Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-06-2016, 17:33   #71
Zoltyy
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 14-10-2010
Skąd: polnocne rubieze ;)
Model: byly dwa S-Maxy, jest Mazda CX-5
Silnik: był 2.5T, był 2.0 EB 240PS, jest 2.5 NA
Rocznik: był 2007, był 2012, jest 2016.
Postów: 473
Domyślnie Odp: Co wejdzie do bagażnika - sezon uważam za otwarty...

Żyjcie i dajcie żyć - nie przeszkadza mi czyjś załadowany samochód (no dobra - kiedy małżonka pakuje się na wakacje to mnie cholera bierze, bo gdyby mogła to wynajęłaby ciężarówkę.). Było by miło gdyby wszystkich było stać na najlepsze kurorty i wyjazdy tylko z platynową kartą kredytową, tak nie jest i wg mnie to nie powód do krytyki "wielbłądów".
Autokuszetki? Chętnie, tylko jakoś nie mogę znaleźć - i to nadaje się do krytyki. Poza tym - akurat lubię spędzać wakacje objazdowo.

__________________
Nie wiem, nie znam sie - nie bierzcie mnie na powaznie

Ostatnio edytowane przez Zoltyy ; 15-06-2016 o 17:36
Zoltyy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2016, 22:27   #72
jaceks
ford::professional
 
Avatar jaceks
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-02-2013
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy '14
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 1,848
Domyślnie Odp: Co wejdzie do bagażnika - sezon uważam za otwarty...

zapinasz przyczepe kempingową i tam izolujesz żonę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
facetowi do życia wystarczy płaska podłoga w smaxie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jaceks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2016, 09:51   #73
Slartibartfast
ford::professional
 
Avatar Slartibartfast
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: S-Max FL +Mondeo5Vig
Silnik: 2.0TDCi 140KM +180KM
Rocznik: 09.2010 +08.2017
Postów: 1,467
Domyślnie Odp: Co wejdzie do bagażnika - sezon uważam za otwarty...

Ostatnio przewoziłem z PL do Włoch:
- kompletne nowe łóżeczko dla dziecka (140x70) z szufladą (2 długie paki i 1 krótka), materac do niego,
- nowy wózek dziecięcy Emmaljunga (podwozie, pełnowymiarowa gondola, dodatkowa spacerówka),
- nosidełko MaxiCosi + adapter do wózka
- trochę innych produktów dla noworodka (np. 8 paczek pampersów, mata, monitor łóżeczkowy...)
- bagaże na 2 tygodniowy urlop nad morzem dla 3 osób, w tym płetwy, maski, pistolety wodne etc.
- hulajnoga (nieco większa, dla dzieciaka 11 lat)

Całość weszła bez problemu. Łóżeczko + materac pionowo za kierowcą (lewy fotel 2 rzędu i 3 rzędu złożone), wózek i inne po prawej stronie (wyjąłem prawy fotel 3 rzędu by nieco zwiększyć dostępną przestrzeń). Gdyby nie łóżeczko - pewnie dałoby się zaciągnąć roletę.
__________________
Mój Maksik pali [Okleiłem eSia] [Końcówka wydechu] [LEDy]
Slartibartfast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2021, 08:33   #74
Kochan
ford::advanced
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 06-04-2010
Model: S-max
Silnik: 1. 8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 211
Domyślnie Odp: Co wejdzie do bagażnika - sezon uważam za otwarty...

