Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-05-2020, 20:35   #11
hyrus1
ford::average
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 31-03-2013
Skąd: walbrzych, lyon
Model: TOUAREG 2
Silnik: 3.0 TDI 245KM
Rocznik: 2014
Postów: 178
Domyślnie Odp: Brak mocy, wzrost temperatury

podłącz kabel i odczytaj błedy.

hyrus1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2020, 21:30   #12
kolonista667
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 09-09-2019
Skąd: Szczecin
Model: kuga
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 13
Domyślnie Odp: Brak mocy, wzrost temperatury

Wracając do problemu kontrolki engine, dzięki pomocy 2 forumowiczów ( dzięki wielkie ) udało się ustalić, że błąd powiązany jest z przepływomierzem, wyczyściłem go specjalnym preparatem, kostkę stykową również przeczyściłem i nic nie pomogło po wykasowaniu błędu , kontrolka po ponownym uruchomieniu silnika zapala się ponownie. Auto pracuje prawidłowo nic się nie dzieję jednak kontrolka drażni oko..Zastanawiam się teraz czy na gwałt kupywać nowy przepływomierz czy póki co to zostawić, zastanawiam się w czym tkwi błąd...jak go wyeliminować. załączam zdjęcia z błędami. Za wskazówki i pomoc z góry dzięki.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kolonista667 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2020, 20:36   #13
hyrus1
ford::average
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 31-03-2013
Skąd: walbrzych, lyon
Model: TOUAREG 2
Silnik: 3.0 TDI 245KM
Rocznik: 2014
Postów: 178
Domyślnie Odp: Brak mocy, wzrost temperatury

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

zerknij i posprawdzaj wszystko, przeplywka uzywana na alledrogo juz od 40 zl, lub podmianka ze sprawnego auta na chwile
hyrus1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2024, 16:07   #14
David88
ford::amateur
 
Imię: David
Zarejestrowany: 15-02-2024
Skąd: Ostrava
Model: Ford Kuga
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 1
Domyślnie Fordem Kugą 2015. Temperatura silnika

Witam, mam problem z Fordem Kugą 2015, temperatura silnika jest wysoka za każdym razem gdy przejeżdżam około 50 km, zapalają się kontrolki np. ABS, wysoka temperatura silnika na czerwono i wymagany serwis. auto traci moc na kilka sekund i potem mogę znowu jechać. Jeśli masz pomysł co to może być to daj znać.

Bump:
Cytat:
Napisał David88 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, mam problem z Fordem Kugą 2015, temperatura silnika jest wysoka za każdym razem gdy przejeżdżam około 50 km, zapalają się kontrolki np. ABS, wysoka temperatura silnika na czerwono i wymagany serwis. auto traci moc na kilka sekund i potem mogę znowu jechać. Jeśli masz pomysł co to może być to daj znać.
David88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2024, 16:38   #15
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,151
Domyślnie Odp: Fordem Kugą 2015. Temperatura silnika

Jeśli to silnik 2.0 TDCI / DW 10F / to warto sprawdzić pompę wody. Zdarza się że wirnik traci osadzenie na trzpieniu i nie ma cyrkulacji płynu.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ford


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.