Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-10-2018, 09:38   #11
hebann
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-06-2013
Model: Fiesta Mk6
Silnik: 1.3
Rocznik: 2002
Postów: 59
Domyślnie Odp: Woda pod maską

Nom auto ma 16 lat to i rdza się pojawia. A co do uszczelki nom można by coś takiego wstawić aczkolwiek nigdy tam takiej uszczelki nie było chyba fabrycznie

hebann jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2018, 10:55   #12
90tomash
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Woda pod maską

Powątpiewam w to że wkładając ta uszczelkę przestanie kapać .
Ta uszczelka i tak będzie miała jakieś szczeliny
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2018, 11:31   #13
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,659
Domyślnie Odp: Woda pod maską

Cytat:
Napisał 90tomash Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powątpiewam w to że wkładając ta uszczelkę przestanie kapać .
Ta uszczelka i tak będzie miała jakieś szczeliny
W stanie jaki zaprezentował autor wątku to masz rację. U niego wg filmiku cały mechanizm jest poniżej wewnętrznego podszybia, tam gdzie u mnie jest fabryczna metalowa osłona, u niego jest dziura. Wygląda to jakby plastik pękł, w cały mechanizm wycieraczek wpadł do wnętrza komory silnika.
slawomirro jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2018, 13:06   #14
90tomash
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Woda pod maską

Patrzyłem jak jest u mnie u u mnie też jest taka przestrzeń między końcem a góra wycieraczki. Nie wiem jak to było oryginalnie.
Nie wiem też jakby to zrobić żeby było dobrze, u mnie wszystko inne jest ok, podszybie czyste bo sam wyciągałem liście
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2018, 20:46   #15
hebann
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-06-2013
Model: Fiesta Mk6
Silnik: 1.3
Rocznik: 2002
Postów: 59
Domyślnie Odp: Woda pod maską

Cytat:
Napisał slawomirro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W stanie jaki zaprezentował autor wątku to masz rację. U niego wg filmiku cały mechanizm jest poniżej wewnętrznego podszybia, tam gdzie u mnie jest fabryczna metalowa osłona, u niego jest dziura. Wygląda to jakby plastik pękł, w cały mechanizm wycieraczek wpadł do wnętrza komory silnika.
Jakby mechanizm wpadł do środka to by raczej wycieraczka nie działała albo o coś obcierało a wycieraczka normalnie działa
hebann jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2018, 21:35   #16
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,659
Domyślnie Odp: Woda pod maską

Cytat:
Napisał hebann Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakby mechanizm wpadł do środka to by raczej wycieraczka nie działała albo o coś obcierało a wycieraczka normalnie działa
Już wiem. Obejrzałem to na parkingu do spodu i wiem ocb. U mnie ten mechanizm wycieraczki jest osadzony w membranie,
które jest dość elastyczna i całość się lekko rusza. U Ciebie tej membrany nie ma, tzn się wyrobiła i jest dziura.
Niekoniecznie mechanizm gdy wpadnie do środka musi nie działać. Jedna z wycieraczek i mocowanie układu cięgien trzyma całość, ale dziura jest. Nadal uważam, że uszczelka z szerokim kołnierzem by pomogła. Jak nie jedna to kilka na raz nałożonych na siebie. Może nie będzie ideału, ale nie będzie też lało się do środka, co najwyżej kapało.
slawomirro jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2018, 22:03   #17
hebann
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-06-2013
Model: Fiesta Mk6
Silnik: 1.3
Rocznik: 2002
Postów: 59
Domyślnie Odp: Woda pod maską

Dzięki za zaangażowanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pomyśle jeszcze co z tym zrobić i z tą uszczelką. pozdrawiam
hebann jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2018, 22:13   #18
90tomash
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Woda pod maską

Cytat:
Napisał hebann Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki za zaangażowanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pomyśle jeszcze co z tym zrobić i z tą uszczelką. pozdrawiam
Daj znać jak to ewentualnie rozwiązałes.

Slawomirro gdzie szukać jak dokładnie nazwac taka uszczelkę?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2018, 22:44   #19
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,659
Domyślnie Odp: Woda pod maską

Cytat:
Napisał 90tomash Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Daj znać jak to ewentualnie rozwiązałes.

Slawomirro gdzie szukać jak dokładnie nazwac taka uszczelkę?
Np w Obi, dział uszczelek, "uszczelka z szerokim kołnierzem". Wklep to w Google, zaraz znajdziesz.
slawomirro jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2018, 11:56   #20
90tomash
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Woda pod maską

Ja to załatwiłeś?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.