Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-02-2021, 14:14   #71
kambo21
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 15-06-2016
Skąd: Łomianki
Model: Focus
Silnik: 1.8
Rocznik: 2002
Postów: 3
Domyślnie Re: Odp: Wykrywanie poślizgu sprzęgła 18S39

Cytat:
Napisał krakersik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak masz zaległą akcję serwisową to jedź. A swoją drogą w tym czasie nie miałeś auta w serwisie ? Jeśli było to powinno im wyskoczyć że samochód ma zaległą akcję serwisową.
Auto kupowałem poleasingowe z komisu. Natomiast zostało dobrze sprawdzone przez fachowca plus raport typu auto dna. Wyszło że auto 100 jest cacy do zrobienia hamulce o serwis olejowy a że auto na gwarancji już nie było to zostało to zrobione tam gdzie samochód kupiłem czyli na 80k przy 90 zmiana oleju kompletu filtrów i sprawdzenie klimy ( oleje filtry wymieniałem samodzielnie nie potrzebny mi do tego mechanik ) więc tak się złożyło że auto nie widziało serwisu a tym bardziej nie zobaczy ASO raczej nigdy w życiu. Teraz stuknela 100 więc zamówiłem sobie znów komplet filtrów olej silnikowy świeczki tak pro forma i olej do skrzyni biegów bo nie wierze w jej bezobsługowość 🤪 i pasek osprzętu bo lekko popiskiwal przy mrozach. No i wczoraj jadę i tu nagle ruszam a tu szarpie i tak kilka razy no sytuacja już powyżej opisana 🤪 więc raczej czeka mnie serwis i tak na prawdę teraz to się zastanawiam czy nie umówić się z mechanikiem żeby tam popatrzył a akce serwisowa zrobić już po wykryciu problemu w końcu i tak sprzęgła mi nie wymienia tylko wgrają jakiś soft.

kambo21 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2021, 07:46   #72
FF2000
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 11-12-2016
Model: Focus
Silnik: 1,5 Ecoboost
Rocznik: 2018
Postów: 176
Domyślnie Odp: Wykrywanie poślizgu sprzęgła 18S39

Akcja serwisowa ASO to jedynie wgranie softu wykrywającego uślizg sprzęgła, problemu nie załatwi, nie zaszkodzi.
FF2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.