Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-01-2018, 20:59   #1
Ela.S
 
Postów: n/a
Domyślnie Ma ktoś z Was zdjęcie dolnej osłony chłodnicy ?

Witam
Mam pytanie....ma ktoś z Was zdjęcie dolnej osłony chłodnicy do Fiesty 2001-2008 po lifcie?. Tej która usztywnia dół zderzaka przedniego.
U mnie pod zderzakiem przednim jest czarny "banan" co bardzo zmniejsza prześwit. Jadąc w górach po mocno zaśnieżonej drodze oderwała się ta osłona chłodnicy i nie można było jej potem znaleźć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.......dla tego pytanie jak on wygląda. Teraz dolna część zderzaka jest za mało usztywniona i mam w planie założyć ją ponownie.


Ostatnio edytowane przez Ela.S ; 14-01-2018 o 23:46
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2018, 22:26   #2
AnonimowyAlkoholik
ford::average
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 01-01-2014
Model: Fiesta mk7
Silnik: 1,4 tdci 68/85KM 173/226Nm by TuneFORCE
Rocznik: 2009
Postów: 198
Domyślnie Odp: Dolna osłona chłodnicy.

Z tego co wiem czarny "banan" nie usztywnia zderzaka, przynajmniej w mk7. U nie nie ma go od... Zawsze, i zderzaka nie zgubiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale jak się upierasz że go potrzebujesz to znajdziesz go na popularnym serwisie aukcyjnym pod nazwą hokej pod zderzak, spojler przedni itp.
AnonimowyAlkoholik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2018, 23:45   #3
Ela.S
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dolna osłona chłodnicy.

Chyba się nie zrozumieliśmy...."Banana" mam, on się nie urwał ale haczy bo prześwit mały Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.......chodzi mi o to co usztywnia dolną część zderzaka przedniego od strony komory silnika. Jest to też tz dolna osłona chłodnicy.....ale jak ona w naszych modelach wygląda to nie wiem i temu to pytanie. Są różne rodzaje a nie opłaca się kupować wszystkiego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Ela.S ; 14-01-2018 o 23:47
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.