Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-02-2019, 14:17   #1
lev101
ford::amateur
 
Imię: Julek
Zarejestrowany: 05-08-2018
Skąd: Radom
Model: Smax
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2016
Postów: 7
Domyślnie Tylne głośniki

Pomocy, mam smaxa z 2016 roku, z systemem sony i symc2, mam w każdych drzwiach głośniki plus sub na podszybiu. Problem polega na tym że tylne głośniki bardzo cicho grają, nawet jak w ustawieniach zmienię to że by grał równo przód z tyłem to nantyl musi iść ok 75 % mocy.
Miał ktoś jakis podobny przypadek ?
W Radomiu w Radmotors powiedzieli że oni nie mają zielonego pojęcia czemu tak jest.

lev101 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2019, 19:35   #2
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,005
Domyślnie Odp: Tylne głośniki

Cytat:
Napisał lev101 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylne głośniki
Proszę poprawić tytuł swojego tematu na bardziej konkretny, zgodny z zasadami Forum:



[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]



Krótki poradnik jak to zrobić:



[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]



Dziękuję

Speedo
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2019, 21:27   #3
Jarri S-max
ford::average
 
Avatar Jarri S-max
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 18-10-2018
Skąd: Toruń
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI EcoBlue
Rocznik: 2018
Postów: 96
Domyślnie Odp: Tylne głośniki

Cytat:
Napisał lev101 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pomocy, mam smaxa z 2016 roku, z systemem sony i symc2, mam w każdych drzwiach głośniki plus sub na podszybiu. Problem polega na tym że tylne głośniki bardzo cicho grają, nawet jak w ustawieniach zmienię to że by grał równo przód z tyłem to nantyl musi iść ok 75 % mocy.
Miał ktoś jakis podobny przypadek ?
W Radomiu w Radmotors powiedzieli że oni nie mają zielonego pojęcia czemu tak jest.
Z pewnością nie pomogę, ale z doświadczenia wiem, że o „trudniejsze” tematy trzeba pytać u różnych dealerów. Kiedyś w moim nowym Focusie coś brzęczało w desce rozdzielczej, jakby luźne śrubki, klucze, coś w tym stylu; wkurzało okrutnie; w Toruniu dwa lub trzy razy mechanicy szukali nic nie znaleźli; pojechałem do Inowrocławia, pół godziny i po problemie. Jedynie nie chcieli powiedzieć co to było, żeby nie zawstydzać kolegów z Torunia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może spróbuj podjechać do innego ASO
__________________
Henry Ford powiedział: Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej
Jarri S-max jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.