Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|zachodniopomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-04-2010, 21:37   #81
hct10
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 18-11-2007
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo
Silnik: 2.0TDCi[115KM]
Rocznik: 2004
Postów: 218
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

No na Bieszczadzkiej jest też chyba jakis II warszat z logiem forda nieco wczesniej zanim dojdziemy do naszego ptk. docelowego. Kiedys tam podjechałem przez pomyłke hehe

Swoją drogą, teraz robiłem u Arutra w ford.serive zawieszenie i mega elegancko, zbieżnosc i gemoetrie ustawilem wiec chyba mozna sie toczyc i niezostawiac IV śladów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdrawiam

hct10 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2010, 13:15   #82
Bourne
ford::advanced
 
Avatar Bourne
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 24-08-2009
Skąd: SZCZECIN - ∫t∫εt∫in - Stargard
Model: Focus MK2 Kombi/ S-max 1.8TDCI
Silnik: 1.6 TDCI / 1.8 TDCI
Rocznik: 2008 , 2009
Postów: 253
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Bourne jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2010, 16:53   #83
Cubano
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 21-02-2010
Skąd: Szczecin
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.8 125 KM
Rocznik: 2001
Postów: 6
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Polecam p. Waldka z Ul. Świętopełka (Tobruk) - wjazd przez bramę za PKSem i naprzeciwko. Polecił mi go sklep z częsciami forda i sie nie zawiodlem. Wszystko wytlumaczył i zrobil mi zawieszenie tylne ( tuleje wahaczy, ktore od niedawna mozna wymieniac zamiast kupowania całych wahaczy jak sugerowalo ASO - 35 za 1 tulejkę zamiast 380 zl to sie chyba oplaca co? - oraz amorki) za bardzo przystepną cenę.
Przy okazji innej sprawy w ASO ten sam doradca patrząc na podwozie jak mu przypomnialem jakie wydatki przedtem mi zasugerował bąknął tylko pod nosem ze piekna robota, heh.
Pan Waldek zajmuje sie od dawna fordami i nie tylko, i po całej sprawie uslyszalem od innych znajomych ze jezdza do niego ze swoimi autkami od dawna. namiary pewnie znajdziecie w moto kwartalniku online, jak nie to moge podać zainteresowanym. Polecam!

ASO bemo przy rondzie hakena - Odradzam !- jest temu poświecony juz specjalny topik na tym forum ;-> polecam lekturę.

Fordservice na Mierzynie - u p. Artura - jako nie mialem ksiazki Mondeo sam naprawiam a musialem wymienic zniszczony panel środkowy wymienili za 100 zl
- w fordfachu za to samo chcieli 200 - to tak dla porownania. ( teraz bym sam to zrobil w godzinkę). Polecam!

Do tej pory piszczy mi alternator przy włączeniu ogrzewania szyb i klimy (mniej) - w fordfachu na bieszczadzkiej wymienili jedno łożysko - jakoby bylo zepsute - ale w innych dwoch warsztatach byli zdziwieni czemu nie wymienili dwóch łożysk od razu - skoro to podwojna robota jak coś sie przytrafi - i tak nic nie pomogło tak btw ( o co nie mam pretensji - bo moze cos z elektryką w nim i musze oddac go po prostu do diagnostyki).

Ostatnio edytowane przez Cubano ; 09-04-2010 o 18:34
Cubano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2010, 17:11   #84
MacieqZST
ford::advanced
 
Avatar MacieqZST
 
Zarejestrowany: 19-10-2008
Model: MDO był
Silnik: Should Be Higher
Rocznik: 200?
Postów: 219
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Co do Stargardu, mogę z czystym sumieniem polecić zakład na Prusa.
MacieqZST jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2010, 18:54   #85
RippeRms
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-06-2010
Skąd: Szczecin
Model: Focus Mk1
Silnik: 1.6, 16VZetec-SE
Rocznik: 2002
Postów: 6
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

zna ktos dobry warsztat w szczecinie gdzie poradza sobie z problemem pt: ABS w focusie mk1??
RippeRms jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2010, 07:32   #86
Sephot
ford::average
 
Avatar Sephot
 
Zarejestrowany: 19-09-2008
Skąd: Szczecin
Model: Focus
Silnik: 1.6 Zetec SE + AGIS
Rocznik: 2003
Postów: 112
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

RippeRms polecam ci ten warsztat właściciel kiedyś pracował w w aso forda zna sie na rzeczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Sephot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2010, 11:55   #87
RippeRms
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-06-2010
Skąd: Szczecin
Model: Focus Mk1
Silnik: 1.6, 16VZetec-SE
Rocznik: 2002
Postów: 6
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

dzięki za linka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Niestety dzwoniłem i panowie powiedzieli mi, że niestety w elektronice nie grzebią Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. byłem dziś w warsztacie, podłączyliśmy komputer i numer problemu mojego z abs to c1165. czy ktos miał taki problem??
RippeRms jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2010, 20:40   #88
Lukasz26C
ford::average
 
Imię: Lukasz
Zarejestrowany: 03-06-2010
Skąd: Szczecin/Norwegia
Model: Ford Galaxy III
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 61
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Macie kogoś godnego polecenia do podpięcia Galaxy MK3 pod kompa i prześwietlenia

Ostatnio edytowane przez Lukasz26C ; 11-07-2010 o 22:30
Lukasz26C jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2010, 11:12   #89
Sephot
ford::average
 
Avatar Sephot
 
Zarejestrowany: 19-09-2008
Skąd: Szczecin
Model: Focus
Silnik: 1.6 Zetec SE + AGIS
Rocznik: 2003
Postów: 112
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Mam kilku znajomych którzy chwalą sobie ten warsztat... ponoć przystępne ceny i fachowa robota.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

ktoś był coś może powiedzieć o tym warsztacie na innych portalach w 90% same superlatywy o tym warsztacie.
Sephot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2010, 21:01   #90
grazka
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Cytat:
Napisał Sephot Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ktoś był coś może powiedzieć o tym warsztacie
Wiele razy byłam tam na wymianie oleju, klocków, łączników stabilizatorów itp. Robiłam tam kiedyś piastę i tłumik. Jeżdżę tam od wielu lat i powiem coś, co być może niektórych zdziwi - nigdy nie miałam nawet cienia podejrzenia, że coś spartolą, albo będą mnie chcieli skręcić na dodatkową kasę.
Ogólnie - bardzo fachowa i miła obsługa, pełen profesjonalizm.
Jedno zastrzeżenie - to nie jest warsztat. To tak jak mówi nazwa - stacja szybkiej obsługi.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.