Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Zobacz wyniki ankiety: Którą wersję softu Converse+ PDC skończyć jako pierwszą
Przedliftową 195 63.31%
Międzyliftową 23 7.47%
Poliftową 90 29.22%
Głosujących: 308. Nie możesz głosować w tej sondzie


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-11-2014, 09:30   #641
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,007
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja ma wszystko włączone i dźwięku od śnieżynki nie ma.
podobnie u mnie, rezerwa daje gong, snieżynka zapala się po cichaczu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2014, 15:28   #642
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,169
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Jak wygląda sprawa z dystrybucją Twojego softu?
W związku z różnego typu pytaniami również do mnie :szok: na PW (nie od Ciebie JVC)o te oprogramowanie informuję że nie mam tego oprogramowania .
Jak najbardziej możliwe wgrywanie softu z RU wraz z ewentualną aktualizacją modułu PAM(aktualizacja jest za free-trwa to 1min i dostaliśmy ją od kolegów z Rosji).

pozdrawiam Tomek
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2014, 16:42   #643
siero3
ford::beginner
 
Avatar siero3
 
Zarejestrowany: 13-10-2012
Model: Mondeo mk4 Titanium
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2007
Postów: 29
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał orion512 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jako ciekawostkę zobaczcie PDC z samochodzikiem mondeo w wersji kombi przygotowany specjalnie dla jednego z forumowych kolegów.
Kurcze!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jakieś 2 tyg temu aktualizowałem swoje zegary w Mondeo kombi i nie było jeszcze obrazka z kombi. Wygląda super, a widok sedana w moim kombi trochę mnie irytuje. No nic, może kiedyś będę w pobliżu ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Postępy prac robią wrażenie! Gratuluje samozaparcia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
było Mondeo mk3 2.0 tdci jest Mondeo mk4 2.0 tdci
siero3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2014, 19:33   #644
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,169
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myślę,że średnia prędkość to jest kolejna drobnostka i Kolega Motral doskonale wie jak to naprawić i pewnie już to zrobił ,tylko wziął się za kolejne zmiany i wydanie kolejnej wersji przeciąga się w czasie.
Chyba nie jednak. Nadal nie wie co zrobić aby to poprawić .
Ale mam pomysł - dlaczego Orion512 nie naprowadzi kolegi ? Myślę że takie zachowanie otworzyłoby pewne wrota do współpracy . To jest krok w bardzo dobrym kierunku . Mam nadzieję ze nie będzie tu żadnej porażonej ambicji itd
No i rozwieje to wątpliwości M0trala co do umiejętności i możliwości naszego Polskiego programisty Sławka-Oriona512 . Pomożecie ?
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 27-11-2014 o 19:48
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2014, 09:20   #645
Ciupaska
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 23-09-2013
Skąd: Południe
Model: Ford S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 23
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Nie ma (jeszcze?) osobnego tematu dla softu kol. Oriona po FL, ale jako że akurat miałem okazję cyknąć fotkę, to napiszę...

Otóż oglądając screeny zmodyfikowanego Conversa sprzed FL widzę, że wskaźnik temperatury i ewentualnie PTC zajmują miejsce po bokach autka, które jest niewykorzystane.
Ale tak patrzę u siebie i widzę, że u mnie (po FL) po obu stronach autka jest rząd kropek, które służą asystentowi pasa ruchu.
Więc w wersji softu po FL, która ma powstać, będzie dość ciasno, żeby to wszystko upchać: kropki asystenta pasa, temp. cieczy, PTC...

Zapodaję temat do przemyśleń... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_20141127_180057.jpg (93.6 KB, 209 wyświetleń)
Ciupaska jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2014, 09:26   #646
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,166
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale mam pomysł - dlaczego Orion512 nie naprowadzi kolegi ? Myślę że takie zachowanie otworzyłoby pewne wrota do współpracy . To jest krok w bardzo dobrym kierunku . Mam nadzieję ze nie będzie tu żadnej porażonej ambicji itd
No i rozwieje to wątpliwości M0trala co do umiejętności i możliwości naszego Polskiego programisty Sławka-Oriona512 . Pomożecie ?
a czy Mortal uczył czegoś Sławka?
sądząc z jego "występu" tutaj to raczej nie i jego pretensje/oskarżenia raczej nie zachęcają do współpracy (moim zdaniem)
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2014, 09:41   #647
piotrali
ford::advanced
 
Avatar piotrali
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 31-05-2012
Skąd: Chojnice
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 223
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał orion512 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przeanalizowałem temat grafik ACC i postanowiłem zupdateować również samochodzik ACC do wersji poliftowej.
Było z tym trochę roboty bo obrazków jest kilkanaście ale wynik wart był poświęconej pracy.
Wygląda to naprawdę elegancko szczególnie w połączeniu z nową ikoną tempomatu oraz systemu antykolizyjnego.
Jutro (a w zasadzie dzisiaj) może uda się zrobić jakieś testy w rzeczywistych warunkach.
Po miłym spotkaniu z kolegą Orionem również w moim MK4 nastąpił update Convers+ już w wersji z PDC oraz zmienionymi grafikami samochodów na ekranie ACC i nową ikonką tempomatu. Wszystko działa poprawnie.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg WP_20141128_001.jpg (91.8 KB, 299 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg WP_20141128_003.jpg (93.0 KB, 266 wyświetleń)
__________________

Ostatnio edytowane przez piotrali ; 28-11-2014 o 11:23
piotrali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2014, 10:56   #648
kordyl
ford::professional
 
Avatar kordyl
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 13-11-2006
Skąd: Warszawa-Sejny
Model: Mondeo TitaniumX Panther Black
Silnik: 2,5T 258KM 396Nm
Rocznik: 2007
Postów: 1,290
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Piotr, na pierwszej fotce zacny zespół gra u Ciebie w aucie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sorki za OT.
__________________
kordyl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2014, 11:06   #649
piotrali
ford::advanced
 
Avatar piotrali
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 31-05-2012
Skąd: Chojnice
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 223
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał kordyl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piotr, na pierwszej fotce zacny zespół gra u Ciebie w aucie Sorki za OT.
Trochę się mylisz - to nie zespół ale lokalna stacja radiowa - Weekend FM - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
piotrali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2014, 13:27   #650
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,169
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a czy Mortal uczył czegoś Sławka?
A ja mam inny tok rozumowania . Widzisz owszem nie uczył , owszem napisał coś po łebkach i było to przykre ale ...... jak dla mnie należy budować lub próbować budować coś na zasadach współpracy .
Tu nie staje się po czyjejś stronie . Jak to tedi_k określił jak kolega M0tral się odezwie to może mu pomogą/podpowiedzą .
Tu nie należy się obrażać i mieć urażonej dumy ambicji .
Pisałem na dwóch forach że w sofcie Sławka nie ma PTC i tego błędu i kolega z Rosji jest w lekkim błędzie i należy to wyjaśnić .

pozdrawiam Tomek
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.