Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-02-2020, 10:07   #221
kobrys
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-02-2013
Skąd: Krosno
Model: Galaxy A8
Silnik: 2.0 EcoBlue 150km
Rocznik: 11.2018
Postów: 183
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Cytat:
kasowania bez informowania o tym fakcie.
Ale ja jako taki losowy uczestnik forum chciałbym zapytać z jakiego powodu taka instrukcja, o której @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] wspomniał, że wrzucał została usunięta?

Faktycznie chodzi o pieniądze? Ochronę interesu czujegoś? Prawa autorskie?

kobrys jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2020, 10:56   #222
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,005
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Cytat:
Napisał kobrys Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
taka instrukcja, o której @r0m4n27 wspomniał
a wspomniał bo jakoś nie widzę?

nie było żadnej instrukcji, było napisane jak teraz, że się da kablem viaken - moderator pewnie podobnie jak inni uznał za reklamę i usunął no to nasz przemiły kolega nagrodził moderatora wyszukanymi epitetami i tyle, następnie napisał swoje "da sie" ponownie i to koniec historii

poza tym jak widać na zdjęciu zamieszczone modyfikacje, które "da się" zrobić "za darmo" a inni "biorą za to hajs!!!" są produkcji rosyjskiego kolegi M0tral z Moskwy i zostały mu po prostu ukradzione, każdy kto wie o co chodzi w UCDS wie, że ogranie podstawowej modyfikacji C+ FL kosztuje 1 duży kredyt za 40 euro + 10 za digitale + 10 za kolorki, powiedzmy, że kolorki pomijamy to zostaje 50 euro do zapłacenia Rosjanom + 7% (chyba) pajpala za przekazanie pieniędzy to na dzień dzisiejszy stanowi kwotę 230pln, jak ktoś to robi taniej to znaczy, że posługuje się towarem kradzionym albo jest Świętym Mikołajem (pomijam sytuacje, gdzie ktoś robi kilka modyfikacji i za zegary robiący mu policzy powiedzmy 200 bo rozliczył to sobie w czymś innym, np. w 163 koniach czy cuś)

niestety na Forum nie możemy popierać ani tym bardziej propagować kradzieży, więc zapewne taka instrukcja się nie pojawi (lub pojawi i zostanie usunięta)

ja osobiście w swoim aucie mam soft kupiony bezpośrednio od wspomnianego kolegi z Moskwy i miałem przez pewien czas z nim kontakt, no nie było tanio, dałem chyba ze 120 euro ale muszę powiedzieć, że jest to przemiła i bardzo uczynna osoba, "towarzyszył" mi on-line w garażu chyba do 2giej w nocy (u niego pewnie była 4) i służył radą i pomocą, niestety przez takie zagrywki jak powyżej ma on obecnie duży żal do Polaków, za co trochę chyba powinniśmy się wstydzić? (zwłaszcza, że dużo korzysta się z wiedzy zawartej na forach rosyjkich) a nie wychwalać się na lewo i prawo że "wydymaliśmy durnych kacapów" itp.

Ostatnio edytowane przez Speedo ; 12-02-2020 o 11:21
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2020, 11:20   #223
r0m4n27
ford::beginner
 
Avatar r0m4n27
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 02-10-2014
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 17.07.2008
Postów: 49
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Niestety znowu moj post zostal usuniety hahaha porazka z tymi moderatorami na tym forum ���� administrator ma zawsze racje? Buhahaha w buty mozesz sobue wsadzic taki regulamin administrator jak inny czlowiek nie zawsze ma racje i czesto tez moze sie mylić �� szkoda czasu na konwersacje z kims kto udaje boga i wie wszystko najlepiej.
Ps. Ludzie nie dawajcie sie naciagac na aktualizacje convers za 200zl na anglojezycznych forach macie to za free
__________________

Ostatnio edytowane przez r0m4n27 ; 12-02-2020 o 11:27
r0m4n27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2020, 11:27   #224
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,005
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

od czasu gdy wyzwałeś moderatora od baranów i gamoni nic nie zostało usunięte, więc nie rób z siebie ofiary i bohatera narodowego i nie kłam bo to nieładnie
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2020, 21:07   #225
r0m4n27
ford::beginner
 
Avatar r0m4n27
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 02-10-2014
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 17.07.2008
Postów: 49
Talking Odp: Aktualizacja Convers+

Cytat:
Napisał kobrys Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale ja jako taki losowy uczestnik forum chciałbym zapytać z jakiego powodu taka instrukcja, o której @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] wspomniał, że wrzucał została usunięta?

