Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-08-2020, 20:33   #811
tomiik
ford::advanced
 
Imię: tomek
Zarejestrowany: 30-11-2019
Skąd: wroclaw / nl
Model: mondeo mk4 kombi
Silnik: 2,0 duratec he
Rocznik: 2007
Postów: 263
Domyślnie Odp: Zamiana fabrycznego licznika (zegarów) na Convers +

licznik zawsze można zmienić tak samo radio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
najlepsze połaczenie to tak jak pisałem navi nx i convers+
Licznik łatwiej podmienić niż radio
ale ciebie chyba powinien bardziej stan techniczny auta interesować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

tomiik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2020, 20:49   #812
terragady
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-04-2018
Model: Mondeo (+ Transit)
Silnik: 2.0 TDCI 115hp
Rocznik: 2010 - przedlift
Postów: 107
Domyślnie Odp: Zamiana fabrycznego licznika (zegarów) na Convers +

nie no jasne bardziej zwracam uwage na stan techniczny i też wolałbym już mk4 po lifcie.
terragady jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2020, 23:48   #813
terragady
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-04-2018
Model: Mondeo (+ Transit)
Silnik: 2.0 TDCI 115hp
Rocznik: 2010 - przedlift
Postów: 107
Domyślnie Odp: Zamiana fabrycznego licznika (zegarów) na Convers +

Dobra Mondeo kupione, z Conversem przed liftem. Teraz muszę sobie go zupdatować żeby mieć te fajne ficzersy jak czujniki parkowania i może cyfrowy wyświetlacz prędkości. Zamówiłem sobie od razu klona UCDSa i ELMa bo po update nie podjadę raczej do nikogo bo mieszkam w Norwegii więc może przez to da radę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Radio niestety standard ale ja navi nie potrzebuję ani nic takiego.

Jedyna wada to niedziałające czujniki parkowania, jutro postaram się namierzyć usterkę, może kostki jakieś, mam nadzieję że nie moduł czy jakiś czujnik.
terragady jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2020, 04:26   #814
bzyq81
ford::advanced
 
Avatar bzyq81
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 05-05-2013
Skąd: Sosnowiec
Model: S-Max
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2006
Postów: 314
Domyślnie Odp: Zamiana fabrycznego licznika (zegarów) na Convers +

Cytat:
Napisał terragady Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dobra Mondeo kupione, z Conversem przed liftem. Teraz muszę sobie go zupdatować żeby mieć te fajne ficzersy jak czujniki parkowania i może cyfrowy wyświetlacz prędkości. Zamówiłem sobie od razu klona UCDSa i ELMa bo po update nie podjadę raczej do nikogo bo mieszkam w Norwegii więc może przez to da radę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Radio niestety standard ale ja navi nie potrzebuję ani nic takiego.

Jedyna wada to niedziałające czujniki parkowania, jutro postaram się namierzyć usterkę, może kostki jakieś, mam nadzieję że nie moduł czy jakiś czujnik.
Zobacz jaki masz moduł PDC bo te najstarsze wymagaja aktualizacji aby wskaźniki ruszyły.
A co do działania to moduł żadko pada, za to czujniki jak muchy. Warto mieć w garażu na zapas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
bzyq81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2020, 06:32   #815
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Zamiana fabrycznego licznika (zegarów) na Convers +

Cytat:
Napisał bzyq81 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
za to czujniki jak muchy
Równie często pada wiązka elektryczna.
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2020, 08:07   #816
terragady
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-04-2018
Model: Mondeo (+ Transit)
Silnik: 2.0 TDCI 115hp
Rocznik: 2010 - przedlift
Postów: 107
Domyślnie Odp: Zamiana fabrycznego licznika (zegarów) na Convers +

Cytat:
Napisał bzyq81 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zobacz jaki masz moduł PDC bo te najstarsze wymagaja aktualizacji aby wskaźniki ruszyły.
A co do działania to moduł żadko pada, za to czujniki jak muchy. Warto mieć w garażu na zapas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Auto z 2010 to powinno być ok. Z tego cok wyczytałem to od 2008 działają. Chyba że stary moduł mogli dać? Aktualizacja i tak się przyda choćby dla cyfrowej prędkości.
terragady jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2020, 08:09   #817
uneasy
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 09-07-2020
Skąd: Cardiff
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2015
Postów: 231
Domyślnie Odp: Zamiana fabrycznego licznika (zegarów) na Convers +

Ja mam z pierwszej połowy 2008 I nie działa wizualizacja na convers. Musiałem robić update modułów.
uneasy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2020, 08:22   #818
terragady
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-04-2018
Model: Mondeo (+ Transit)
Silnik: 2.0 TDCI 115hp
Rocznik: 2010 - przedlift
Postów: 107
Domyślnie Odp: Zamiana fabrycznego licznika (zegarów) na Convers +

Chyba sierpień 2008 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. aha czyli da się tylko update zrobić? Bez wymiany się obchodzi?
Jest gdzieś jakaś instrukcja jak to sobie samemu zrobić i skąd pobrać akutlizacje? Czy tylko jakimiś drogimi kablami trzeba?
terragady jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2020, 08:24   #819
uneasy
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 09-07-2020
Skąd: Cardiff
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2015
Postów: 231
Domyślnie Odp: Zamiana fabrycznego licznika (zegarów) na Convers +

Cytat:
Napisał terragady Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chyba sierpień 2008 aha czyli da się tylko update zrobić? Bez wymiany się obchodzi?
Jest gdzieś jakaś instrukcja jak to sobie samemu zrobić i skąd pobrać akutlizacje? Czy tylko jakimiś drogimi kablami trzeba?
Ja robiłem update UCDS.
uneasy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2020, 08:49   #820
terragady
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-04-2018
Model: Mondeo (+ Transit)
Silnik: 2.0 TDCI 115hp
Rocznik: 2010 - przedlift
Postów: 107
Domyślnie Odp: Zamiana fabrycznego licznika (zegarów) na Convers +

Ach to w Norwegii chyba nikogo nie złapie z tym kablem a oryginalnego nie opłaca mi się kupować dla samego siebie
terragady jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
converse+ , mondeo mk4



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.