Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-12-2007, 14:13   #11
MDMcapital
ford::advanced
 
Avatar MDMcapital
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 07-01-2007
Skąd: Gdańsk
Model: MONDEO MK IV
Silnik: TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 252
Domyślnie

Cytat:
Napisał Logstrup
Dzięki za informacje.
Ten zegar na kokpicie nie jest zbyt czytelny (bynajmiej dla mnie), dlatego szkoda że nie ma możliwości, aby działał ten w Denso.
Jak masz włączone radio - (RMF) dość często podają godzinę :fcp27
A tak poważnie - wystarcza oryginalny

__________________
Był :GHIA Tiptronik, FULL wypas CZARNY NAVI Denso Mapa EU+PL 2010
Jest MK4 kombi
MDMcapital jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2009, 20:42   #12
majic
ford::beginner
 
Avatar majic
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 17-04-2009
Skąd: Poznań
Model: Mk III Ghia
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: '04
Postów: 10
Domyślnie Odp: POSYPAŁ MI SIĘ SOFT W DENSO

Kurde, chciało sie byc mądrzejszym niz ustawa przewiduje i teraz mam czarny ekran w denso. dopisuję się do tego wątku gdyż nie widzę sensu tworzenia nowego-problem jest identyczny z problemem, który przedstawił kolega Krzysieq-samodzielna próba wgrania updatu do softu, komunikat o niewłaściwej płycie i czarny ekranGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i tak samo jak Krzyśkqa czekają mnie w bardzo niedalekim czasie podróże i to kilka i naprawdę potrzebuję pomocy. linki podane przez MDMcapital niestety nie działają. jeżeli znalazłby się ktoś w okolicy poznania, ewentualnie w poznaniu, kto mógłby mi pomóc, to z chęcia bym skorzystał. posiadam tylko jedna oryginalną płytę Forda, niestety tę z mapami. wiem, że ostatecznym rozwiązaniem jest ASO ale jak wszystkim nie spieszy mi się tam-ze względu na koszta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam

P.S. POMOCY!
majic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2009, 10:47   #13
majic
ford::beginner
 
Avatar majic
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 17-04-2009
Skąd: Poznań
Model: Mk III Ghia
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: '04
Postów: 10
Domyślnie Odp: POSYPAŁ MI SIĘ SOFT W DENSO

drodzy Koledzy, naprawdę nie ma nikogo, kto by mi pomógł? albo chociaż odpowiednio nakierował tok działania? kurde dziwne..ale mówi się trudno i jedzie do ASO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pozdrawiam
majic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2009, 11:40   #14
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,730
Domyślnie Odp: POSYPAŁ MI SIĘ SOFT W DENSO

Czy w ASO pomogą, nie wiem. Sprawdź temat Nawigacja DENSO co powinieneś wiedzieć, tam są wskazówki i linki.
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2009, 12:05   #15
majic
ford::beginner
 
Avatar majic
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 17-04-2009
Skąd: Poznań
Model: Mk III Ghia
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: '04
Postów: 10
Domyślnie Odp: POSYPAŁ MI SIĘ SOFT W DENSO

poczytałem o denso na forum i stąd mój pomysł, że dam radę sam wgrać update ale skończyło się jak skończyło. po paru próbach walki z niedziałającym denso wyczerpałem moje pomysły na rozruszenie denso samodzielnie i dlatego prosiłem o pomoc w tej materii. update, który wgrałem i powiesił mi denso pochodził z linku z tematu o denso-moge tu winić tylko siebie o sposób w jaki to wykonałem.
dlatego prośba o "fizyczną" pomoc w uruchomieniu denso kogoś z poznania lub okolic.
pozdrawiam
majic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2009, 13:19   #16
dax6666
ford::beginner
 
Avatar dax6666
 
Zarejestrowany: 25-07-2009
Skąd: Holland-Niemcy-PL
Model: Mondeo Ghia Sedan
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 15.12.2004
Postów: 20
Domyślnie Odp: POSYPAŁ MI SIĘ SOFT W DENSO

Witam ,
jestem nowym uzytkownikiem Forum. Chce pozdrowic wszystkich uzytkownikow Fordow.

A teraz o problemie. Kupilem auto ( zamieszczone ponizej zdjecia ) ze swiadomoscia , ze Navi i radio nie dziala.

