Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Edge

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-01-2019, 13:24   #1
SMOK
ford::beginner
 
Imię: Smok
Zarejestrowany: 08-01-2019
Skąd: WaWa
Model: Edge
Silnik: 2.7
Rocznik: 2018
Postów: 18
Domyślnie Gdzie dostosowywaliście oświetlenie z US na UE

WItam,

Jak w temacie... czy moglibyście polecić warsztaty okolice Warszawy lub Poznania gdzie profesjonalnie dostosowano wasze Edge do unijnych wymogów?? jakie to koszty?

dzieki pozdrawiam

SMOK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2019, 16:22   #2
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: Gdzie dostosowywaliście oświetlenie z US na UE

Cytat:
Napisał SMOK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Edge do unijnych wymogów?? jakie to koszty?
jak ma być tak jak ma być w EU to = wymiana lamp na Europejskie

A robią tak : przeróbka lamp tylnych na takie z pomarańczowym kierunkiem + przeciwmgielny + zakodowanie tego
wyprogramowanie pozycji z kierunku w przedniej lampie . No i nie robi się przeróbki przedniej lampy wiec zostają symetryczne .
Co to warsztatu który robi pro lampy to CYBERTEK w Czapurach koło Puszczykowa i u mnie w okolicy też jest kolega co robi dobrze te lampy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Możesz ogarnąć to wysyłkowo w obu przypadkach
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2019, 13:38   #3
SMOK
ford::beginner
 
Imię: Smok
Zarejestrowany: 08-01-2019
Skąd: WaWa
Model: Edge
Silnik: 2.7
Rocznik: 2018
Postów: 18
Domyślnie Odp: Gdzie dostosowywaliście oświetlenie z US na UE

dziekiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do kierunków... w wersji US SPORT są już pomarańczowe...czy trzeba je "kodować"? czy coś?
Przeciwmgielny to w lampie czy w zderzaku??
Przednie chce wymienić całe na LED EU...czy występują jakieś techniczne ograniczenia przy takiej zamiance??


Widze że zajmujesz sie trochę elektroniką... możesz powiedzieć czy oprócz zmiany języka w SYNC3, zmiany miles na km i przeprogramowanie navi to trzeba coś jeszcze ogarniać??? jestem często w okolicy...Ile czasu to zajmuje u Ciebie i jakie to koszty?...możesz na PRIV jakby co

Ostatnio edytowane przez SMOK ; 25-01-2019 o 13:47
SMOK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2019, 17:47   #4
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Odp: Gdzie dostosowywaliście oświetlenie z US na UE

wszystkie tu poruszone tematy są dziale Edge w kilku wątkach.
trudno użyć opcji "szukaj"
__________________
Wracam do Forda
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2019, 10:15   #5
SMOK
ford::beginner
 
Imię: Smok
Zarejestrowany: 08-01-2019
Skąd: WaWa
Model: Edge
Silnik: 2.7
Rocznik: 2018
Postów: 18
Domyślnie Odp: Gdzie dostosowywaliście oświetlenie z US na UE

Cytat:
Napisał SMOK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
WItam,

Jak w temacie... czy moglibyście polecić warsztaty okolice Warszawy lub Poznania gdzie profesjonalnie dostosowano wasze Edge do unijnych wymogów?? jakie to koszty?

dzieki pozdrawiam
to jest tematem wątku panie kolego...a że kolega Leszcz ma wiedze to sie dopytuje szczegółów. Mimo iż czytałem te wszystkie wątki nie mam pewności.

Ostatnio edytowane przez SMOK ; 26-01-2019 o 10:17
SMOK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2019, 10:42   #6
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Odp: Gdzie dostosowywaliście oświetlenie z US na UE

Cytat:
Napisał SMOK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to jest tematem wątku panie kolego...a że kolega Leszcz ma wiedze to sie dopytuje szczegółów. Mimo iż czytałem te wszystkie wątki nie mam pewności.
niby tak, ale przeglądając wątek Edga, było co najmniej kilku użytkowników z podpisami w postach, którzy garną się tym tematem. w necie jest też tego co nie miara.
W Wawie nikogo na razie takiego nie ma, co by komplet ogarnął.
__________________
Wracam do Forda
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2019, 21:41   #7
SMOK
ford::beginner
 
Imię: Smok
Zarejestrowany: 08-01-2019
Skąd: WaWa
Model: Edge
Silnik: 2.7
Rocznik: 2018
Postów: 18
Domyślnie Odp: Gdzie dostosowywaliście oświetlenie z US na UE

W abscar odpisali mi że kompleksowo mogą wszystko zrobić od swateł i airbagów po blacharke (mają rzetelnych podwykonawców) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niestety nie chcieli sie pochwalić kosztami poszczególnych napraw...ale wiadomo co innego pisać a co innego zrobić... tak wiec szukam sprawdzonych alternatyw...

troche zmartwiłeś mnie tym ze w wawie nie ma nikogo kto by to ogarnął na jednym zamachem...czyli pozostaje niestety wysyłka narazie...może jestem staroświecki ale ja lubie zawieżć, zobaczyć gębe w jakich warunkach jegomość pracuje...
SMOK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2019, 22:41   #8
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Odp: Gdzie dostosowywaliście oświetlenie z US na UE

Cytat:
Napisał SMOK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czyli pozostaje niestety wysyłka narazie.....
wysyłkę czego masz na myśli? chyba wystrzelonych airbagów i modułu airbag? co chcesz jeszcze wysyłać, bo nie bardzo rozumiem?
__________________
Wracam do Forda
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2019, 12:15   #9
SMOK
ford::beginner
 
Imię: Smok
Zarejestrowany: 08-01-2019
Skąd: WaWa
Model: Edge
Silnik: 2.7
Rocznik: 2018
Postów: 18
Domyślnie Odp: Gdzie dostosowywaliście oświetlenie z US na UE

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co to warsztatu który robi pro lampy to CYBERTEK w Czapurach koło Puszczykowa i u mnie w okolicy też jest kolega co robi dobrze te lampy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Możesz ogarnąć to wysyłkowo w obu przypadkach
miałem na myśli to co kolega wyżej napisał
SMOK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2021, 19:42   #10
rataj1986
ford::amateur
 
Imię: lukasz
Zarejestrowany: 29-08-2021
Skąd: kalisz
Model: edge 2019
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2019
Postów: 3
Domyślnie Przeróbka lamp tylnych

Witam wszystkich mam pytanie czy da się przerobić lampy tylne po lift z wersji sel na titanium bo sa takie same wizualnie ale w wersji titanium świeci większa ilość led i jeśli można to ogarnąć bez wymiany całych lamp proszę o polecenie jakiegoś warsztatu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Aktualizacja lamp się nie da przerobić bo brak dostępnych części ��

Ale mam kolejne pytanie czy ktoś ogarną już światło przeciwmgielne tak żeby było w miarę oryginalnie w wersji USA bez konieczności wymiany zderzaka za duży koszt �� bo gdzieś wyżej czytałem że światło ma inny wymiar niż odblask w USA ? I pytanie jest takie czy da się to jakoś przerobić ? Adoptować zderzak USA pod światło przeciwmgielne eu ?

Ostatnio edytowane przez rataj1986 ; 04-09-2021 o 09:28
rataj1986 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.