Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-05-2006, 21:52   #1
Archiv
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-05-2006
Skąd: W-wa
Model: Mondziak
Silnik: 2,0 benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 13
Domyślnie NIGDY WIĘCEJ OMC W W-WIE

Oto tekst jaki zapuściłem do Ford Polska (wszystko tłumaczy):
Witam,
pragnę "serdecznie" pogratulować obniżki jakości obsługi Klientów w zakresie serwisu przez jednego z Państwa dealerów, a konkretnie - OMC Motors z siedzibą w Warszawie przy ul. Osiedlowej. Krótka piłka - w piątek 22.04.2006r., telefonicznie umówiłem się z pracownikiem serwisu na przegląd okresowy samochodu (płatny - nie promocyjny wiosenny) po przekroczeniu 50 kkm. Po krótkiej rozmowie i omówieniu szczegółów, ustaliliśmy temin na czwartek 27.04.2006 (więc rozmowa prowadzona była z odpowiednim wyprzedzeniem) na godzinę około 9:20 rano. Ponieważ zależało mi na sprawnym załatwieniu przeglądu przed weekendem majowym, zgodziłem się na ta porę pomimo, że kolidowała ona w moim czasem pracy (prosząc równocześnie pracownika OMC o wyrozumiałość w przypadku mojego kilkuminutowego spóźnienia). Umówionego dnia wziąłem urlop, o ok. g. 9:30 przyjechałem do serwisu. Ponieważ już telefonicznie ustaliliśmy, że szacunkowy czas przeglądy wyniesie około 3 - 3,5 godziny, stwierdziłem, że jest to dla mnie dopuszczalne i poczekam na miejscu. Pamiętawszy o warunkach na antresoli w budynku u dealera wziałem ze sobą dziecko - wraz z "oprzyrządowaniem" zajmującym czas. Po przyjeździe zostałem obsłużony szybko i po moim pytaniu ponownie zapewniono mnie, że przegląd (w opcji rozszerzonej) będzie trwał około 3,5h oraz, że pojad zaraz zostanie wprowadzony. OK! A tu problem ... remont. Trudno, antresola na szczęście jeszcze jest. Po około 2,5h czekania, postanowiłem sprawdzić na jakim etapie znajduje się przegląd. Pamiętam, że przy 1 przeglądzie okresowym mojego samochodu, 07.11.03r. (w późnych godzinach wieczornych) w tej samej firmie, ponad godzinę czekałem nadaremno ponieważ nikt nie wpadł na pomysł, aby mnie poinformować, że samochód czeka na mnie przed budynkiem. Po kilkugodzinnym kręceniu się po salonie, czekając na info (telefon mieli) sam poszedłem do recepcji i .... " ależ samochod juz dawno na Pana czeka" (sic!). NIESTETY, tym razem było gorzej. Po ponad 2,5h od oddania samochodu do przeglądu okresowego NA UMÓWIONĄ PRAWIE TYDZIEŃ WCZEŚNIEJ GODZINĘ samochód nawet nie drgnął z parkingu.
Odebrałem kluczyki i wyszedłem.
Przepraszam, na tym kończę, ponieważ nie chcę używać brzydkich słów, lecz TAM BYŁEM OSTATNI RAZ, a i samo istnienie ASO staje się coraz bardziej dla mnie pojęciem z kategorii S-F. W końcu ja nie mam obowiązku jeździec do Państwa dealerów.

Pozdrawiam


BEZ ODBIORU

Archiv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2006, 21:59   #2
frompoland
ford::professional
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 31-03-2006
Skąd: M22/BSI
Model: Ford Mondeo Titanium X Pac
Silnik: Petrol 240HP
Rocznik: 2014
Postów: 1,499
Domyślnie

a podpisales sie?? bo ja jak wysylalem skarge to sie podpisalem to dzwonili do mnie po kilka razy dziennie z jerozolimskich z biurowca forda i informowali o naprawie i takie tam... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
frompoland jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2006, 22:01   #3
Archiv
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-05-2006
Skąd: W-wa
Model: Mondziak
Silnik: 2,0 benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 13
Domyślnie

jasne - mają moje imię i nazwisko oraz nr VIN (fordzik z salonu) - odpowiedzieli coś ala: życzymy powodzenia w przyszłości, Pana uwagi wykorzystamy przy ocenenie dealeraGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Archiv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2006, 06:12   #4
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Archiv, a masz gwarancje jeszcze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2006, 07:58   #5
Archiv
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-05-2006
Skąd: W-wa
Model: Mondziak
Silnik: 2,0 benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 13
Domyślnie

Slawko żartujesz :fcp15 ?

Rocznik 2002, czy słyszałeś, żeby w tamtym okresie Ford dawał więcej gwarancji niż na 1 rok (chyba, że na perforacje lub za dodatkowym wykupem opcji).

W czas, gdy większość producentów oferowało już gwarancje - 2,3 letnie (poza perforacją), to Ford miał chyba jeszcze zbyt mało zaufania do swoich produktów, żeby ryzykować na dłużej niż rok.

Przegląd miał być w pełni płatny (min. 700 PLN, tak więc ich strata - mój zysk, dopuki bryka się nie rozpada :fcp2, a jakby cos wyszło dodatkowo to musiałbym bulić.
Archiv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2006, 08:05   #6
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Slawko żartujesz :fcp15 ?
nie zartuje. standardowo gwarancja była na rok , ale mozna było wykupic OPG(opcjonalnie przedłuzona gwarancja) na cztery lata, dlatego pytam.

Skoro nie masz gwarancji, to po co jeździsz do ASO. To samo zrobia Ci gdzie indziej za połowe ceny i nie bedziesz czekał.

Polecam warsztat na ul.Szczotkarskiej. zrobia Ci duzo lepiej i taniej.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2006, 08:13   #7
Skolmi
ford::expert
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Model: Focus
Silnik: PNDD + LPG
Rocznik: 2018
Postów: 3,510
Domyślnie

W AP to samo. Samochód stoi godzinę na placu przed wjazdem i godzinę po wyjeździe.
Jak sam się nie pofatygujesz do recepcji, to nikt się nie ruszy.
__________________
Tylko floty!
Skolmi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2006, 09:03   #8
Archiv
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-05-2006
Skąd: W-wa
Model: Mondziak
Silnik: 2,0 benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 13
Domyślnie

Slawko
- ul.Szczotkarskiej?
Namierzyłem miejsce - masz może jakieś bliższe namiary?
Jest to uniwerserv, czy specjalizują się w Fordach?
Archiv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2006, 09:43   #9
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Archiv
Namierzyłem miejsce - masz może jakieś bliższe namiary?
Jest to uniwerserv, czy specjalizują się w Fordach?
namiary znajdziesz na forum.
Specjalizuja sie w fordach i głównie tylko takie robią.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2006, 20:59   #10
Archiv
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-05-2006
Skąd: W-wa
Model: Mondziak
Silnik: 2,0 benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 13
Domyślnie

Sławek: Znalazłem, thx :fcp1
Archiv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.