Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-08-2019, 14:09   #841
pike
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 16-05-2008
Model: MONDEO MK3
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 201
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał elfi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sklep Google, tam ściągnąłem najnowszą wersję. Początkowo też go nie "widziałem", ale później pojawił się.
Dzieki @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

pike jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2019, 13:24   #842
tate00
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-06-2008
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5,
Silnik: 2.0 TDCi 180KM / 209 KM,
Rocznik: 2015,
Postów: 76
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Może ktoś orientuje się , czy google maps wyświetlane na AA w Sync3 będzie miało możliwość wyświetlania prędkości oraz zgłoszeń? W smartfonie w AA jest to aktywne a po podłączeniu do Synca już nie.
tate00 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2019, 14:14   #843
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Kiedys pewnie tak.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2019, 20:39   #844
jerry2006
ford::amateur
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 24-10-2017
Model: FIESTA
Silnik: 1,25
Rocznik: 2013/2014
Postów: 4
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto

Cytat:
Napisał Wiktorr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Już mi się udało. Po prostu wciskalem nie ten przycisk na ekranie samochodu. Zamiast "szukaj aplikacji mobilnych" wybrałem "ustawienia" i po przesunięciu ekranu "android auto". Potem krótka konfiguracja i działa!
Pozdrawiam
Panowie co zrobić jak nie mam tego "android auto" w ustawienich w Sync 3 bo zrobiłem "usuń" Dostałem ten samochód jako służbowy po kimś i usuwałem tam coś bo były już jakieś dwa telefony i raz za dużo chyba kliknąłem. Robiłem już reset ale nie wraca ta ikona na swoje miejsce.
Teraz mam w telefonie Android auto i uruchamia się ale na ekranie SYNC nic nie mam.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Okazuje się że całe problemy były związane z kiepskim połączeniem Samsung - SYNC. Dzisiaj jak dobrze wszystko zagrało to problem się rozwiązał sam.

Ostatnio edytowane przez jerry2006 ; 21-08-2019 o 18:31 Powód: sprawa rozwiązana
jerry2006 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2019, 20:34   #845
Sladko
ford::amateur
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 21-08-2019
Skąd: Nowa Ruda
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 1
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Witam, czy ktoś z dolnego śląska pomógłby w sparowaniu telefonu galaxy s8+ z ford escape , sync 3. Mam wszystko zainstalowane jak trzeba, android auto (który na telefonie działa bez problemu). Problem leży raczej w komunikacji usb, oczywiście kable nowe, próbowałem już 3 sztuki.
Sladko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2019, 21:47   #846
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,163
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał Sladko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
s8+
Ja mam S6 i nie działa za żadne CHiny AA na S3 . Za to Samsung A8 od razu bez problemów ( na tych samym kablu co by nie było )
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2019, 14:25   #847
tate00
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-06-2008
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5,
Silnik: 2.0 TDCi 180KM / 209 KM,
Rocznik: 2015,
Postów: 76
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam S6 i nie działa za żadne CHiny AA na S3 . Za to Samsung A8 od razu bez problemów ( na tych samym kablu co by nie było )
Jeżeli w ustawieniach - konserwacja urządzenia- bezpieczeństwo urządzenia - masz ustawione na włączone to za żadne Chiny nie zadziała :-) .
Pomaga tylko przywrócenie ustawień fabrycznych , przerabiałem to u siebie.
tate00 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2019, 15:23   #848
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,163
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał tate00 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
masz ustawione na włączone to za żadne Chiny nie zadziała :-) .
jest wyłączone Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . A przywracany był też do ustawień fabrycznych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Dalej zonk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2019, 07:06   #849
jarekfxsilver
ford::advanced
 
Avatar jarekfxsilver
 
Zarejestrowany: 03-03-2008
Skąd: Głogów
Model: Focus mk3 ST / C-max II
Silnik: 2.0 ecoboost +290KM,490Nm / 1.5 ecoboost 150KM
Rocznik: 2013 / 2018
Postów: 316
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Witam Syncowiczow :-) jestem pare dni po instalacji Sync 3 w swoim ff mk3st przedlift wersja UE. Po mekach z uruchomieniem AA wreszcie wsio mi ladnie dziala, wina byl telefon i zla aplikacja. Pytanie moje z innej bedzki, czy idzie w google maps tego lektora przyciszyc? Nie wylaczyc tylko przyciszyc? W co to u licha wejsc, w opcjach google maps jest tylko wylaczenie go i cos tam jeszcze.
__________________
C-max II, 1.5 ecoboost 150, Titanium; = seria / FF mk3st: Milltek 200cell, Accessport V3 od Cobb + soft Stratified Automotive, świece zapłonowe Denso Itv22, koła 235/35/19, dolot Mountune, short shifter Cobb, SYNC3.4
jarekfxsilver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2019, 07:38   #850
mayor
ford::advanced
 
Avatar mayor
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 25-03-2016
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: Focus MK3FL Titanium
Silnik: 1.5 EB@200KM by TuneForce
Rocznik: 2017
Postów: 274
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Tak, musisz w telefonie ściszyć głośność Bluetooth, nie da się tego regulować z poziomy Google Maps. Ja go sobie całkiem wyłączyłem, inaczej Spotify też by cicho grało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mayor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio , nawigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.