Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Edge

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-12-2019, 17:26   #41
maxpoll
ford::beginner
 
Imię: Max
Zarejestrowany: 20-02-2019
Model: Edge, Mustang GT
Silnik: 2.o , 5.0
Rocznik: 2017 , 2015
Postów: 17
Domyślnie Odp: Mały serwis po zakupie

Cytat:
Napisał danwit2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Masz np. tutaj - odpowiednia średnica

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Włąsnie mi sprzedawca odpowiedział :

Tarcz niestety nie mamy - zapomniałem usunąć aukcję.
Następna dostawa za ok. miesiąc

maxpoll jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2019, 07:32   #42
maxpoll
ford::beginner
 
Imię: Max
Zarejestrowany: 20-02-2019
Model: Edge, Mustang GT
Silnik: 2.o , 5.0
Rocznik: 2017 , 2015
Postów: 17
Domyślnie Odp: Mały serwis po zakupie

Po całym tygodniu poszukiwań, chciałbym poinformować użytkowników Edge którzy maja "wzmocnione" tarcze 345mm że zdobycie ich dla mnie przez ostatnie dwa tygodnie jest awykonalne. W intercarsie będą na przełomie lutego, w sklepach aut amerykańskich wszystkie są wyprzedane, a najbliższe dostawy w nowym roku.
W znanym serwisie aut USA , gdzie 30 lat temu bez problemu serwisowałem Mercurego Villagera - auto których we Wrocławiu było może z 3 egzemplarze , nawet oni szukali po Polsce tych tarcz i niestety mogą sprowadzić Z USA ale po 700zł za sztukę czyli 1400zł komplet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z przykrością muszę stwierdzić że nie sądziłem iż zdobycie tak prostej części zamiennej jaką jest tarcza hamulcowa może być takie kłopotliwe do zwykłego forda.
Teraz to już nawet boję się pomyśleć co będzie jak zaczną się psuć inne podzespoły np zawieszenia, a tu Edge niby podobny do europejskiej wersji a jednak na co by nie spojrzeć to inne i trudno dostępne.

Masakra Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
maxpoll jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2019, 11:32   #43
danwit2
ford::advanced
 
Imię: danwit2
Zarejestrowany: 01-01-2017
Skąd: Warszawa
Model: Escape / Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost / 3.5 V6
Rocznik: 2017 / 2017
Postów: 444
Domyślnie Odp: Mały serwis po zakupie

Po pierwsze to nie podobny do europejskiego bo nigdy nie był europejski tylko zza wielkiej wody. Po drugie zawsze można wymienić na mniejsze tarcze takie jak są w europejskich wersjach - wystarczy tylko zmienić jarzmo zacisku hamulcowego (Nie namawiam ale podaje rozwiązania) . Po trzecie można samemu ściagnąc ze stanów od 30 USD za sztukę + przesyłka.
danwit2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2020, 19:24   #44
Tomecki1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-10-2017
Model: EDGE Titanium AWD
Silnik: 3,5 V6
Rocznik: 2016
Postów: 46
Domyślnie Odp: Mały serwis po zakupie

Odnośnie tarcz przednich z nowego modelu Edga EU po lifcie
to na razie mam informacje że ich średnica jest odpowiednia do tarcz USA i mają 345mm

za jakiś czas sprawdze fizycznie czy pasuja do mojego modelu 3.5V6 AWD razem z klockami EU i dam znać
Tomecki1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
hamulce , klocki , tarcze


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.