Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-08-2021, 15:45   #21
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: Jakie mody z USB mogę zainstalować

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie oni to opracowali
W jednym z postów na FB jeden twierdzi ,że opracowali Zaś w kolejnym ten sam twierdzi ,że to ich kosztowało . Czyli takie zrobienie przez kupienie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Jeden z nich także odgrażał się ,że zrobią własną wersję VP i co ... no wielkie "G" .Żaden z tzw.modów nie jest autorstwa żadnego z tych nie wiem jak ich nazwać .

__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2021, 16:07   #22
ryci38
ford::beginner
 
Imię: Ryszard
Zarejestrowany: 29-04-2021
Skąd: Wołomin
Model: escape
Silnik: 1,5
Rocznik: 2019
Postów: 15
Domyślnie Odp: Jakie mody z USB mogę zainstalować

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moje zdanie o Koledze - Kolega "precyzyjnie odczytał"... Jak się nie wie o czym pisze - to lepiej jest nie pisać...
Nie da się kupić "USB z modami" bez "USB pozwalającego na zainstalowanie modów z USB". Bo to NIE BĘDZIE DZIAŁAĆ. A kupienie "USB pozwalającego na instalowanie modów z USB" oznacza KUPIENIE TECHNOLOGII - czyli "bycie kolejnym na liście magików"...

NIE MA TAKIEJ OFERTY...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega "może sobie wiedzieć"...
Ja już napisałem wyraźnie - "rączki i rozumek za mały".
Tyle w temacie. Po to by inni czytający "nie mieli zamętu zrobionego przez pewnego niezorientowanego "mądralę"...".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

BTW - nie radzę już Koledze odpisywać - robienie z siebie "pośmiewiska na forum" wymaga jakiejś formy masochizmu...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miałem nie odpisywać, ale nie lubię jak ktoś mnie oczernia i ta lista to lista ............. . SĄ takie oferty z legalnych źródeł. Może nieopłacalne ale są. Pośmiewisko to akurat Kolega robi z siebie nie znając odpowiedzi konkretnej(konkretna odpowiedź to: ten i ten ma coś takiego koszt tyle i tyle, a jak się nie zna lub nie chce powiedzieć to się siedzi cicho a nie drąży się temat bez sprawdzonych konkretów, bo to co Piszesz są to nie sprawdzone lub nie do końca sprawdzone informacje ) na moje pytanie i upieranie się przy swoim że nikt takich rzeczy nie sprzedaje. Tak jak myślałem mądrala omnibus. Wiem czemu tak walczysz bo jak się znajdzie takie źródło do USB z modami urwie Ci się nielegalne źródło dochodu.
Ja to se poradzę jak będę chciał sam sobie zrobię, tylko chciałem iść na łatwiznę.
ryci38 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2021, 17:12   #23
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,043
Domyślnie Odp: Jakie mody z USB mogę zainstalować

Cytat:
Napisał ryci38 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Ja to se poradzę jak będę chciał sam sobie zrobię, tylko chciałem iść na łatwiznę.
Oczywiście!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W ramach przygotowania "sam sobie zrobię" Kolega wyjaśni tu zainteresowanym "co to jest to PKI", "czym się różni klucz prywatny od klucza publicznego i który do czego służy", oczywiście Kolega wie, że każdy pakiet instalowany z USB "bez ingerencji szpilkami" musi być podpisany podpisem cyfrowym a na Sync3 musi być zawarty odpowiedni klucz do weryfikacji tego podpisu"... Może też Kolega "sygnalnie" opisać (oczywiście bez zbędnych szczegółów bo to "tajne" i na razie na świecie wpadło na to "jak" mniej niż jakieś 10-15 osób...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - Kolega będzie powiedzmy 16 NA ŚWIECIE...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) - jak się ten klucz weryfikujący "wrzuca" na Sync3...

Jak nic się tu nie pojawi - to moja diagnoza "rączki i rozumek za małe" jest "łagodna", bo trzeba by to napisać dosadniej...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

BTW - jednak "Wołomin" to "stan umysłu" a nie miejsce zamieszkania...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Oczywiście temu "sam sobie zrobię instalowanie modów z USB" znakomicie rokuje prawie 2-tygodniowa Kolegi walka z jakże "dużym wyzwaniem" pod tytułem "co ja mam zrobić by się pokazały manewry z navi na liczniku"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dodam, iż to akurat zadanie rozwiązuje się - nawet jak się nie wiedziało "jak" w jakieś pół godziny "normalnie"... 2 tygodnie "walki" "znakomicie o Koledze świadczą" i nieźle rokują "dalszym osiągnięciom na miarę super speca"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

-----------------

Na tym można zakończyć ten temat, bo są granice straty czasu na dyskusję z "totalnym ignorantem"... Robię to tylko dlatego, że przynajmniej czytający będą mieli możliwość choć trochę swoje informacje poszerzyć i usystematyzować...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 05-08-2021 o 17:32
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2021, 18:39   #24
ryci38
ford::beginner
 
Imię: Ryszard
Zarejestrowany: 29-04-2021
Skąd: Wołomin
Model: escape
Silnik: 1,5
Rocznik: 2019
Postów: 15
Domyślnie Odp: Jakie mody z USB mogę zainstalować

Infrastruktura klucza publicznego - PKI.

2-tygodniowa Kolegi walka z jakże "dużym wyzwaniem" pod tytułem "co ja mam zrobić by się pokazały manewry z navi na liczniku"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dla kogo to niby takie wyzwanie- że niby dla mnie. Hi dobre. żeby było wyzwaniem to musiałbym nic nie robić tylko w aucie siedzieć i forscanem się bawić. To że się pytam to znaczy walczę - tak bo aktywowałem wszystko i wszędzie gdzie to możliwe. i nie ma informacji/grafiki z navi - nie ma i trudno żaden problem. A klucz weryfikujący wrzuca się tak jak aktualizacja sync 3.

Jak sam nie zrobię to zawsze będę mógł liczyć na tom t... i mi wgra co będę chciał właśnie z takiego USB.
Żebyś w pierwszym poście napisał zamiast nijaki tylko że są takie ale tylko dla fachowców zajmujących się wgrywaniem softów itd. i że są bardzo drogie tobie się nie opłaci. to bym to przyjął i byłoby po sprawie, ale nie ty musiałeś zaprzeczać no to poszło . Wiem że mi nie wierzysz ale gdzieś widziałem takie ogłoszenie, nie pamiętam gdzie ale było i było b. drogo. (może w rosji nie pamiętam, wiem pisałem że w USA nie wiem gdzieś na jakiejś stronie było teraz tego nie mogę znaleźć żeby to udowodnić).
Masz rację skończmy bo się tylko obrażamy zamiast sobie pomagać.
Żółwik?

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 05-08-2021 o 19:21 Powód: Nie cytujemy, całych postów poprzedzających Twoja wypowiedź
ryci38 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2021, 19:51   #25
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,043
Domyślnie Odp: Jakie mody z USB mogę zainstalować

Cytat:
Napisał ryci38 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...będę mógł liczyć na tom t... i mi wgra co będę chciał właśnie z takiego USB. ...
Nie ma Kolega daleko... 3 posty wyżej jest "przywołany" wykonawca...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tomek lubi mieć kilka różnych ksywek... Przy okazji też będzie wiedział komu wgrywa...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:39.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.