Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-12-2013, 22:05   #1
maciek250
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-03-2012
Model: Focus
Silnik: 1800 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 5
Domyślnie Prośba o pomoc

Witam proszę o ocenę tego samochodu [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i może ktoś zna ten komis bo ja mam daleko tzn 350km a facet przez telefon niewiele mi powiedział tylko jak zwykle proszę przyjechać to się dogadamy

maciek250 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2013, 08:03   #2
marcinbb
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 09-11-2010
Skąd: Warszawa
Model: MK4 Titanium
Silnik: 2.0 Diesel
Rocznik: 2009
Postów: 80
Domyślnie Odp: Prośba o pomoc

A nie zastanawia Cię:
Data produkcji: 2009
Przebieg: 24 000 km
Pochodzenie: Sprowadzony
Przecież ten samochód nawet w weekendy nie jeździł do kościoła tylko stał a właściciel kupił samochód aby na niego patrzeć.
marcinbb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2013, 08:15   #3
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie

Nie do końca się zgodzę. W rodzinie mam forda z 2006 z przebiegiem ok. 60kkm oryginalnym, więc to możliwe. jednakże wzmożona czujność szczególnie zalecana - wystarczy porównać ceny aut z tego rocznika z małym i średnim przebiegiem, oczywiście w de

Tapatalk u mnie...
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2013, 08:31   #4
marcinbb
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 09-11-2010
Skąd: Warszawa
Model: MK4 Titanium
Silnik: 2.0 Diesel
Rocznik: 2009
Postów: 80
Domyślnie Odp: Prośba o pomoc

Wiesz w rodzinie mam Cinquecento z 2001r który ma przejechane 17k km i do tego zagazowane w celach oszczędności na paliwie. Jednak właścicielem samochodu jest 86 letni Pan który nie jeździ tym samochodem ponieważ boi się że nie znajdzie pod blokiem miejsca parkingowego.
marcinbb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2013, 10:14   #5
maciek250
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-03-2012
Model: Focus
Silnik: 1800 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 5
Domyślnie Odp: Prośba o pomoc

zastanawia mnie właśnie ten mały przebieg i może ktoś jest z Bydgoszczy i mógłby sprawdzić w realu ten samochód
maciek250 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2013, 10:45   #6
HARRY3376
ford::average
 
Avatar HARRY3376
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 19-11-2011
Skąd: Włocławek
Model: Focus mk2
Silnik: 1,6 benzyna
Rocznik: 2005
Postów: 40
Domyślnie Odp: Prośba o pomoc

Cytat:
Napisał marcinbb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jednak właścicielem samochodu jest 86 letni Pan
wszystkie sprowadzane z DE auta są od dziadka, lekarza, matki, która odwoziła dzieci do szkołyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., ludzie chcą wierzyć w handlarza-filantropa, który sprowadza auta nie dla zarobku, ale, żeby uszczęśliwić rodaków znad Wisły.
Jest popyt na auta z niskim przebiegiem, nie bite, od 1-go właściciela(czyt. "igła"), więc tak jest, "klient nasz pan".
HARRY3376 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2013, 12:36   #7
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Prośba o pomoc

z przebiegiem może źle go wpisano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., może ma tyle co ten [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2013, 12:49   #8
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie

zwłaszcza że auta z przebiegiem mniejszym niż50kkm mają cenę bardziej 40k pln i więcej

Tapatalk u mnie...
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2013, 16:31   #9
jumka03
ford::beginner
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 18-01-2013
Skąd: De
Model: Focus II
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 28
Domyślnie Odp: Prośba o pomoc

Cytat:
Napisał HARRY3376 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wszystkie sprowadzane z DE auta są od dziadka, lekarza, matki, która odwoziła dzieci do szkoły, ludzie chcą wierzyć w handlarza-filantropa, który sprowadza auta nie dla zarobku, ale, żeby uszczęśliwić rodaków znad Wisły.
Dokladnie!! I jeszcze zapomniales dodac, ze pewnie mu oferuja, ze wezma od razu-od reki, ale on (sprzedajacy) woli go do Pl poslac, zeby jeszcze Handlarz przyrobilGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , ktory go teraz sprzedaje.
Wystarczy wpisac w Mobile rok,wersje i poogladac cene , i wiadomo, ze za te pieniadze nie kupi sie takiego Auta - nie patrzec na te najtansze. Zreszta na mobile i innych portalach nie siedza tylko Polaki, ale rowniez handlarze i szukaja co jak tanio kupic
A jesli ktos ma w rodzinie Auto z niskim przebiegiem to ok, tylko, ze o te auto sami w rodzinie raczej sie beda licytowac. A jesli nie w rodzinie to znajomi , rzadko kiedy trafi do handlarza
jumka03 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2013, 16:33   #10
piters619
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 03-08-2012
Model: focus mk3
Silnik: 2.0 benzyna automat
Rocznik: 2015
Postów: 68
Domyślnie Odp: Prośba o pomoc

A po co mu hak? Skoro nie jeżdżony?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piters619 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.