Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-12-2018, 21:15   #91
janek75
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-11-2009
Skąd: FZ
Model: mondeo MKIII
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 11
Domyślnie Odp: Okres oczekiwania pomiędzy zmówieniem samochodu a odbiorem

To chyba ze stoku. Ja swoja "przyszłą" zamówiłem 31 października, planowana dostawa na koniec stycznia. Tylko ze mi zależało żeby był rocznik 2019.

janek75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2018, 22:38   #92
KOZIOŁ... Kuga 2.0 TDCI
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: Kuga ST-Line AWD/Focus MK3
Silnik: 2.0 TDCI 150 Pwershift/1.6TDCI
Rocznik: 2018/2011
Postów: 149
Domyślnie Odp: Okres oczekiwania pomiędzy zmówieniem samochodu a odbiorem

Nowe Fordy wszystkie mają jedną bardzo wielką wadę .

Dealerów !!! I ich podejście do klienta

Przyjemność w zakupie nowego samochodu psuje podejście sprzedawców do klienta .

Zamawiasz auto i wpłacasz zaliczkę -jesteś super
Czekasz grzecznie na dzień odbioru-wszystko jest w porządku
Przychodzisz odebrać auto w dniu odbioru na umowie - Co pan tu robi ? Samochód ? Jaki samochód ?..................................aaaaaaaaaaaaaa samochód . No nie wiadomo gdzie jest i kiedy będzie . W ogóle to o co Panu chodzi ? To Pana wina .
Mijają kolejne dni .................Jest samochód , ale wie Pan on ma to i to i to wina przewoznika aaaaaaaaaaaaa w ogóle to Pana wina . Jak nam Pan przy odbiorze podpisze taki i taki papier to to już bedzie wszystko ok .

No dobra protokół odbioru podpisany dziekujemy Panu i szerokiej drogi ............................a najlepiej to spier..........aj i więcej się nie pokazuj ................no chyba ,ze na serwisie abysmy wydoili cię z kasy za przeglądy .

Kupowałem 11 samochód w salonie w tym trzeci u tego Dealera i powiem Wam ,że to własnie takie wrażenia .

Naprawdę nie wiem w którą stronę to idzie , ale w Polmozbycie kiedyś było milej , przyjemniej mimo ,że samochodów nie było Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
KOZIOŁ... Kuga 2.0 TDCI jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2018, 23:08   #93
Audi'ofil
ford::average
 
Avatar Audi'ofil
 
Imię: Stachu
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: "z dzikiego zachodu"
Model: Kuga II 4x4
Silnik: 2,0 180 PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 193
Domyślnie Odp: Okres oczekiwania pomiędzy zmówieniem samochodu a odbiorem

Mam wrażenie, że kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] jest troszeczkę nadpobudliwy.
Również nie jedno auto odbierałem w salonie, bywało że z lekkim poślizgiem, ale nigdy nie było opisywanych scen. Wiadomo, tam też pracują ludzie, każdy może się pomylić, a postawy roszczeniowe nigdy nie pomagają w kontaktach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zasada jest prosta traktujemy innych tak jak byśmy sami chcieli być traktowani i na pewno nie będzie problemu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Audi'ofil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2018, 08:09   #94
KOZIOŁ... Kuga 2.0 TDCI
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: Kuga ST-Line AWD/Focus MK3
Silnik: 2.0 TDCI 150 Pwershift/1.6TDCI
Rocznik: 2018/2011
Postów: 149
Domyślnie Odp: Okres oczekiwania pomiędzy zmówieniem samochodu a odbiorem

Kolego Audi. Zasada zasadą , ale musi działać w dwie strony.

Ludzie pracują wszędzie i dobrze jak są kompetentni w tym co robią .
Lekki poslizg ? ok . Wszystko w porządku , ale pod warunkiem ,ze ktoś zadzwoni np dwa dni przed terminem i poinformuje do słuchawki " Przepraszamy ale Pana auto bedzie tydzień, dwa pózniej ". W moim przypadku czegos takiego nie było. Były za to na samym początku zapewnienia że na 100% auto będzie nawet wcześniej .

Roszczeniowość ???? A dlaczego mam nie być roszczeniowy za swoje pieniadze ????
Moje roszczenia wynikają tylko i wyłącznie z umowy zamówienia którą podpisałem i przyjąłem jej warunki .

