Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-03-2020, 19:29   #71
rafalPL81
ford::beginner
 
Avatar rafalPL81
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 02-02-2020
Skąd: Poznań
Model: Escape SE 4x4
Silnik: 1.5 ecoboost 182 KM
Rocznik: 2017
Postów: 34
Domyślnie Odp: Przeróbki Kanadyjczyka

Cytat:
Napisał zenq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja robilem wszystko z tylu w bagazniku..
Też spoko rozwiązanie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał Escap Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
18 i 19 pin to przeciwmgielne przednie, a 1 we wtyczce obok to postojówki
Bardzo dziękuję Tobie za pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

rafalPL81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2020, 07:07   #72
mako142
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 24-08-2019
Skąd: Nowa Ruda
Model: Escape
Silnik: 2,0
Rocznik: 2017
Postów: 61
Domyślnie Odp: Przeróbki Kanadyjczyka

Dzień dobry, mam w swoim autku fabryczny uchwyt haka holowniczego. Czy może ktoś z Was dokładał końcówkę tzn. kulkę haka zakupioną u Nas w Polsce? Acha i co z wiązką elektryczną. Gniazdo ma 4 złącza. Jak przejść na system stosowany u Nas w kraju. Będę wdzięczny za wskazówki. Pozdrawiam.
mako142 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2020, 10:56   #73
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,015
Domyślnie Odp: Przeróbki Kanadyjczyka

Cytat:
Napisał mako142 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Gniazdo ma 4 złącza. Jak przejść na system stosowany u Nas w kraju. ...
Normalnie - wymienić moduł haka oraz wiązkę od modułu do haka na EU. Innej opcji brak.
BTW - przy tej operacji najprościej jest też wymienić całość żelastwa haka na EU.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2020, 11:38   #74
rafalPL81
ford::beginner
 
Avatar rafalPL81
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 02-02-2020
Skąd: Poznań
Model: Escape SE 4x4
Silnik: 1.5 ecoboost 182 KM
Rocznik: 2017
Postów: 34
Domyślnie Odp: Przeróbki Kanadyjczyka

Panowie, od jakiegoś czasu chcę zmienić język w Syncu 3. Gdzieś widziałem kodowanie, ale teraz nie mogę tego znaleźć. Czy może ktoś dać link do instrukcji lub napisać tutaj, co trzeba zrobić, żeby mieć polski język w Sync 3?
rafalPL81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2020, 20:01   #75
Tatin22
ford::average
 
Avatar Tatin22
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-03-2015
Skąd: Łódź
Model: Escape Titanium
Silnik: 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 125
Domyślnie Odp: Przeróbki Kanadyjczyka

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2) dołożenie tylnego p. mgłowego z europejskim włącznikiem świateł jest możliwe, ale trochę na "okrągło" - trzeba poprawnie dołożyć normalny, europejski moduł haka i wpiąć LEDową żarówkę (koniecznie LED!) w obwód p. mgłowego w przyczepie. W ten sposób można "upiec 2 pieczenie" - mieć normalnie działające p. mgłowe tylne oraz normalnie funkcjonujący hak przyczepy.
Żarówka LED ma być taka bez szyny CAN jak dobrze rozumiem. A jak mam dwie lampy zamontowane i włożę dwie żarówki led to nie będzie za dużego obciążenia i co za tym idzie błędów?
I włącznik EU z Focusa z p.mgielnym tył będzie działał prawidłowo?
__________________
Był Mondeo Mk3 2.0 Pb/LPG
Jest Escape Titanium 2.0 EcoBoost.
Tatin22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2020, 20:59   #76
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,015
Domyślnie Odp: Przeróbki Kanadyjczyka

Cytat:
Napisał Tatin22 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Żarówka LED ma być taka bez szyny CAN jak dobrze rozumiem...
To jest porada sprzed 3,5 roku... Po drodze były zdaje się przypadki, że to nie działało.
Mam gotowe/zmontowane i przetestowane moje "moduły światła przeciwmgłowego" i można to zrobić "prosto i poprawnie".
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2020, 21:31   #77
Tatin22
ford::average
 
Avatar Tatin22
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-03-2015
Skąd: Łódź
Model: Escape Titanium
Silnik: 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 125
Domyślnie Odp: Przeróbki Kanadyjczyka

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam gotowe/zmontowane i przetestowane moje "moduły światła przeciwmgłowego" i można to zrobić "prosto i poprawnie".
Ok, ale warto było zapytać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A jaki jest teraz koszt takiego modułu?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Był Mondeo Mk3 2.0 Pb/LPG
Jest Escape Titanium 2.0 EcoBoost.
Tatin22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2020, 00:28   #78
dkfan
ford::amateur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 22-12-2012
Skąd: WWA
Model: Kuga
Silnik: 1.6EB
Rocznik: 2014
Postów: 8
Domyślnie Odp: Przeróbki Kanadyjczyka

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jest porada sprzed 3,5 roku... Po drodze były zdaje się przypadki, że to nie działało.
Mam gotowe/zmontowane i przetestowane moje "moduły światła przeciwmgłowego" i można to zrobić "prosto i poprawnie".
Jestem zainteresowany, kupiłem kolejnego, nowszego Escape 2018, zadziała w nim twój moduł?
dkfan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2020, 10:04   #79
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,015
Domyślnie Odp: Przeróbki Kanadyjczyka

Cytat:
Napisał dkfan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... Escape 2018, zadziała w nim twój moduł?
Escape MY18 i MY19 mogą nie mieć diody-kontrolki tylnych przeciwmgielnych. Moduł zadziała bez problemu, ale trzeba się będzie do kogoś uśmiechnąć (np. Kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ...) by wlutował brakującą diodę by było widać, że wszystko działa...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2020, 21:29   #80
dkfan
ford::amateur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 22-12-2012
Skąd: WWA
Model: Kuga
Silnik: 1.6EB
Rocznik: 2014
Postów: 8
Domyślnie Odp: Przeróbki Kanadyjczyka

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Escape MY18 i MY19 mogą nie mieć diody-kontrolki tylnych przeciwmgielnych. Moduł zadziała bez problemu, ale trzeba się będzie do kogoś uśmiechnąć (np. Kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ...) by wlutował brakującą diodę by było widać, że wszystko działa...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Napisze do ciebie na PW bedzie łatwiej
dkfan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:34.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.