Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Ka

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-11-2017, 15:12   #1
dawiddobosz
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 22-11-2017
Skąd: Boiska
Model: Ford Ka
Silnik: 1.3
Rocznik: 1999
Postów: 1
Domyślnie zamulanie przy dodaniu gazu

Witam , jestem tu nowy i jeszcze nie wiem gdzie i co do czego na obecnym forum ale potrzebuję pomocy odnośnie tego: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] u mnie dzieje się dokładnie to samo i co to może być? muli się przez chwilę przy ostrym dodaniu gazu. proszę o pomoc...

dawiddobosz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-11-2017, 10:18   #2
wojwes
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-01-2008
Model: Ford Edge SEL
Silnik: 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2017
Postów: 34
Domyślnie Odp: zamulanie przy dodaniu gazu

wiele rzeczy do sprawdzenia. Nie ma tak że to własnie to i już rozwiązany temat.
Jak zwykle trzeba sobie zadać pytanie lub sprawdzić proste rzeczy, filtr paliwa, filtr powietrza. Może czyszczenie przepustnicy, może silniczek krokowy, a może sonda lambda. Sprawdź również świece i przewody.

Poszukaj i daj znać. Samo się nie zrobi.
wojwes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2017, 11:07   #3
Fordzik zolty
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 12-10-2017
Skąd: Lodz
Model: Ford
Silnik: 1.3
Rocznik: 98
Postów: 1
Domyślnie Odp: zamulanie przy dodaniu gazu

Dzien dobry zaczne od tego ze pomimo tego ze kochamy swoje kaczuszki to jak cos sie psuje typu gasnie mi to masakra.przejrzalem wszystko od filtra paliwa po przepustnice i nic.uwielbiam to auto ale to studnia.wszyscy pisza wymien to wymien to.mam zolta kaczuszke z serii ka limited edition ale to auto powoli mnie przeraza .ale nie poddam sie i jakos to zrobie nawet kiedy 3 mechanikow nie wie co jest grane gowno warci mechanicy.podejde na spokojnie i rozbiore wszystko.dam znac bo pewnie kazdy kto ma taki problem chce wiedziec dlaczego?

jak
Fordzik zolty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.