Z rana tel "proszę przelać pieniadze ,prowizje, odebrać papiery , zarejestrować auto i moze Pan dzisiaj odbierać "
8 godzin w salonie o samej kawie i nikt nie potrafi odpowiedzieć kiedy nastąpi wydanie samochodu ?
4 razy zmiana papierów do kredytu bo coś jest nie tak i nikt nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie "w czym jest problem " A samochód już opłacony (pierwsza wpłata), zarejestrowany . I nie mozesz wyjechać bo "coś sie nie zgadza"

Kolego idę o zakład ,że jak kupujesz buty za 100 zł to ogladasz je 10 razy z kazdej strony , patrzysz czy sznurówki są równe i podeszwy nie powycierane i jak coś jest nie tak to prosisz sprzedawcę o pomoc żeby podał inną parę i chcesz być odpowiednio traktowany a nie jak powietrze .

To przy kupnie samochodu za sto kilkadziesiąt tysi mam nie być roszczeniowy ?

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

P.S

Jutro odbieram drugie auto a przynajmniej mam odebrać (Mondeo) i mam nadzieje ,ze wszystko bedzie ok.
KOZIOŁ... Kuga 2.0 TDCI jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2018, 11:17   #95
Audi'ofil
ford::average
 
Avatar Audi'ofil
 
Imię: Stachu
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: "z dzikiego zachodu"
Model: Kuga II 4x4
Silnik: 2,0 180 PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 193
Domyślnie Odp: Okres oczekiwania pomiędzy zmówieniem samochodu a odbiorem

Butów za 100 zł nie kupuję, a wszystkie auta odbierała moja ładniejsza połowa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - ja dawałem tylko kasę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sam wiesz jak traktowany jest namolny i roszczeniowy klient. Ludzie pracujący w salonach wcale nie mają takiej rewelacyjnej kasy za sprzedanie kolejnego auta, a często takowe idą po kosztach. Firma przede wszystkim zarabia na serwisie, więc uwierz mi, salon wymienia uwagi o klientach z serwisem ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Więcej uśmiechu i luzu, a wszyscy będą zadowolenia.

Spokojnych, rodzinnych, wesołych świąt i powodzenia w nowym roku!

Ostatnio edytowane przez Audi'ofil ; 19-12-2018 o 13:31
Audi'ofil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2018, 22:18   #96
KOZIOŁ... Kuga 2.0 TDCI
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: Kuga ST-Line AWD/Focus MK3
Silnik: 2.0 TDCI 150 Pwershift/1.6TDCI
Rocznik: 2018/2011
Postów: 149
Domyślnie Odp: Okres oczekiwania pomiędzy zmówieniem samochodu a odbiorem

Przeraziłem się jak dziecko !!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na szczęście nie zdarzyło mi się być w serwisie więcej niż na pierwszym przeglądzie . Zawsze staram się tak umawiać na przegląd aby nie zostawiać auta , tylko oddaje i czekam przy kawie z automatu Nie wyjeżdżam kilometrów aby zrobić 40000 przez dwa lata .
Mijają dwa lata i jade sobie na drugi przegląd do swojego mechanika czyli odstawiam samochód do garażu , i de na górę do jadalni coś zjeść . Po godzinie schodzę , wchodzę do kanału i zmieniam olej i filtry .

W poprzedniej Kudze którą posiadałem chcieli mnie na pierwszym przeglądzie zdoić na filtr paliwa Purflux za 290zł tłumacząc ,że filtr trzeba zmienić kompletny w obudowie i nie ma nawet w katalogu samego wkładu i mozliwości jego wymiany . Kazałem sie wstrzymać z robotą . Poszedłem na drugą strone ulicy do sklepu motoryzacyjnego i kupiłem wkład filtra paliwa oryginał purflux za 25zł . Wróciłem do serwisu . 'grzecznie poprosiłem o podanie klucza nasadowego (chyba 21) i pokazałem Panom jak się wymienia filtr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zaoszczędziłem na buty ktos by powiedział .Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No tak ale juz na takie za 265zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Szkolenie przeprowadziłem za darmo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
KOZIOŁ... Kuga 2.0 TDCI jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2018, 09:11   #97
Audi'ofil
ford::average
 
Avatar Audi'ofil
 
Imię: Stachu
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: "z dzikiego zachodu"
Model: Kuga II 4x4
Silnik: 2,0 180 PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 193
Domyślnie Odp: Okres oczekiwania pomiędzy zmówieniem samochodu a odbiorem

Jestem pełen uznania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeszcze raz zdrówka i spokoju ducha na święta i w nowym roku
A Tym co czekają na nowe 4-y kółka, szybkiego odbioru i zadowolenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Audi'ofil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.