Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-05-2020, 12:20   #2011
przemoo
ford::amateur
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 23-11-2019
Model: Ford Focus MK4
Silnik: 2.0 150 KM EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 4
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Ciekawe jak z ceną bo jeśli wybrałem Titanium + pakiet parking (m.in. kamera cofania) to jeśli teraz Titanium ma to w podstawie to pytanie czy jeśli mój załapie się na produkcje po 15 czerwca to co z pakietem parking za który "zapłaciłem" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

• Titanium – specyfikacja nowa, bazująca na wersji Titanium Business MY20.25, wzbogacona o:
- ładowarkę bezprzewodową
- kamerę cofania

Teraz doczytałem, że pakiet biznes ma czujniki (zwykły Titanium nie ma):

Pakiet Business
dla wersji Titanium
• system nawigacji satelitarnej z Ford SYNC 3
• przednie i tylne czujniki parkowania
• koło zapasowe dojazdowe

OK czyli jak dobrze rozumiem, że nowy Titanium będzie zawierał w sobie pakiet biznes + kamerę? Czyli kompletnie pakiet parking traci racje istnienia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

przemoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2020, 12:43   #2012
robert_71
ford::average
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-01-2019
Skąd: Tarnów
Model: focus mk4 kombi
Silnik: 1.0 EcoBoost MHEV 155, PS7
Rocznik: 2023
Postów: 110
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Cytat:
Napisał przemoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
OK czyli jak dobrze rozumiem, że nowy Titanium będzie zawierał w sobie pakiet biznes + kamerę? Czyli kompletnie pakiet parking traci racje istnienia
Nie do końca, bo pakiet biznes to czujniki z przodu i z tyłu (4+4), a w pakiecie parking dodatkowo dostajesz czujniki na błotnikach. Nie wiem czy kamera w nowej specyfikacji Titanium jest taka sama jak w pakiecie parking. I podstawowa różnica to dodatkowe oprogramowanie ułatwiające parkowanie i wyjeżdżanie z miejsca parkingowego.

A co do ceny, to spodziewam się, że wraz z wzbogaceniem specyfikacji poszczególnych wersji ona również wzrośnie, więc finalnie może okazać się, że zamówiona przez Ciebie konfiguracja wg nowego cennika będzie droższa niż Ty zapłaciłeś.
robert_71 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-05-2020, 11:29   #2013
forger
ford::advanced
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 15-04-2019
Skąd: Lublin
Model: Focus Active HB
Silnik: 1.5 EB 150KM M6
Rocznik: 2019
Postów: 377
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Komplet czujników parkowania + kamera trzy razy pozwoliły mi wyjechać z miejsc które wyglądały na mission impossible. Polecam też Blind Spot Information z Cross Traffic Alert.
forger jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2020, 12:13   #2014
fibeer
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 07-07-2017
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2013
Postów: 68
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Cytat:
Napisał Fiesta Mk8 ST Line Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mądra decyzja. Daj znać jak odbierzesz jak wrażenia... Tapatalka
Miałem dać znać jak wrażenia . Za mną już blisko 600 km 508-ką i powiem, że wrażenia niesamowite. Wiadomo, trzeba brać poprawkę, że wcześniej jeździłem używanym Mondeo mk4, jednakże Mondeo też mi się świetnie jeździ i też uważam to auto za komfortowe. Co mnie urzeka w Peugocie? Komfort, wygląd, kokpit i systemy wspomagające. Zegary są świetne, nie byłem przekonany do wirtualnych zegarów ale dłuża trasa z nimi i obycie z ich funkcjami - jak je wykorzystać, jak umiejętnie nimi generalnie się obsługiwać rozwiały moje wątpliwości.
Co do ergonomii miejsca za kierownicą, to kto się źle czuje jak jest otoczony przez tunel środkowy itp. to może się czuć faktycznie niekomfortowo. Co do systemów wspomagania jazdy, to są fenomenalne, jednakże zaznaczam również, że wcześniej nie jeździłem autem, które by jakieś miały. W 508-ce samochód praktycznie jedzie sam, czy to na autostradzie czy ekspresówce czy na zwykłej krajówce. Wg mnie systemy te działają bardzo sprawnie, np. lane keep assists wykrywa poboczne, nie tylko linie. Na pewno minus należy się za jakość kamer, czy to z przodu czy z tyłu, w Focusie obraz na pewno miał większą rozdzielczości, generalnie jakość była znacznie lepsza.
Póki co auto mi się bardzo podoba i nie żałuję rezygnacji z Focusa.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
fibeer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.