Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-12-2017, 22:05   #11
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,029
Domyślnie Odp: pre-collision assist vs active city stop

Moduł tempomatu aktywnego jest ("CCM"), systemu ACS brak... ("Bez sys.zapob.koliz.przy nis.pred.") - modułu FDSM brak na liście...

Czyli "nie to auto"... Jak by co, to ja dla ASO specjalizuję się we wsparciu usuwania takich "baboli"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

BTW - po stosownym spożyciu środków uspokajających możesz jutro sobie poobserwować próby z folią aluminiową...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-12-2017, 22:12   #12
Gumowy1
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: pre-collision assist vs active city stop

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moduł tempomatu aktywnego jest ("CCM"), systemu ACS brak... ("Bez sys.zapob.koliz.przy nis.pred.") - modułu FDSM brak na liście...

Czyli "nie to auto"... Jak by co, to ja dla ASO specjalizuję się we wsparciu usuwania takich "baboli"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

BTW - po stosownym spożyciu środków uspokajających możesz jutro sobie poobserwować próby z folią aluminiową...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to dzieki☺☺☺ ze mnie pozytywnie nastawiles na testy😀

Bump:
Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak by co, to ja dla ASO specjalizuję się we wsparciu usuwania takich "baboli"...
To znaczy że jest możliwość dołożenia tego systemu poza fabryką ?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-12-2017, 22:16   #13
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,029
Domyślnie Odp: pre-collision assist vs active city stop

Cytat:
Napisał Gumowy1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...jest możliwość dołożenia tego systemu poza fabryką ?
Zależy jaką masz szybę czołową - zrobisz zdjęcie i przyślesz, to Ci powiem czy tak czy nie. W opcję z wymianą szyby przedniej ja osobiście bym nie szedł...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-12-2017, 22:20   #14
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,163
Domyślnie Odp: pre-collision assist vs active city stop

Cytat:
Napisał Gumowy1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To znaczy że jest możliwość dołożenia tego systemu poza fabryką ?
aktywacji ..... jeśli mamy to i owo na pokładzie
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-12-2017, 22:25   #15
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,029
Domyślnie Odp: pre-collision assist vs active city stop

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
aktywacji ...
Tomku - jednak "dołożenia poza fabryką"... Po wymianie szyby czołowej na taką pod ACS "dokładałem"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-12-2017, 22:28   #16
Gumowy1
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: pre-collision assist vs active city stop

W tym sęk ze wszystko zaczęło się od szyby czołowej. Zapytałem parę dni temu w serwisie ile kosztuje szyba to mojego modelu poniwaz zastanawiałem się nad dodatkowym ubezpieczeniem szyby wiedząc że są to nie małe koszty nawet ok 8000pln i według numeru vin wyszło ze do mnie ok 3500 bo nie ma acs i tak to się wszystko zaczęło 😕
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-12-2017, 22:34   #17
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,029
Domyślnie Odp: pre-collision assist vs active city stop

Cytat:
Napisał Gumowy1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....zastanawiałem się nad dodatkowym ubezpieczeniem szyby wiedząc że są to nie małe koszty nawet ok 8000pln i...
Jeśli faktycznie w zamówieniu do fabryki był i ACC i ACS, to za doprowadzenie auta do stanu zgodnego z zamówieniem płaci Ford. Szyba może kosztować i 10k zł - nie Twoja "broszka"... Do Ciebie jedynie należy decyzja czy chcesz mieć "nówkę sztukę z wymienioną szybą przednią" czy chcesz dostać ekstra rabat lub jakieś inne bonusy...

BTW - na prawdę ostatnio z fabryk zdarza się coraz częściej, że "coś nie tak wychodzi" i parę okolicznych ASO do mnie wydzwania "co by tu zrobić"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 27-12-2017 o 22:38
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-12-2017, 22:38   #18
Gumowy1
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: pre-collision assist vs active city stop

Pytanie czy to co mówią w salonie ,że mogła być modyfikacja systemu pca to tylko farmazon czy to auto jutro zatrzyma się samo przed tą folią Alu 😀😀

Bump:
Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli faktycznie w zamówieniu do fabryki był i ACC i ACS, to za doprowadzenie auta do stanu zgodnego z zamówieniem płaci Ford. Szyba może kosztować i 10k zł - nie Twoja "broszka"... Do Ciebie jedynie należy decyzja czy chcesz mieć "nówkę sztukę z wymienioną szybą przednią" czy chcesz dostać ekstra rabat lub jakieś inne bonusy...

BTW - na prawdę ostatnio z fabryk zdarza się coraz częściej, że "coś nie tak wychodzi" i parę okolicznych ASO do mnie wydzwania "co by tu zrobić"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zamówienie poszło zgodnie ze specyfikacją było mi na 100% pokazane w systemie zamówień (nie mam powodu nie wierzyć ) Chyba ze Hiszpanie dali dupy☺
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-12-2017, 22:58   #19
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,163
Domyślnie Odp: pre-collision assist vs active city stop

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na prawdę ostatnio z fabryk zdarza się coraz częściej, że "coś nie tak wychodzi"
owszem niestety to się zdarza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tydzień temu przyszły 3x MK5 bez NAV ale udało się opanować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A i był taki przypadek kiedy full wypasiona fiesta naprawdę full była bez klimy ... jak oni to wypuścili pomimo innego wyposażenia które było na max ? No ale tu na bank była wina na poziomie ptaszka przy zamówieniu . Klient chciał z klimą ale omsknęło się i poszło zamówienie bez klimy .
Serwis panika bo klient nie chciał odebrać auta . Szybka zdecydowali się i dołożyli poza fabryką .. lecz im nie zatrybiła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ..................ale zatrybiła po odpowiedniej konfiguracji która im zrobiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Już nie piszę ile kosztowały te części poza etapem zamówienia a było to sporo .
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2017, 07:37   #20
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: pre-collision assist vs active city stop

Nie ma takiej możliwości aby konfiguracja trafiła do produkcji i ktoś "zapomniał" czegoś dołożyć (w tym wypadku zalożył złą szybę, i nie wsadziła kilka modułów elektronicznych). Jeśli operacja z konfiguracji nie jest zreazliwoana to auto nie przejdzie przez taśmę.

Końcówka roku. Importer ma już w kolejce produkcyjnej pre-konfigurowane auta i teraz stara się opchnąć jak najwięcej - ale czasami pojawiają się problemy w dokonfigurowaniu 100% pod wymagania zamawiającego. Oferuje więc 99% zgodnosci z zamówieniem. Tak jak wyżej piszecie bardziej mu się opłaca łatać braki na miejscu w kraju (lub zaoferować rabat) niż bujać się z nadmiarem aut na placu na koniec roku. Salon wysyła konfigurację do importera a ten dopiero do fabryki. Cała "deal" odbywa się pomiędzy importerem i centralą / fabryką - salon nie musi byc poinformowany. Bardziej im się opłaca dołozyć bebechy za 5 tys niż za chwilę oferować 15000-20000 rabatu za ubiegły rocznik. Salony znają ryzyko i dlatego zamawiając wpłaca się "zaliczkę" a nie "zadatek". Klient jest postawiony pod ścianą. Ale będzie czekał kolejne miesiące na swoja konfigurację, albo zwrócą mu zaliczkę (bez żadnych odsetek itp). Wybiera to trzecie - auto z "kolejki produkcyjnej".

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 28-12-2017 o 07:48
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.