Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-04-2019, 09:05   #1
Ostach666
ford::amateur
 
Imię: Ostach
Zarejestrowany: 04-11-2018
Skąd: Pruszków
Model: Focus mk3 st/Sierra/P100
Silnik: 2.0 ecoboost/2.0 DOHC/2.0 OHC/2.9 V6 12V
Rocznik: 2017/1991/1988
Postów: 4
Domyślnie Sync3 po aktualizacji do 3.0 znika android auto

Hej,
Mam focusa usa ST 2017. wczoraj robiłem aktualizacje sync3 i zniknął mi android auto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Prawdopodobnie był fabrycznie wgrany. Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić ,żebym miał znowu tą aplikację ??

Ostach666 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2019, 12:51   #2
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: Sync3 po aktualizacji do 3.0 znika android auto

Cytat:
Napisał Ostach666 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
niknął mi android auto . Prawdopodobnie był fabrycznie wgrany. Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić ,żebym miał znowu tą aplikację ??
Android auto jest ale na komórce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Nic nie zniknęło tylko pogrzeb w ustawieniach i SYNC3 jak i ustawieniach ANDROID AUTO w komórce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2019, 08:25   #3
Ostach666
ford::amateur
 
Imię: Ostach
Zarejestrowany: 04-11-2018
Skąd: Pruszków
Model: Focus mk3 st/Sierra/P100
Silnik: 2.0 ecoboost/2.0 DOHC/2.0 OHC/2.9 V6 12V
Rocznik: 2017/1991/1988
Postów: 4
Domyślnie Odp: Sync3 po aktualizacji do 3.0 znika android auto

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Android auto jest ale na komórce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Nic nie zniknęło tylko pogrzeb w ustawieniach i SYNC3 jak i ustawieniach ANDROID AUTO w komórce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
już ogarnąłem.. dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ostach666 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2019, 11:55   #4
szeli03ww
ford::amateur
 
Imię: Lukasz
Zarejestrowany: 10-07-2019
Model: FF mk3 FL
Silnik: 1.5 dci
Rocznik: 2016
Postów: 1
Domyślnie Odp: Sync3 po aktualizacji do 3.0 znika android auto

Witam.
Mam dokladnie taki sam problem. Focus mk3 FL. Zrobilem aktualizacje ze Sync3 wersji 2... do wersji 3.0 i wczesniej widoczne opcje Android Auto zniknely.
Jak sobie z tym poradziles?
szeli03ww jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2019, 19:22   #5
jerry2006
ford::amateur
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 24-10-2017
Model: FIESTA
Silnik: 1,25
Rocznik: 2013/2014
Postów: 4
Domyślnie Odp: Sync3 po aktualizacji do 3.0 znika android auto

Cytat:
Napisał Ostach666 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
już ogarnąłem.. dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może pochwalisz się jak? Byłoby to pomocne a nie tylko samo stwierdzenie że ogarnąłem.
------------------------------------------------------------------------------

Okauje się że najwieksze problemy są z podłączeniem telefonu przez USB. Tyle problemów widziałem do dnia dzisiejszego a wystarczyło zmienić kabel i wszystko zadziałało.

Ostatnio edytowane przez jerry2006 ; 21-08-2019 o 19:33 Powód: sprawa rozwiązana
jerry2006 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2020, 18:03   #6
Sullii
ford::amateur
 
Imię: Sulli
Zarejestrowany: 06-03-2020
Model: Mondeo
Silnik: 1,5 160KM
Rocznik: 2017
Postów: 2
Domyślnie Odp: Sync3 po aktualizacji do 3.0 znika android auto

Witam, u mnie dokładnie ten sam problem po aktualizacji.
Brak android auto w menu SYNC3

Bump: OK, poradziłem.
Problem leży tylko i wyłącznie po stronie kabli.
Jeśli nie działa trzeba podłączyć innym kablem.
U mnie poszło za 4 razem gdy podłączyłem tym z zestawu.
Sullii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2021, 21:28   #7
lukdob
ford::amateur
 
Imię: Lukasz
Zarejestrowany: 11-03-2021
Skąd: Białystok
Model: Kuga
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 1
Domyślnie Odp: Sync3 po aktualizacji do 3.0 znika android auto

Witam,

Świerzy użytkownik i od razu odkopuję stary temat. Ale ja się z tym borykałem przez ostatnie kilkanaście dni więc opiszę swoje dzisiejsze osiągnięcia w tym temacie. Może ktoś jeszcze skorzysta.

Moja kuga dostała update sync3 z 2.4 do 3.0 i opcje android auto też zniknęły. Dodam, że w sumie wcześniej w wersji 2.4 android auto też mi się nie odpalał. Miałem w sumie dwa telefony jeden miał android 9 z dodanym android auto z apk, a drugi ma android 10, a tam AA jest wbudowany.
Wyczytałem na jakimś anglojęzycznym forum, że należy pozbyć się aplikacji fordpass - odinstalować i zrestartować telefon.
U mnie zadziałało.
lukdob jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:54.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.