Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-01-2024, 09:03   #81
Huberto_v
ford::amateur
 
Imię: Hubert
Zarejestrowany: 15-12-2021
Skąd: Bydgoszcz
Model: Focus
Silnik: 1600
Rocznik: 2016
Postów: 6
Domyślnie Odp: Fotele podgrzewane-instalacja

Hejka w mk3 lift 16r. chce podpiąć panel z manualną klimą F1ET-199980-HH do ori mat z modułami BM51-A603B26-AB. Mam foke "bieda ediszyn Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum." i nie ma żadnych ekstra wiązek (już się przekonałem przy dokłądaniu ogrzewanych lusterek).
Możecie poratowac jaki jest numer wiązki pomiędzy panelem a matami grzejnymi w tunelu bez podłokietnika oraz podesłać schemat podłączenia zasilania do tylnej skrzynki z bezpiecznikami (w skrzynce też nie mam bezp.) lub info pod który pin w kostce pod siedzeniem musze się wpiąć z zasilaniem.

Huberto_v jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2024, 20:10   #82
Huberto_v
ford::amateur
 
Imię: Hubert
Zarejestrowany: 15-12-2021
Skąd: Bydgoszcz
Model: Focus
Silnik: 1600
Rocznik: 2016
Postów: 6
Domyślnie Odp: Fotele podgrzewane-instalacja

Może komuś się przyda prosty schemat podłączenia podgrzewanych siedzeń w mk3.5. Włączniki podgrzewania w manualnej klimie.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 2024-02-11_schemat.jpg (44.6 KB, 38 wyświetleń)
Huberto_v jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2024, 12:05   #83
czuba05
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 16-07-2024
Skąd: Dąbrowa
Model: Focus MK3
Silnik: 1.5 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 1
Domyślnie Odp: Fotele podgrzewane-instalacja

Cześć Wszsytkim,

Odkopuje temat, może ktoś coś napisze podpowie.

Generalnie moja Foka MK3 Polift 2015 rocznik, a raczej 2016, (sorki być może źle to interpretuje, posiadam ją może 3 miesiące Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , zanim poznam je na wylot jak mojego Peżotino 207 to zajmie chwilkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)

Oczywiście lecąc na fali modyfikacji Foki (dołożone już Elektrochromatyczne lusterko i czujnik deszczu i aktywacja automatycznych wycieraczek). zacząłem przeglądać dostępny schemat foki 2011, i doszedłem do wniosku że dołożenie podgrzewanych foteli to łatwa sprawa.

znalazłem że mam wiazki w fotelach, zakupiłem na portalach zestaw mat grzewczych ze sterownikiem do foteli ( teraz muszę rozpruć fotele i to wkleić).
oraz złapałem na innym portalu panel MANUALNEJ KLIMATYZACJI do niego.
moje zaskoecznie było kiedy jak piszą inni wywaliło mi bezpiecznik F85 oraz brak podświetlenia na panelu.
Pierwsza myśl, gosć mnie oskamował i sprzedał niesprawny panel.
ale jak im się przyjrzałem to odkryłem że, to są dwa różne panele z elektrycznego punktu widzenia.
Ten co mi pali bezpieczniki ma opis że ma High Speed CAN w sobie, mój tego niema.
Wiązki pasują tak samo, ten sam ukłąd i tak dalej.

ale pali bezpiecznik, wychodzi na to że jest inne podłaczenie tego modułu, moze ktoś posiada schemat do MANUALNEJ KLIMATYZACJI ale with HS CAN.
Nie mogę nigdzie znaleźć schematów elektrycznych do tego samochodu, mimo że szukam dalej. (i to mnie wkurza, bo do Peżotino mam pełne interaktywne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ).

moze ktoś coś podpowie, jak to ugryźć, bo jednak paneli manualnej z opcją grzania foteli praktycznie nie ma, a jak już jest to jakaś dziwna wersja ;p.

załaczam foto paneli poniżej
mojego oryginalnego nie zamieszczę, ponieważ ma oderwaną etykietę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. stąd też ten babol

Palenie bezpiecznika wynika w takim razie z różnic elektrycznych nie z uszkodzenia.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 1.jpg (85.0 KB, 13 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 2.jpg (85.0 KB, 13 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 3.jpg (101.3 KB, 12 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 4.jpg (99.6 KB, 13 wyświetleń)
czuba05 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2024, 11:04   #84
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,478
Domyślnie Odp: Fotele podgrzewane-instalacja

Są dwie wersje tego panelu, niestety naklejka z numerem jest tak przyklejona że praktycznie zawsze odpada dlatego zakup prawidłowego modułu to czysta loteria. Wymieniaj aż trafisz.
__________________
Elektronika, modyfikacje, dorabianie kluczyków, dopisywanie TPMS.
Mińsk Mazowiecki tel: 511246350
https://www.facebook.com/AutoMotUr
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.