Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-05-2019, 13:22   #1531
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Witam,
Panowie co myślicie o tym radiu. Interesuje mnie wersja k3 pro, czyli:
android 9.0
8 core
4g ram
32 gb
dsp 8 ch.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

jak ze stabilnością tego androida
jak oceniacie wykonanie ( jeśli ktoś miał styczność z tym radiem)
czy dobrze współpracuje z mk4
Android 9 jest obecnie w fazie testów bynajmniej na procesorach PX5 i px6 są jeszcze wersję A9.1 i te to koło A9 leżały
Na tą chwilę polecam 8 lub 7.1
Zauważ że w opiniach jest że na tym radiu nie działa Converse+

yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2019, 14:18   #1532
re1
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-05-2019
Model: mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 5
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Android 9 jest obecnie w fazie testów bynajmniej na procesorach PX5 i px6 są jeszcze wersję A9.1 i te to koło A9 leżały
Na tą chwilę polecam 8 lub 7.1
Zauważ że w opiniach jest że na tym radiu nie działa Converse+
Dziękuje za odp.
Co do androida to się nie wypowiadam bo nie mam o tym pojęcia, więc dziękuje za radę.

Natomiast z tego co przeglądałem opinie to nie widziałem żadnych negatywnych komentarzy dotyczących convers +. Na zdjęciach widać, że to radio współpracuje z convers.

Yaris1 napisz mi proszę jaka jest różnica miedzy radiem Eunavi a Isudar, (chodzi mi o bebechy) i dlaczego twoim zdaniem najlepszy jest Isudar. Dużo trzeba tam poprzelutowywać żeby wszystko ładnie współpracowało z conversem?
Ps. rozpatruje radia w configuracji:
and 8.0
4 g ram
32 gb
8 core

Pozdrawiam
re1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2019, 14:45   #1533
VoSooler
ford::average
 
Avatar VoSooler
 
Zarejestrowany: 27-01-2017
Model: Ford Focus MK3 Titanium, Ford Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 1.6 Ecoboost 150 KM, 1.6 EcoBoost 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 179
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Dziękuje za odp.
Co do androida to się nie wypowiadam bo nie mam o tym pojęcia, więc dziękuje za radę.

Natomiast z tego co przeglądałem opinie to nie widziałem żadnych negatywnych komentarzy dotyczących convers +. Na zdjęciach widać, że to radio współpracuje z convers.

Yaris1 napisz mi proszę jaka jest różnica miedzy radiem Eunavi a Isudar, (chodzi mi o bebechy) i dlaczego twoim zdaniem najlepszy jest Isudar. Dużo trzeba tam poprzelutowywać żeby wszystko ładnie współpracowało z conversem?
Ps. rozpatruje radia w configuracji:
and 8.0
4 g ram
32 gb
8 core

Pozdrawiam
Możesz brać Eunavi z ich canbusem, wtedy nie musisz się bawić z łączeniem i wkładaniem kabelków, jeśli wyglądem podoba Ci się Isudar, weź te radio i canbusa od Eunavi, Pumpkina, Boisiona, Dasaita. A w bebechach radia te mają większość to samo.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - tu jak chcesz możesz poczytać jak rozwiązaliśmy problem z yarisem z conversem na Isudar.
VoSooler jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2019, 15:52   #1534
re1
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-05-2019
Model: mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 5
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał VoSooler Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możesz brać Eunavi z ich canbusem, wtedy nie musisz się bawić z łączeniem i wkładaniem kabelków, jeśli wyglądem podoba Ci się Isudar, weź te radio i canbusa od Eunavi, Pumpkina, Boisiona, Dasaita. A w bebechach radia te mają większość to samo.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - tu jak chcesz możesz poczytać jak rozwiązaliśmy problem z yarisem z conversem na Isudar.
ok. dzięki.

Jestem już po lektórze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pzdr.

