Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|łódzka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-10-2014, 15:43   #1
waszlo
 
Postów: n/a
Domyślnie Kradzione lusterka Łódź

Witam,

niecałe 2 tygodnie temu zostałem szczęśliwym posiadaczem przedliftowego S-maxa. Niestety mój pierwszy wpis na forum nie jest już tak szczęśliwy. Zanim zdążyłem napisać w jakimkolwiek innym dziale (głównie przez brak czasu o czym niżej) dziś w nocy ukradziono mi oba lusterka zewnętrzne. Dlatego zwracam się jednocześnie z prośbą i apelem do Forumowiczów. Jeżeli w województwie łódzkim spotkalibyście się z podejrzaną ofertą oryginalnych używanych lusterek od granatowego S-maxa przedliftowego prosiłbym o kontakt na pw, gdyż bardzo zależy mi na złapaniu sprawców. I tu jednocześnie zwracam się do wszystkich z apelem, abyście zastanowili się dwa razy zanim w ogóle nabędziecie części samochodowe w okazyjnej cenie z niepewnego źródła. Otóż popyt rodzi podaż i tak pewnego dnia to Wy możecie zostać okradzeni. I nie chodzi tu tylko o kasę(w moim przypadku pokrywa to AC), ale o problemy z tym związane. Ja przykładowo zostałem teraz na parę dni bez transportu z żoną w 9 miesiącu ciąży. Stąd moje zawzięcie, żeby złapać sprawców...

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że następne wpisy będą już bardziej pozytywne.

Mateusz

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2014, 16:22   #2
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Kradzione lusterka Łódź

Przenoszę do strefy
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2014, 23:12   #3
motorek26
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar motorek26
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 28-02-2007
Skąd: Łódź
Model: Yamaha r1 rn 19/yamaha r6 rj06
Silnik: 1.0 193 km/ 600
Rocznik: 2008/2005
Postów: 6,538
Domyślnie Odp: Kradzione lusterka Łódź

jedź w niedziele na giełde pewnie je tam znajdziesz
motorek26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2014, 11:13   #4
siwy05
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 23-09-2010
Skąd: Focus Klub Polska
Model: Focus MK3 FL
Silnik: 1.5EB 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 108
Domyślnie Odp: Kradzione lusterka Łódź

Raczej były na zamówienie i już jeżdżą w innym aucie
siwy05 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2014, 21:49   #5
Baxior
ford::beginner
 
Avatar Baxior
 
Imię: krzysztof
Zarejestrowany: 25-07-2012
Skąd: strefa łódzka
Model: Maxio
Silnik: 1.8 125KM (153) TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 35
Domyślnie Odp: Kradzione lusterka Łódź

Cytat:
Napisał waszlo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,

niecałe 2 tygodnie temu zostałem szczęśliwym posiadaczem przedliftowego S-maxa. Niestety mój pierwszy wpis na forum nie jest już tak szczęśliwy. Zanim zdążyłem napisać w jakimkolwiek innym dziale (głównie przez brak czasu o czym niżej) dziś w nocy ukradziono mi oba lusterka zewnętrzne. Dlatego zwracam się jednocześnie z prośbą i apelem do Forumowiczów. Jeżeli w województwie łódzkim spotkalibyście się z podejrzaną ofertą oryginalnych używanych lusterek od granatowego S-maxa przedliftowego prosiłbym o kontakt na pw, gdyż bardzo zależy mi na złapaniu sprawców. I tu jednocześnie zwracam się do wszystkich z apelem, abyście zastanowili się dwa razy zanim w ogóle nabędziecie części samochodowe w okazyjnej cenie z niepewnego źródła. Otóż popyt rodzi podaż i tak pewnego dnia to Wy możecie zostać okradzeni. I nie chodzi tu tylko o kasę(w moim przypadku pokrywa to AC), ale o problemy z tym związane. Ja przykładowo zostałem teraz na parę dni bez transportu z żoną w 9 miesiącu ciąży. Stąd moje zawzięcie, żeby złapać sprawców...

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że następne wpisy będą już bardziej pozytywne.

Mateusz
nie ma sensu mi też ukradli złapali gości narobili szkód na 130 tysia słynna sprawa z listą lusterek i już są na wolności poddali się dobrowolnej karze i mają to w dupie pewnie znów ruszyli

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


takie mamy prawo albo inaczej taki klimat
__________________
Samochód nie dopieszczony szybciej cię zawiedzie niż kobieta

Ostatnio edytowane przez Baxior ; 03-10-2014 o 21:53
Baxior jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2014, 23:00   #6
janek001
Zablokowany
 
Imię: janek
Zarejestrowany: 03-08-2012
Skąd: wrocław
Model: mondeo
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2008 136km
Postów: 374
Domyślnie Odp: Kradzione lusterka Łódź

może pojadą za granice tam zarobia 2 euro , to nie będą musieli kraść !!! Pozatym góra ich tego uczy
janek001 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2014, 12:42   #7
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Re: Kradzione lusterka Łódź

I jak chcesz rozpoznać te lusterka, że to twoje były?
Granatowych S-Maxow jak i Galaxy, bo pewnie te same mają trochę jeździ. Oznaczałeś je jakoś?

Może ktoś cię nie lubi albo zazdrości ci fury i był to akt wandalizmu, a nie kradzieży. Wątpię aby bez otwarcia samochodu dało się zajumać w pełni sprawne lusterko nadające się do dalszej sprzedaży.
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2014, 22:48   #8
waszlo
 
Postów: n/a
Domyślnie

Niestety nie oznaczałem, ale są zebrane ślady kryminalistyczne z auta umożliwiające identyfikację, więc jeśli okaże się, że sprzedający dotykał mojego auta i ma takie lusterka to sprawa dosyć oczywista.
Lusterka były ukradzione w sposób wysoce profesjonalny widać, że goście wiedzieli co robili.
Swoja drogą co sądzicie o oznaczeniu lusterek poprzez piaskowanie? Myślicie, że może to zapobiec kolejnej kradzieży?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2014, 10:20   #9
Smugg69
ford::average
 
Avatar Smugg69
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 18-02-2009
Skąd: Łódź
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCi 90KM
Rocznik: 2005
Postów: 128
Domyślnie Odp: Kradzione lusterka Łódź

Kradzieży może tak, ale jak zobaczą że znaczone to Ci rozwalą po złości i na jedno wyjdzie...
Smugg69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2014, 17:41   #10
Przema
ford::average
 
Avatar Przema
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 04-10-2012
Skąd: Łódź
Model: Fiesta mk6 van/Courier Turneo
Silnik: 1,4 68KM/1,0B 100KM
Rocznik: 2008/2017
Postów: 87
Domyślnie Odp: Kradzione lusterka Łódź

kojarzycie takie wkręty którymi mocuje się dzwonka (uchwyt na klapę) od cb radia?

ostatnio widziałem tak na aucie, w obudowie były 4 - 2 na dole i 2 u góry, mocno nie szpeciło a spełniało zadanie
__________________
było: polo mk1/106 mk2/stilo/st220/... jest: courier tourneo i doblo mk2
klinikablasku.pl
Przema jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.