Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Blacharstwo/lakiernictwo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-06-2018, 09:15   #1
piters619
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 03-08-2012
Model: focus mk3
Silnik: 2.0 benzyna automat
Rocznik: 2015
Postów: 68
Domyślnie Elementy blacharskie USA- Europa

Witam, mialem ostatnio małą stłuczkę i mam do wymiany tylną klapę, zderzak, wzmocnienie zderzaka. Mam pytanie czy orientuję się ktoś czy te elementy pasują od modelu euro do usa?

piters619 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2018, 14:17   #2
Aleskander
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Elementy blacharskie USA- Europa

Cytat:
Napisał piters619 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, mialem ostatnio małą stłuczkę i mam do wymiany tylną klapę, zderzak, wzmocnienie zderzaka. Mam pytanie czy orientuję się ktoś czy te elementy pasują od modelu euro do usa?
Hej.
Wymieniłeś te elementy? Jak sobie poradziłeś? elementy z europy pasują?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2018, 22:19   #3
piters619
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 03-08-2012
Model: focus mk3
Silnik: 2.0 benzyna automat
Rocznik: 2015
Postów: 68
Domyślnie Odp: Elementy blacharskie USA- Europa

Dostałem kosztorys z ubezpieczenia oc sprawcy, w serwisie Forda gdzie auto ma być naprawione bezgotówkowo zrobili swój kosztorys i wysłali do ubezpieczyciela. Czekam na akceptację. Z tego co się dowiedziałem to części ogólnie pasują.Różnica jest w przetloczeniu klapy w miejscu tablicy rejestracyjnej, w USA jest kwadratowa,Europa ma prostokąt. Inne jest też wzmocnienie pod zderzakiem w USA jest większe.

Bump: Dostałem kosztorys z ubezpieczenia oc sprawcy, w serwisie Forda gdzie auto ma być naprawione bezgotówkowo zrobili swój kosztorys i wysłali do ubezpieczyciela. Czekam na akceptację. Z tego co się dowiedziałem to części ogólnie pasują.Różnica jest w przetloczeniu klapy w miejscu tablicy rejestracyjnej, w USA jest kwadratowa,Europa ma prostokąt. Inne jest też wzmocnienie pod zderzakiem w USA jest większe.
piters619 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-09-2018, 20:41   #4
piters619
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 03-08-2012
Model: focus mk3
Silnik: 2.0 benzyna automat
Rocznik: 2015
Postów: 68
Domyślnie Odp: Elementy blacharskie USA- Europa

W końcu naprawiony. Na europejskich częściach, wszystko pasuje. Ubezpieczalnia wyceniła szkodę na 4500 Pln, serwis na 8700pln.�� plus auto zastępcze. Dlatego to trwało od maja.
piters619 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2018, 21:36   #5
piters619
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 03-08-2012
Model: focus mk3
Silnik: 2.0 benzyna automat
Rocznik: 2015
Postów: 68
Domyślnie Odp: Elementy blacharskie USA- Europa

Ku pamięci, kosztorys Ubezpieczalni kontra koszty w serwisie. Moja rada nie brać tego co daje ubezpieczyciel😊

Bump:

Bump:
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 2018-10-19-22-07-36.jpg (97.4 KB, 26 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Screenshot_20181019-215246.jpg (7.1 KB, 23 wyświetleń)
piters619 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.