Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-03-2019, 19:47   #1
kmop
ford::average
 
Avatar kmop
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-01-2018
Model: Mondeo MK5 ST-line
Silnik: diesel/180KM
Rocznik: 2017
Postów: 107
Domyślnie Regeneracja felg przed sezonem

Hej. Poprzedni letni sezon pozostawił lekkie śladyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i chyba czas najwyższy coś z tym zrobić. Co i jak należało by zrobić aby moje felgi wyglądały zdecydowanie lepiej. Dodam że ja sam jednak się nie podejmę naprawy, lecz tylko pytam i czekam na sugestie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

kmop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2019, 19:51   #2
leszek
ford::professional
 
Zarejestrowany: 25-02-2004
Model: mk5 mk3 mkI
Silnik: 2,0, V6 1,8
Rocznik: 15,04 95
Postów: 1,328
Domyślnie Odp: Regeneracja felg przed sezonem

Widzę że też masz gumowe wentyle.
Pisałem w innym temacie ja dałem do malowania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
leszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2019, 20:00   #3
kmop
ford::average
 
Avatar kmop
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-01-2018
Model: Mondeo MK5 ST-line
Silnik: diesel/180KM
Rocznik: 2017
Postów: 107
Domyślnie Odp: Regeneracja felg przed sezonem

Cytat:
Napisał leszek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzę że też masz gumowe wentyle.
Pisałem w innym temacie ja dałem do malowania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A przed malowaniem bylo wszystko wyrównane czyli starte jak rozumiem.
Jeśli chodzi o wentyle to chętnie bym zmienił na te płaskie bezwentylowe lecz tu nasuwa się pytane co z czujnika mi ciśnienia bo chyba one są przytwierdzone do wentylaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kmop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2019, 20:16   #4
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,161
Domyślnie Odp: Regeneracja felg przed sezonem

Przyjedź do GLE to zrobisz na cacy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja oddałem do kompletnej regeneracji , kwas, piaskowanie, podkłady, kolor ( żona mnie zabije za niego jak zobaczy ) , lakier , wszystko w piecu. Wentyla raczej nie uratujesz , zerwie się przy wyciąganiu mosiężny gwint na który idzie kapturek. Czujniki ja miałem odkręcane od wentyla , a wentyle 4 do kosza. Zamówiłem nowe na alle po 9 zł za sztukę. Trzeba tylko patrzeć na profil do przykręcania. wentyle [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , czujniki [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] tylko te montowali do 02.10.2017 po tej dacie jakaś zmiana

Ta felga spokojnie do uratowania. Biorąc pod uwagę koszty pracy w DE, poszukaj jednej gdzieś na placach.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2019, 20:19   #5
leszek
ford::professional
 
Zarejestrowany: 25-02-2004
Model: mk5 mk3 mkI
Silnik: 2,0, V6 1,8
Rocznik: 15,04 95
Postów: 1,328
Domyślnie Odp: Regeneracja felg przed sezonem

czujniki uratujesz tylko trzeba dokupić wentyle
zawsze jak malujesz alumy to dają do kwasu potem piaskowanie potem farba w proszku potem piecGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
leszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2019, 20:27   #6
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,161
Domyślnie Odp: Regeneracja felg przed sezonem

No własnie napisałem że wentyle do kosza. To groszowe sprawy. Z tym malowaniem to nie zawsze farba w proszku. Niektórzy robią normalnie tak jak karoserię. Jakieś mokro na mokro, czy coś , nie znam się. Przewaga jest taka że paleta kolorów praktycznie nieograniczona, ale też podatność na zarysowania większa.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2019, 20:32   #7
kmop
ford::average
 
Avatar kmop
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-01-2018
Model: Mondeo MK5 ST-line
Silnik: diesel/180KM
Rocznik: 2017
Postów: 107
Domyślnie Odp: Regeneracja felg przed sezonem

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przyjedź do GLE to zrobisz na cacy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Taki też miałem plan, bo będę za jakiś czas, ale te wszystkie zabiegi typu kwasy, piece to chyba mi czasu zabraknie no i auto będzie musiało stanąć na kilka dni na kołkach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kmop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2019, 20:34   #8
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,161
Domyślnie Odp: Regeneracja felg przed sezonem

Cytat:
Napisał kmop Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i auto będzie musiało stanąć na kilka dni na kołkac
Pożyczę Ci zimówki na 16 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2019, 20:35   #9
kmop
ford::average
 
Avatar kmop
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-01-2018
Model: Mondeo MK5 ST-line
Silnik: diesel/180KM
Rocznik: 2017
Postów: 107
Domyślnie Odp: Regeneracja felg przed sezonem

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pożyczę Ci zimówki na 16 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I na to właśnie liczyłemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kmop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2019, 20:37   #10
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,161
Domyślnie Odp: Regeneracja felg przed sezonem

No bez kitu. Jak będzie trzeba to nie ma problemu. Przecież gumy palić nie będziesz.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.