Bump:
Cytat:
Napisał VoSooler Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możesz brać Eunavi z ich canbusem, wtedy nie musisz się bawić z łączeniem i wkładaniem kabelków, jeśli wyglądem podoba Ci się Isudar, weź te radio i canbusa od Eunavi, Pumpkina, Boisiona, Dasaita. A w bebechach radia te mają większość to samo.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - tu jak chcesz możesz poczytać jak rozwiązaliśmy problem z yarisem z conversem na Isudar.
jeszcze dwa pytania.
eunavi ma wbudowany canbus?
mondeo potrzebuje przejściówke 2x fakra męski na iso?
re1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2019, 17:09   #1535
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Kolego ten wbdudowany canbus jest w radiach nowszych Eunavi i nie za bardzo je znam więc nie wypowiem się na ten temat.
Wracając do twojego pierwszego pytania o owince gdy w pośpiechu oglądałem zdjęcia w opiniach bodajże 2 lub 3 opinia ze zdjęciami, zauważyłem że na jednym ze zdjęć Converse jest opcja radia i CD ale była ona szara więc nieaktywna lecz teraz przeglądałem starsze zdjęcie i widzę że jednak wspiera Converse i klimatyzację , pisałeś też że wybierasz opcję 3 czyli z 8-core i 4 GB pamięci RAM to dobry zestaw więc dla pewności napisz do sprzedawcy i spytaj o szczegóły takie jak czy zawarty w tym zestawie nr3 jest procesor PX5 jeśli nie to niech sprecyzuje. Jaki jest procesor radia.
Bo w opisie brakuje tych danych
Swoją drogą ja bym na twoim miejscu kupił owince pod jednym warunkiem MUSI POSIADAĆ PX5 NA POKŁADZIE
Uzasadnienie dlaczego właśnie to a dlatego że bez żadnych modyfikacji działa Converse
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2019, 17:30   #1536
re1
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-05-2019
Model: mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 5
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego ten wbdudowany canbus jest w radiach nowszych Eunavi i nie za bardzo je znam więc nie wypowiem się na ten temat.
Wracając do twojego pierwszego pytania o owince gdy w pośpiechu oglądałem zdjęcia w opiniach bodajże 2 lub 3 opinia ze zdjęciami, zauważyłem że na jednym ze zdjęć Converse jest opcja radia i CD ale była ona szara więc nieaktywna lecz teraz przeglądałem starsze zdjęcie i widzę że jednak wspiera Converse i klimatyzację , pisałeś też że wybierasz opcję 3 czyli z 8-core i 4 GB pamięci RAM to dobry zestaw więc dla pewności napisz do sprzedawcy i spytaj o szczegóły takie jak czy zawarty w tym zestawie nr3 jest procesor PX5 jeśli nie to niech sprecyzuje. Jaki jest procesor radia.
Bo w opisie brakuje tych danych
Swoją drogą ja bym na twoim miejscu kupił owince pod jednym warunkiem MUSI POSIADAĆ PX5 NA POKŁADZIE
Uzasadnienie dlaczego właśnie to a dlatego że bez żadnych modyfikacji działa Converse

W tej wersji najwyżeszej jest px5.
jak wejdziesz przez zwykłą stronę a nie przez aplikacje w tel. to jest tabela porównująca wszystkie opcje (opis zdj. poszczególnych modeli.czyli )od k1-low do k3 high
jest dsp na 8 kanałów.
radio ic to:TEF6686
amplifier ic: TDA7851L
dwa typy navi: gps i glonass

wszystkiego dobrego.
pzdr.

Ostatnio edytowane przez re1 ; 04-05-2019 o 17:38
re1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2019, 17:51   #1537
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
W tej wersji najwyżeszej jest px5.
jak wejdziesz przez zwykłą stronę a nie przez aplikacje w tel. to jest tabela porównująca wszystkie opcje (opis zdj. poszczególnych modeli.czyli )od k1-low do k3 high
jest dsp na 8 kanałów.
radio ic to:TEF6686
amplifier ic: TDA7851L
dwa typy navi: gps i glonass

wszystkiego dobrego.
pzdr.
To co napisałeś o specyfikacji nic dodać nic ująć. Po recenzjach też. Więc tylko została ci decyzja kiedy kupić. Podobno ale jeszcze nie we wszystkich modelach różnych firm na Androidzie 9 działa RDS na widget na Androidzie 8 nie ma takiej możliwości.

Ostatnio edytowane przez yaris1 ; 04-05-2019 o 17:54
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2019, 19:12   #1538
re1
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-05-2019
Model: mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 5
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To co napisałeś o specyfikacji nic dodać nic ująć. Po recenzjach też. Więc tylko została ci decyzja kiedy kupić. Podobno ale jeszcze nie we wszystkich modelach różnych firm na Androidzie 9 działa RDS na widget na Androidzie 8 nie ma takiej możliwości.
W takim razie kupie już dziśGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Warto dokupić jakieś dodatki, typu zewnętrzny mic itd... Z twojego doświadczenia doświadczenia coś wyjątkowo się przydaje?