Panowie, pytanko mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Auta nie mam, będzie dopiero na weekend bo żona pojechała a sprawa przewozowa się szykuje i zastanawiam się czy ogarniać busa czy Smax może jakimś cudem da radę. Do przewiezienia będe miał panele ogrodzeniowe wysokość 123cm, długie 250cm. Różne widzę specyfikacje w necie odnośnie środka, ale wygląda na to, że na wysokość jako tako to wejdzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. długość będzie tu problemem. Ktoś może przewoził takie ustrojstwo? Ciekaw jestem czy wejdzie na płasko czy po skosie?
__________________
§23
Kochan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2021, 10:03   #75
jaceks
ford::professional
 
Avatar jaceks
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-02-2013
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy '14
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 1,848
Domyślnie Odp: Co wejdzie do bagażnika - sezon uważam za otwarty...

od krawędzi klapy do oparć przednich foteli masz ok 210 cm. listwe 250cm możesz położyć na podszybiu, ale panela ogrodzeniowego raczej nie wciśniesz. bezpieczniej busem.
jaceks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2021, 09:18   #76
Obiboc
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 14-11-2016
Skąd: Gdańsk
Model: Hyundai IX 20/Ford S-max
Silnik: 1.4 Pb / 2.0 TDCi
Rocznik: 2015/2008
Postów: 263
Domyślnie Odp: Co wejdzie do bagażnika - sezon uważam za otwarty...

Busa weź do maxa po kącie wejdzie ale panel będziesz miał nad głową, przewoziłem 2 sztuki takich elementów 2 km i klapę da się zamknąć .Inna sprawa że pomimo najszczerszych chęci i starania się i tak porysujesz tym cudem plastiki w aucie.
Obiboc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2021, 09:54   #77
r0ck
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 04-02-2014
Skąd: Białystok
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 321
Domyślnie Odp: Co wejdzie do bagażnika - sezon uważam za otwarty...

S-Maxa przetestowałem chyba we wszystkich możliwych konfiguracjach. Woziłem drzwi zewnętrzne z futryną, płyta G-K 200x120, 500 kg płyt chodnikowych 50x50, szafki kuchenne, łóżko sosnowe 200x90 oczywiście nie wszystko na raz. Fakt, że przy 200 cm długości fotel trzeba do przodu dać, a pozycja za kierownicą jest mało komfortowa ale dało radę. Ostatnio kumpel poprosił mnie aby przewieść panel ogrodowy drewniany 150x180 - ochoczo mu mówię kupuj wejdzie, jesteśmy pod sklepem... i nie wszedł. Dobrze, że kolega miał około 1 km do domu - poszedł na piechotę z tym panelem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Reasumując miny ludzi, którzy mówili, przy okazji tych różnych transportów że Panie nie wejdzie, trzeba busa - bezcenne
Aha byłbym zapomniał - dość duża szpula po kablu również weszła.
__________________
S-MAX 2.0 TDCI
r0ck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2021, 10:52   #78
jaceks
ford::professional
 
Avatar jaceks
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-02-2013
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy '14
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 1,848
Domyślnie Odp: Co wejdzie do bagażnika - sezon uważam za otwarty...

mi spod castoramy uciekł ostatni bus i dwie palety kafelek, 1100kg wziałem do auta. było nisko, 20km do domu jechałem bardzo długo
jaceks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2021, 13:22   #79
Kochan
ford::advanced
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 06-04-2010
Model: S-max
Silnik: 1. 8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 211
Domyślnie Odp: Co wejdzie do bagażnika - sezon uważam za otwarty...

Darowałem sobie tą jazdę i wczoraj kumpel wrzucił to T4. Teraz mam kolejny problem czy zapakuje dechę dł 240cm czy brać piłę i pod Castoramą ciąć na długości które potrzebuję. Z tego co piszecie wejdzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
§23
Kochan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2021, 15:31   #80
Vito2m
ford::average
 
Imię: Miroslaw
Zarejestrowany: 04-09-2014
Skąd: Chojnice
Model: Ford S max
Silnik: 2,0 l 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 181
Domyślnie Odp: Co wejdzie do bagażnika - sezon uważam za otwarty...

Najwyzej pojedziesz z otwarta klapa bagaznika , lub zamkniesz do wysokosci ladunku , przywiazc lineczka aby sie nie otwierala
Vito2m jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.