Opisze moze troszeczke problem.

1. wyswietla dane nawiewu
2. wyswietla menu
3. wyswietla np. ustawienia tonow dzwieku ( ale nie zmieni sie )
4. glosniki milcza jak grob
5. przechodzi do funkcji nawigacji ( niewlasciwa plyta - a tam nie ma plyty )
6. nie mozna wlozyc plyty CD ( naped nie dziala i nie wciaga plyty )
7. Mozna przejsc do wyboru stacji radiowej ( ale nie wybiera )

po wlaczeniu jest zawsze na pozycji wyboru plyty ze zmieniarki
Kontrast , jezyk mozna ustawic.

Czy to jest kompletny zlom , czy mozna cos z tym zrobic jeszcze. Nie wiem czy mozna wlozyc DVD w bagazniku ( czy wciagnie plyte )

Przy okazji : jakie plyty DVD nawigacji nalezy ,,dokupic,,

Auto zaplacone , ale nie odebrane. Musze jeszcze zlokalizowac co za odglos dochodzi od strony rozrzadu. Silnik bez zarzutu , ale rolki , napinacz czy cos z tamtej strony to zlom. Na wolnych obrotach i zimnym silniku dochodzi dziwne dudnienie ( tak jakby cos drzalo i wylilo w jakas obudowe )
Moze ktos wie co to moze byc... ? Na cieplym silniku powoli sie uspokaja , ale nie calkiem.

z gory dziekuje za pomoc

dax

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dax6666 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2009, 11:08   #17
damius.nl
ford::beginner
 
Avatar damius.nl
 
Zarejestrowany: 23-07-2009
Skąd: Rotterdam
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2005
Postów: 23
Exclamation Odp: POSYPAŁ MI SIĘ SOFT W DENSO

Witam,

mam pytanie... Mam uszkodzony czytnik Denso, dokladnie to sam naped, w dodatku wysypalem sobie soft (kliknalem load system w menu serwisowym, stary system zostal usuniety, a nowy nie zaladowany poniewaz naped nie kreci nawet plyta) do rzeczy : Zamowilem juz nowy czytnik (uzywany) i w zwiazku z tym mam pytanie... gdzie zapisywany jest soft ? W czytniku, czy z przodu auta w radiu? Pytam, poniewaz nie wiem czy po podlaczeniu nowego czytnika czeka mnie zabawa z wgrywaniem softu...

Z gory dzieki za odpowiedz.
damius.nl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2009, 09:52   #18
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,730
Domyślnie Odp: POSYPAŁ MI SIĘ SOFT W DENSO

Nie napisałeś czy system działa - z opisu domyślam się że nie - jeżeli tak jest to należy wgrać nowy soft poprzez napęd DVD.
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2009, 10:15   #19
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: POSYPAŁ MI SIĘ SOFT W DENSO

No i następne. Jeżeli kupisz napęd DVD, to trzeba go "zgrać" z wyświetlaczem DENSO- musi się zgadzać VIN. W przeciwnym wypadku urządzenia nie będą ze sobą "gadać".
Tak a'propos RECONDO wie jak to zrobić.
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2009, 20:30   #20
damius.nl
ford::beginner
 
Avatar damius.nl
 
Zarejestrowany: 23-07-2009
Skąd: Rotterdam
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2005
Postów: 23
Exclamation Odp: POSYPAŁ MI SIĘ SOFT W DENSO

na ekranie denso widnieje napis : Wloz plyte z prawidlowym systemem i sproboj ponownie... oczywiscie po angielsku. Nie moge wgrac nowego systemu, bo czytnik jest uszkodzony (sam naped) wciaga plyte ale jej nie kreci. Dlatego kupilem drugi czytnik. Jeszcze na niego czekam, mysle ze w tym tygodniu przyjdzie. Mieszkam na stale w Holandii i nie mam za duzo mozliwosci.

Recondo czy mozesz mi wytlumaczyc jak sie zabrac za montaz nowego czytnika tzn. instalacja systemu i ewentualnie zgranie numeru Vin... Bede wdzieczny za pomoc. Jak przyjdzie czytnik to bede wiedzial co robic...

Z gory dzieki za pomoc.

Ostatnio edytowane przez damius.nl ; 30-08-2009 o 20:43
damius.nl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.