Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-09-2019, 07:26   #211
mati21222
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 13-06-2018
Skąd: Pabianice
Model: FUSION
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 7
Domyślnie Odp: Aktualizacja SYNC - E1BT-14D644-AG

Cytat:
Napisał sebjan11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki memaka, przejrzałem ten temat i udało się puścić aktualizację. Mówi teraz po polsku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam jak zrobiłeś tą aktualizacje ?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mi też pokazuje info brak pliku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał memaka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tego co widać to powinien być SYNC 1.1, ostatnia wersja to v5.11 mówiąca w rodzimym języku. A w jakim mówi u ciebie?
Popraw temat bo na fotce jest E1BT-14D544-AG
Tu masz link do tematu o aktualizacji do 5.11:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Witam,
Link nie aktywny , pomożecie ?


Ostatnio edytowane przez mati21222 ; 30-09-2019 o 07:55
mati21222 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2019, 10:44   #212
memaka
ford::average
 
Avatar memaka
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 24-03-2008
Skąd: Polkowice
Model: Ford Mondeo MK V
Silnik: 2.0 TDCI/ 150KM
Rocznik: 2017
Postów: 125
Domyślnie Odp: Aktualizacja SYNC 1.1

Zobacz teraz:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Przejrzyj temat
__________________
Był FORD MONDEO MK III TDCI 2.0 130KM (2007) -219000km
memaka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2019, 17:38   #213
Boniek1982
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-12-2019
Skąd: Świerklaniec
Model: Tourneo Connect
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 8
Domyślnie Aktualizacja SYNC 1

Witam
Znalazłem na internecie niedawno filmiki w którym można zaktualizoawać SYNC 1.1 tak aby obsługiwał mowę w języku polskim (U mnie jest po angielsku). Zarejestrowałem się na stronie forda i ściągnąłem odpowiednim aktualizację po numerze VIN na pendrive ale przy rozpakowywaniu pojawia się komunikat że plik uszkodzony.
Próbowałem z różnymi pendrivami i nic. Pod filmikiem był link na forum do postu co można jeszcze zrobić ale niestety nie działa.
Może ma ktoś pliki który działa albo może mi wskazać odpowiedni post który pomoże
Boniek1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2019, 06:53   #214
andrzej139
ford::average
 
Avatar andrzej139
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 04-09-2008
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus MK3
Silnik: 1.0L EcoBoost 120PS/125PS
Rocznik: 2014
Postów: 55
Domyślnie Odp: Aktualizacja SYNC 1

Cytat:
Napisał Boniek1982 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Znalazłem na internecie niedawno filmiki w którym można zaktualizoawać SYNC 1.1 tak aby obsługiwał mowę w języku polskim (U mnie jest po angielsku). Zarejestrowałem się na stronie forda i ściągnąłem odpowiednim aktualizację po numerze VIN na pendrive ale przy rozpakowywaniu pojawia się komunikat że plik uszkodzony.
Próbowałem z różnymi pendrivami i nic. Pod filmikiem był link na forum do postu co można jeszcze zrobić ale niestety nie działa.
Może ma ktoś pliki który działa albo może mi wskazać odpowiedni post który pomoże
Podaj adres e'mail. Wyślę plik.
andrzej139 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2020, 17:39   #215
Boniek1982
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-12-2019
Skąd: Świerklaniec
Model: Tourneo Connect
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 8
Domyślnie Odp: SYNC 1 update co gdzie i jak ?

Znalazłem na inny poście plik o takiej nazwie SYNC v5.11_E1BT-14D544-AN.
Ten udało mi się rozpakować i nagrać na pendriva.
Włożyłem pendrive do USB uruchomiłem aktualizację, był komunikat głosowy że aktualizacja trwa, potem pojawiła się informacja uruch. pon sync i dalej nic prawie godzinę siedziałem w aucie i nic. Wyłączyłem silnik, wyciągnąłem pendriva i pojawia się komunikat włóż ponownie napęd. Nic się jednak nie dzieje Nie można nawet wejść w ustawienia sync.
Miał ktoś podobny problem ?? Co dalej zrobić ?
Boniek1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2020, 01:17   #216
andrzej139
ford::average
 
Avatar andrzej139
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 04-09-2008
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus MK3
Silnik: 1.0L EcoBoost 120PS/125PS
Rocznik: 2014
Postów: 55
Domyślnie Odp: SYNC 1 update co gdzie i jak ?

Cytat:
Napisał Boniek1982 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Znalazłem na inny poście plik o takiej nazwie SYNC v5.11_E1BT-14D544-AN.
Ten udało mi się rozpakować i nagrać na pendriva.
Włożyłem pendrive do USB uruchomiłem aktualizację, był komunikat głosowy że aktualizacja trwa, potem pojawiła się informacja uruch. pon sync i dalej nic prawie godzinę siedziałem w aucie i nic. Wyłączyłem silnik, wyciągnąłem pendriva i pojawia się komunikat włóż ponownie napęd. Nic się jednak nie dzieje Nie można nawet wejść w ustawienia sync.
Miał ktoś podobny problem ?? Co dalej zrobić ?
Zobacz TUTAJ: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Jest opis, odnośnik do strony z plikiem instalacyjnym, film i parę porad...
andrzej139 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2020, 16:54   #217
Boniek1982
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-12-2019
Skąd: Świerklaniec
Model: Tourneo Connect
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 8
Domyślnie Odp: SYNC 1 update co gdzie i jak ?

Dziś pojechałem do sklepu ok 30min i nagle informacja, że aktualizacja ukończona potem info na pulpicie i wszytko śmiga. Już mam wszystko po polsku Dzięki wielkie za pomoc
Boniek1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2020, 17:48   #218
kef1
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 06-12-2019
Skąd: Włocławek
Model: Fiesta
Silnik: 1.6 TDci
Rocznik: 2014
Postów: 7
Domyślnie Odp: SYNC 1 update co gdzie i jak ?

Cytat:
Napisał Boniek1982 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziś pojechałem do sklepu ok 30min i nagle informacja, że aktualizacja ukończona potem info na pulpicie i wszytko śmiga. Już mam wszystko po polsku Dzięki wielkie za pomoc
Witam, mam pytanie odnośnie wypakowania pliku.
Co powinno być na pendrive ? Ja po rozpakowaniu mam 3 pliki ; install.ist, autoinstall.ist, SyncMyRide (folder) i właśnie ten folder mnie interesuje, bo posiada w sobie 7 plików ( 6 skompresowanych) czy go też trzeba rozpakować w pedrive, chodzi o te 6 winrar?
kef1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2020, 17:49   #219
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: SYNC 1 update co gdzie i jak ?

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Tak jak jest - jest dobrze. Nic więcej nie trzeba rozpakowywać.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2020, 18:00   #220
kef1
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 06-12-2019
Skąd: Włocławek
Model: Fiesta
Silnik: 1.6 TDci
Rocznik: 2014
Postów: 7
Domyślnie Odp: SYNC 1 update co gdzie i jak ?

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Tak jak jest - jest dobrze. Nic więcej nie trzeba rozpakowywać.
Dzięki za info! Jutro będę instalował. A przy okazji może Kolega wie które pliki odpowiadają za wersję PL.
kef1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.