Faktycznie chodzi o pieniądze? Ochronę interesu czujegoś? Prawa autorskie?
Witaj instrukcji nie wrzucilem i nie wrzucę to po1.
Po 2 chodzi tylko i wylacznie o hasj z robienia aktualizacji. Dlatego nigdzie zwlaszcza na tym forum nie znajdziesz info jak to zrobic i czym (jakim programem) bo ze robi sie to kablem Elm (modyfikowanym) oraz przez UCDS to ludzie wiedzą.
__________________
r0m4n27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2020, 22:22   #226
lukast
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-12-2018
Model: Ford S-Max
Silnik: był 2.0 TDCI 163 Km, jest 2.5 FHEV 190km
Rocznik: był 2014, jest 2022
Postów: 329
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Cytat:
Napisał r0m4n27 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witaj instrukcji nie wrzucilem i nie wrzucę to po1.
Po 2 chodzi tylko i wylacznie o hasj z robienia aktualizacji. Dlatego nigdzie zwlaszcza na tym forum nie znajdziesz info jak to zrobic i czym (jakim programem) bo ze robi sie to kablem Elm (modyfikowanym) oraz przez UCDS to ludzie wiedzą.
Instrukcje mozna znalezc na fb mondeo mk4, jak ktos bedzie chcial to sobie wejdzie i wgra. Nie zmienia to faktu ze nie ma nic zlego ze ktos bierze za to kase, bo przeciez nie kazdy jest obeznany z kompem i moze woli wydac 200zl i by mu ktos to zrobil. Sam placilem jeszcze zanim dowiedzialem sie ze mozna to zrobic za free przez kabel viaken, i nie zaluje.
lukast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2020, 22:43   #227
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,450
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

O kradzieży softów do conversy można by napisać książkę.... Znam już kilka wersji i to nawet z samego źródła ale może kiedyś sami opiszą jak było naprawdę. Wspomniana grupa na fb to już całkowity szczyt wszystkiego. Gość (zapewne jeden z nas) najpierw prosił o zgranie wsadow ipc osoby które mają zrobiony update w różnych wersjach pod hasłem wyślijcie mi pliki a ja udostępnię za free wszystkim bo po co mamy komuś płacić, sporo osób mu takie pliki wysłało. Teraz okazuje się że jednak jest odpłatnie �� Nie wiem dlaczego na forum nic się o tym nie pisze, podejrzewam że są to wewnętrzne rozgrywki bo tak jak już wspomniałem świat jest maly......
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2020, 13:16   #228
mmatteeusz
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 01-03-2020
Skąd: Przysietnica
Model: S-Max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2010
Postów: 3
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Koledzy możecie polecić kogoś na pw z woj. podkarpackiego ( Rzeszów- Sanok) i oklice, kto w miarę możliwości zaktualizuje mi Conwers+ oraz wgra spolszczenie travelpilot nx sd i najnowsze mapki.
mmatteeusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-03-2020, 08:13   #229
malcolm
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-02-2020
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2014
Postów: 35
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Witajcie.
Ile kosztuje i czy jest mocno niezbędna aktualizacja Convers + do S-Max z 2014 roku. I co z mapami do Navi? Jest możliwość aktualizacji do aktualnych i jaki koszt w ASO i poza ASO?
malcolm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-03-2020, 08:49   #230
orion512
FCP member
 
Avatar orion512
 
Zarejestrowany: 23-04-2013
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCI 140->163KM
Rocznik: 2010
Postów: 905
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

A sprawdzałeś, jaką aktualnie masz wersje softu w zegarach?
Patrząc po roczniku (o ile c+ nie jest dokładany) najprawdopodobniej będziesz miał już fabrycznie 1507, ewentualnie w zależności od miesiąca mogłeś się załapać na starszą 1412.
W jednym i drugim przypadku w ASO nie wgrają Ci nic nowego ponieważ ford nie wypuścił już żadnego nowszego softu niż 1507.

Ewentualny update może być tylko modyfikowanym softem (bazującym na 1412 lub 1507) który doda Ci kilka nowych ficzerów jak np. wizualizacja czujników parkowania.
__________________
Moja przygoda z preFL Convers+ | FL Convers+ | Customowym LOGO | TPMS |

sprzedam: Licznik Convers+ | chwilowo Grabarka |
orion512 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
temperatura silnika



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.