
 
Zarejestrowany: 08-04-2006
Skąd: Wilda
Model: Mondeo/Titanium
Silnik: 1,5 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 1,020
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Głosowe fajnie się sprawdza przy wybieraniu utworów z playlisty. Np mówisz play Coldplay i wybiera wszystkie utwory Coldplay nawet jak masz je przemieszanie z innymi wykonawcami.
Przy rozmowach telefonicznych już są schody bo np. jak mam zadzwonić do swojej córki to komenda call Basia musi być wypowiedziana zangielszczając imię i wychodzi coś takiego call Bejsia. Przy każdym imieniu, nazwisku lub nazwy z polskimi ż, sz, ą, ę sterowanie leży na łopatkach. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A przy nawigacji sterowanie głosowe to istna tragedia, trwa to jeszcze dłużej niż obsługa z ekranu, która i tak trwa niewiarygodnie długo.
Pulse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2017, 19:44   #6240
mayor
ford::advanced
 
Avatar mayor
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 25-03-2016
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: Focus MK3FL Titanium
Silnik: 1.5 EB@200KM by TuneForce
Rocznik: 2017
Postów: 274
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał Pulse Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przy rozmowach telefonicznych już są schody bo np. jak mam zadzwonić do swojej córki to komenda call Basia musi być wypowiedziana zangielszczając imię i wychodzi coś takiego call Bejsia. Przy każdym imieniu, nazwisku lub nazwy z polskimi ż, sz, ą, ę sterowanie leży na łopatkach. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A przy nawigacji sterowanie głosowe to istna tragedia, trwa to jeszcze dłużej niż obsługa z ekranu, która i tak trwa niewiarygodnie długo.
Tu trzeba dodać, że masz Sync2, a nie Sync3, ten działa znacznie lepiej, np. jak mu powiesz "zadzwoń Wojtek" to wie, że ma zadzwonić do Wojciech XYZ (mam tylko jednego Wojtka na liście kontaktów), nie wspominam tu nawet o Android Auto, który jeszcze lepiej obsługuje się głosowo i potrafi nieco więcej np. "znajdź stacja paliw lotos"...
mayor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.