Myślałem jeszcze o kamerze cofanie ale szukam takiej której soczewka zmieści się w otworze czujnika parkowania. I czy w ogóle ma sens montowanie kamerki na wysokości haka holowniczego? (chce żeby kamerka była ukryta dyskretnie ale żeby spełniała swoje zadanie).

Yaris czy ja potrzebuje jakieś przejściówki do kabla antenowego. w Mondeo mam anteny w tylnej szybie (nie wiem czy to diversity ale pewnie tak).
Gdybyś mógł wysłać mi przykład przejściówki jaką potrzebuje.

jeszcze jedno. chce zastosować separator i dodatkowo wzmacniacz. znalazłem taki który wzmacnia o 26 db (a może lepiej 12db?).
Moje pytanie brzmi: czy jest sens używać i wzmocnienia i separacji, a jeśli tak to jak to podłączyć (chodzi mi o kolejność)?
re1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2019, 12:44   #1539
sabaciontko
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-09-2015
Skąd: wherever
Model: Focus MK3, Mondeo MK5
Silnik: 1,6 TDCI(115KM) 2,0(180KM)
Rocznik: 2013,2015
Postów: 1,684
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
W takim razie kupie już dziśGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Warto dokupić jakieś dodatki, typu zewnętrzny mic itd... Z twojego doświadczenia doświadczenia coś wyjątkowo się przydaje?
Mikrofon wbudowany jest tak samo czuły jak podłączany zewnętrzny (testowałem na 3 różnych modelach i wszystkie były zbliżone pod względem czułości nagrywania). Jeżeli myślisz o zestawie głośnomówiącym wbudowanym w chińskie radyjko , to jest wielka porażka. Szum , brak separacji - to według mnie wyklucza normalne użytkowanie tej funkcji w czasie jazdy. U siebie dołożyłem zestaw głośnomówiący Bury CC 9048 i podczas jazdy rozmówca nie słyszy że prowadzę samochód.

Ostatnio edytowane przez sabaciontko ; 05-05-2019 o 16:36
sabaciontko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2019, 13:14   #1540
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Nie wiem co kupowałeś ale co do bluetooth nie wypowiadał bym się aż tak negatywnie . Przerabiałem wiele stacji multimedialnych i napotkałem się tylko z jednym problemem w jednym radiu ale przysłali sprawny moduł bluetooth wymieniłem i gość do dziś zadowolony. Nie piszę tu że dźwięk jest taki sam jak oryginał ale aż tak źle nie jest jak piszesz.

Bump:
Cytat:
W takim razie kupie już dziśGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Warto dokupić jakieś dodatki, typu zewnętrzny mic itd... Z twojego doświadczenia doświadczenia coś wyjątkowo się przydaje?

Myślałem jeszcze o kamerze cofanie ale szukam takiej której soczewka zmieści się w otworze czujnika parkowania. I czy w ogóle ma sens montowanie kamerki na wysokości haka holowniczego? (chce żeby kamerka była ukryta dyskretnie ale żeby spełniała swoje zadanie).

Yaris czy ja potrzebuje jakieś przejściówki do kabla antenowego. w Mondeo mam anteny w tylnej szybie (nie wiem czy to diversity ale pewnie tak).
Gdybyś mógł wysłać mi przykład przejściówki jaką potrzebuje.

jeszcze jedno. chce zastosować separator i dodatkowo wzmacniacz. znalazłem taki który wzmacnia o 26 db (a może lepiej 12db?).
Moje pytanie brzmi: czy jest sens używać i wzmocnienia i separacji, a jeśli tak to jak to podłączyć (chodzi mi o kolejność)?
Już wiele razy pisałem ale powtórzę do radia wchodzi sygnał antenowy a nie wychodzi więc nie potrzebny wam separatora a tylko adapter . Separator rozdziela sygnał a nie łączy, u was w samochodzie musicie złączyć dwie anteny w jedną. Wzmacniacz służy do wzmocnienia sygnału i to was interesuje i jest wam potrzebne, więc
Potrzebujecie adapter i wzmacniacz
Żaden separator nie jest wam potrzebny.
Napisz do VoSooler pomoże przy antenie
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.