Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-07-2019, 15:07   #1721
Lector
ford::average
 
Avatar Lector
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 13-08-2015
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 121
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał jarek33 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w zestawie jest kabel USB
wszystkie peny odłączyłem
1. podłączyłem kablem kamerę i port usb w radiu ( u mnie USB3, usb1 to dodatkowe wyjście z przodu radia na tzw przejściówkę usb2 nie mam podpięte)
2. włożyłem kartę sd w slot w kamerze
3. uruchomiłem radio
4. menadżer zadań
5. pojawiło się (u mnie USB3) pliki instrukcja no i apka z rozszerzeniem apk.
6. instalacja z tego pliku i na pulpicie mam "ikonke" AnyTek
7. Klikamy i mamy obraz z kamery
8. ustawienia
9. Update i mamy możliwość pobrać nowszy soft 3,3,??

po aktualizacji jest możliwość kalibracji obrazu z kamery dla ADAS
przykładowy link jak ustawić kamerę
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


i to chyba tyle
jak coś to pisz zawsze pomogę
A korzystasz z tego ADAS?
W moim Galaxy chce nakleić po prawej stronie lusterka aby jak najmniej przysłaniała widok kamera. Więc już wyklucza korzystanie z ADAS, bo nie mam możliwości przekraczania na bok.

Lector jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2019, 19:31   #1722
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Lector Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A korzystasz z tego ADAS?
W moim Galaxy chce nakleić po prawej stronie lusterka aby jak najmniej przysłaniała widok kamera. Więc już wyklucza korzystanie z ADAS, bo nie mam możliwości przekraczania na bok.
Podczas konfiguracji ADAS masz linie pionową i poziomom pionową przesuń na środek pojazdu a poziomą złap na równym horyzont i będzie działać
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2019, 23:34   #1723
Lukass22
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 19-07-2019
Skąd: Skalbmierz
Model: Kuga
Silnik: 2,0
Rocznik: 2010
Postów: 22
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Witam jakie radio polecacie do Kugi, chodzi mi o coś multimedialnego?
Lukass22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2019, 02:21   #1724
jarek33
ford::advanced
 
Imię: jarek
Zarejestrowany: 15-02-2017
Skąd: Świdnica
Model: MKI MKII MKIIIMKIV
Silnik: 2,0 1,8 2,0 1,6
Rocznik: -92, -98, -02, -14
Postów: 291
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Lector Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A korzystasz z tego ADAS?
Tak jak jadę nocami lub po ciemności.
Ustawiłem sobie, że ma mi się uruchamiać powyżej 80km/h
Poniżej tej prędkości działa jak zwykła kamerka DVR

Cytat:
Napisał Lector Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W moim Galaxy chce nakleić po prawej stronie lusterka aby jak najmniej przysłaniała widok kamera.
Ja mam naklejoną po lewej stronie lusterka
Zaraz przy samym lusterku (obok mocowania lusterka), w niczym mi ani jej to nie przeszkadza.

Jeśli w ustawieniach nie masz opcji kalibruj to sprawdź czy nie ma aktualizacji oprogramowania z którego korzystasz, bynajmniej w moim przypadku tak było.
Oryginalna instalka nie posiadała takiej opcji, po aktualizacji można było wszystko ustawić w opcjach.

Ostatnio edytowane przez jarek33 ; 23-07-2019 o 02:24
jarek33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2019, 18:02   #1725
stepniakos
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-01-2019
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 benz.
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Witam Wszystkich. Posiadam auto Ford S-Max 2.0 benzyna, rocznik 2008.
Kupiłem androida
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Niestety radio nie startuje. Prąd jest, niby wszystko jest dobrze podłączone a radio nie działa.
Czy miał ktoś z Was podobny problem?
Pozdrawiam
stepniakos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2019, 18:26   #1726
no0ne
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 09-04-2018
Skąd: Gliwice
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2013
Postów: 7
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał stepniakos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam Wszystkich. Posiadam auto Ford S-Max 2.0 benzyna, rocznik 2008.
Kupiłem androida
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Niestety radio nie startuje. Prąd jest, niby wszystko jest dobrze podłączone a radio nie działa.
Czy miał ktoś z Was podobny problem?
Pozdrawiam
Może głupi pomysł ale upewnij się że na wstecznym biegu nie stoisz. Mnie to przy montażu raz zmyliło zwłaszcza na początku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Swoją drogą identyczne radio nabyłem z EuNavi w tamtym tygodniu i niestety o ile radio działa, Canbus działa, Converse+ działa.. to nie działa dźwięk - a konkretnie przestał działać 2 razy zagrało i cisza.

Podłączam stare i działa, nowe nie. Albo się coś przepaliło, albo odlutowało pojęcia nie mar spór na Ali już założony - odsyłał ktoś może EuNavi do producenta?

Przy okazji dostałem w ramach "naprawy" zdalnej nowy soft do 8 rdzeniowego Eunavi T8 pod MK4 FL, więc jakby ktoś potrzebował zapraszam na prv. Same radio mogę polecić, pomijając fakt dźwięku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nagrałem nawet film pokazujący że wszystko działa poza dźwiękiem!. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez no0ne ; 23-07-2019 o 18:28
no0ne jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2019, 18:39   #1727
mondziak07
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-10-2018
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 49
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał stepniakos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam Wszystkich. Posiadam auto Ford S-Max 2.0 benzyna, rocznik 2008.

Kupiłem androida

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]



Niestety radio nie startuje. Prąd jest, niby wszystko jest dobrze podłączone a radio nie działa.

Czy miał ktoś z Was podobny problem?

Pozdrawiam
Prawie na zawał zszedlem bo po montażu bo radio mi nie startowało, okazalo sie ze bezpiecznik w nim spalony siedzial...., sprawdź u siebie

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
mondziak07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2019, 23:27   #1728
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał no0ne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może głupi pomysł ale upewnij się że na wstecznym biegu nie stoisz. Mnie to przy montażu raz zmyliło zwłaszcza na początku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Swoją drogą identyczne radio nabyłem z EuNavi w tamtym tygodniu i niestety o ile radio działa, Canbus działa, Converse+ działa.. to nie działa dźwięk - a konkretnie przestał działać 2 razy zagrało i cisza.

Podłączam stare i działa, nowe nie. Albo się coś przepaliło, albo odlutowało pojęcia nie mar spór na Ali już założony - odsyłał ktoś może EuNavi do producenta?

Przy okazji dostałem w ramach "naprawy" zdalnej nowy soft do 8 rdzeniowego Eunavi T8 pod MK4 FL, więc jakby ktoś potrzebował zapraszam na prv. Same radio mogę polecić, pomijając fakt dźwięku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nagrałem nawet film pokazujący że wszystko działa poza dźwiękiem!. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Masz w radiu dodatkowe wyjścia na głośniki chinch weź jakiś głośnik i sprawdź czy na nich jest dźwięk.
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2019, 13:37   #1729
darkmen72
ford::beginner
 
Imię: Dariusz
Zarejestrowany: 13-04-2017
Skąd: Biecz
Model: C-max
Silnik: 1.8
Rocznik: 2005
Postów: 33
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Koledzy ja tak przy okazji zapytam czy potrzebny jest canbus jeżeli w samochodzie jest mały wyświetlacz i żadne informacje z radia na niego nie idą.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
darkmen72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2019, 16:22   #1730
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał darkmen72 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledzy ja tak przy okazji zapytam czy potrzebny jest canbus jeżeli w samochodzie jest mały wyświetlacz i żadne informacje z radia na niego nie idą.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
A jakie masz radio fusy z herbaty mi się skończyłyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.