Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-03-2021, 08:25   #1121
Under
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 20-06-2019
Skąd: Poznań
Model: Focus MK4
Silnik: 1.5 ECOBLUE 120KM
Rocznik: 2019
Postów: 18
Domyślnie Odp: Re: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
JESZCZE RAZ - to żaden "hack". To jest po prostu "zmyślne urządzenie", które podłączone PO KABLU do jednostki multimedialnej w aucie "udaje telefon", choć właściwy telefon podpięty jest do "pudełka AAWireless" po WiFi...
No i dobrze, nie wnikam jak działa i co imituje. Efektem końcowym dla użytkownika jest połączenie bezprzewodowe i takiego rozwiązania myślę że wielu szuka. Dlatego spytałem czy może ktoś już tego używał.
Komentarze jak wiodomo są różne, może czasem zmyślone, ale skoro ktoś twierdzi że ma to zrobione, to dla mnie punkt zaczepienia żeby drążyć temat i spróbować to potwierdzić - po to m.in. innymi pytam na forum tematycznym.

Under jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2021, 08:56   #1122
blablawla
ford::advanced
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 22-02-2019
Skąd: Żory
Model: Focus MK4 HB
Silnik: 1.5 Ecoboost A8
Rocznik: 2019
Postów: 243
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Odnośnie oprogramowania się nie wypowiem, ale czego niby brakuje sprzętowego w sync 3 do bezprzewodowego AA?
Bluetooth jest
WIFI 5 Ghz jest

Może jednak to tylko kwestia oprogramowania?
blablawla jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2021, 09:02   #1123
miroos
ford::average
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 07-05-2016
Skąd: Kraków
Model: Mondeo mk5 fl Vignale
Silnik: 2.0 ecoblue 190KM AWD
Rocznik: 2020
Postów: 180
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

W sync3 - przynajmniej rocznik 2020 w Mondeo jest wifi 5GHz - widzi u mnie w garażu sieć 5GHz - poprzedni mondek z sync3 z 2017 nie widział jej.
miroos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2021, 16:19   #1124
Under
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 20-06-2019
Skąd: Poznań
Model: Focus MK4
Silnik: 1.5 ECOBLUE 120KM
Rocznik: 2019
Postów: 18
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Na tym nagraniu jeszcze prototyp. Podobno jest już w sprzedaży. Trzeba będzie rozważyć zakup jeśli to jedyna opcja.
Under jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2021, 15:01   #1125
zenon21
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 16-04-2005
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCi 150KM>180KM
Rocznik: 2015
Postów: 96
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał Under Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Na tym nagraniu jeszcze prototyp. Podobno jest już w sprzedaży. Trzeba będzie rozważyć zakup jeśli to jedyna opcja.
Ja już dostałem swój egzemplarz. Dzisiaj jadę kilkadziesiąt km to dam znać jak to działa.
zenon21 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2021, 14:39   #1126
Andrzej_K
ford::professional
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 16-10-2010
Skąd: Białystok
Model: Focus MK3 Kombi Titanium
Silnik: 1,5 TDCI Duratorq 120 KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,199
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Nie wiem co u mnie dzieje się z AA. Po zainstalowaniu w ubiegłym roku tak miałem - mapy google są 'bez map'. Tak było dłuższy czas i samo się naprawiło. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Było dobrze (oprócz tego, że gadała po angielsku) do teraz. Znowu nie mam map w mapach. Czy to się gdzieś ustawia? I co zrobić aby zaczęła mówić po polsku?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Mapa bez mapy..jpg (41.9 KB, 87 wyświetleń)
__________________
Pozdrawiam, Andrzej_K
"Gdy choć co drugi z Twoich pomysłów wyda Ci się genialny... dopij wódkę i idź spać."
Andrzej_K jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2021, 19:21   #1127
muaddib
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 26-02-2008
Skąd: KRK
Model: Mondeo Mk.5
Silnik: 2.0 TDCi 180KM
Rocznik: 2017
Postów: 67
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał Andrzej_K Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem co u mnie dzieje się z AA. Po zainstalowaniu w ubiegłym roku tak miałem - mapy google są 'bez map'. Tak było dłuższy czas i samo się naprawiło. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Było dobrze (oprócz tego, że gadała po angielsku) do teraz. Znowu nie mam map w mapach. Czy to się gdzieś ustawia? I co zrobić aby zaczęła mówić po polsku?
Sorry za pytanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a masz włączone dane komórkowe na telefonie ? Przed ikonką zasięgu telefonu na screenie nie ma symbolu transmisji danych. Wtedy efekt będzie taki jak na ekranie, bo GoogleMaps nie załaduje map z Internetu.
__________________
był - Mondeo Mk4 (2012), 2.0TDCi 140KM, Panther Black, Titanium
jest - Mondeo Mk5 Vignale (2017), 2.0TDCi 180KM, Ruby Red
zaFORDzony od 1999 ....
muaddib jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2021, 19:38   #1128
Draculescu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-12-2009
Model: Focus
Silnik: 1.6 vti
Rocznik: 2006
Postów: 301
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał zenon21 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja już dostałem swój egzemplarz. Dzisiaj jadę kilkadziesiąt km to dam znać jak to działa.
I jak wrazenia z użytkowania modułu?
Draculescu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2021, 05:24   #1129
Andrzej_K
ford::professional
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 16-10-2010
Skąd: Białystok
Model: Focus MK3 Kombi Titanium
Silnik: 1,5 TDCI Duratorq 120 KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,199
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał muaddib Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sorry za pytanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a masz włączone dane komórkowe na telefonie ? (...)
Nic tu nie "sorryuj" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mi smartfon służy prawie wyłącznie jako telefon. Bardzo rzadko korzystam z innych funkcji. Nie skojarzyłem braku transferu danych z brakiem mapy w mapie. Dzięki.

A gdzie i co ustawić żeby mapa 'gadała' po polsku? W asystencie google ma zaznaczone PL , a mimo to jet angielski.
__________________
Pozdrawiam, Andrzej_K
"Gdy choć co drugi z Twoich pomysłów wyda Ci się genialny... dopij wódkę i idź spać."

Ostatnio edytowane przez Andrzej_K ; 24-03-2021 o 05:46
Andrzej_K jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2021, 05:58   #1130
sawoj
ford::advanced
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 04-03-2013
Skąd: KOL
Model: Ford Fusion USA
Silnik: 2.0 240KM
Rocznik: 2015
Postów: 396
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał Andrzej_K Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nic tu nie "sorryuj" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mi smartfon służy prawie wyłącznie jako telefon. Bardzo rzadko korzystam z innych funkcji. Nie skojarzyłem braku transferu danych z brakiem mapy w mapie. Dzięki.

A gdzie i co ustawić żeby mapa 'gadała' po polsku? W asystencie google ma zaznaczone PL , a mimo to jet angielski.
Wyczyść pamięć AA zaktualizuj do najnowszej wersji i powinno być po polsku
sawoj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio , nawigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.