Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-01-2013, 08:58   #11
Wania85
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-01-2013
Skąd: Bezrzecze
Model: Focus II
Silnik: 1.6 Tdci
Rocznik: 2005
Postów: 5
Domyślnie Odp: Prośba o ocenę C-max

Pytanie jesze czy przy tym silniku nie brakuje 6go biegu? Czy ktoś może użytkuje taką? Obecnie przy słabszym silniku w trasie brakuje mi 6tki :/


Up:
Jeszcze 2 autka, pierwsze jadę obejrzeć na żywo jutro, do drugiego mam trochę daleko

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

W pierwszym trochę zdziwił mnie silnik 2.0 z raptem 110km, jest sens w ogóle rozważać to auto. Dodatkowo czy przebiegi obu aut są realne czy nie koniecznie. Zwłaszcza przy pierwszym warto go rozważać? Co najprowdopodobniej będzie się sypać przy tym przebiegu?
Kolejna sprawa czy ten drugi rzeczywiście wart jest takich pieniędzy?


Ostatnio edytowane przez Wania85 ; 18-01-2013 o 13:17
Wania85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2013, 23:14   #12
xander!
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-04-2011
Skąd: Chorzów
Model: Focus II
Silnik: TDCI (Heko & MG Motorsport)
Rocznik: -----
Postów: 123
Domyślnie Odp: Prośba o ocenę C-max

Z tego 110 koni jak chipa wsadzisz to auta nie poznasz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Przebieg hmm to ja w swoim mam ponad 259 tyś i nic specjalnie się nie dzieje.

Pytaj o książki dzwoń/pisz maile do ASO.

Pierwszy ma taki "firmowy" kolor.

Warto spytać o FV 23 %
xander! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2013, 04:11   #13
kenji
ford::advanced
 
Avatar kenji
 
Zarejestrowany: 29-07-2010
Skąd: Pionki/Warszawa
Model: Kuga II
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2018
Postów: 233
Domyślnie Odp: Prośba o ocenę C-max

Co do mocy silników to nie wiem czy w drugim błędnie nie podał 136KM. Uzytkownik tedi_k posiada ten silnik z automatem i miał seryjnie 110. Widać Ford zmniejszył dla skrzyni automatycznej moc. Spytaj tediego o chipa, on ma tam teraz 155KM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kenji jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2013, 15:49   #14
Wania85
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-01-2013
Skąd: Bezrzecze
Model: Focus II
Silnik: 1.6 Tdci
Rocznik: 2005
Postów: 5
Domyślnie Odp: Prośba o ocenę C-max

Niestety z tym "firmowym" kolorem to był strzał w dziesiątkę. Auto po firmie. Mimo zapewnień o bezwypadkowości poprosiłem gościa aby przy mnie obszedł z czujnikiem. Oba zderzaki malowane, tył źle spasowany, klapa malowana, drzwi kierowcy malowane, jeszcze tak nieudolnie że jest widoczna różnica odcieni. Nie były to jakieś straszne wartości więc prawdopodobnie przeciery i drugi lakier, ale mimo wszystko już jest średnio. Na masce sporo śladów po kamieniach. Ogólnie lakier tak sobie. W środku też szału nie ma, szczególnie szanowane auto nie było. Co do automatu to rzeczywiście wszystko szło płynnie, bez szarpnięć tutaj spory plus. Rejestrowany listopad 2009, w listopadzie 2011 miał nalatane 140k km Dotąd są faktury. Do wyrejestrowania w listopadzie 2012 niby przegonił 19k kilometrów, mimo wcześniejszych ~70k km rocznie. Znając życie kręcony z okolic 200k. Po lekturze forum wielu ofert obejrzeniu kilku aut to jak mają się zapewnienia sprzedawców do stanu aktualnego wyleczyło mnie z chęci jechania gdzieś dalej w Polskę po auto. Muszę szukać czegoś w pobliżu. Oczywiście faktura VAT-marża Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeszcze na koniec smaczek:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Przyjechał do Polski w sobotę o 4, widziałem go jeszcze brudnego po trasie. O ile nie był wcześniej kręcony przez niemiaszków to prawdziwy przebieg zmniejszył się magicznie o 20k km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Po wbiciu biegu przy puszczaniu sprzęgła (tak na samym końcu) słychać terkot, gdy zwróciłem gościowi na to uwagę stwierdził, że za długo puszczam sprzęgło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Poza tym i kilkoma większymi uszczerbkami lakieru auto w środku bardzo ładnie się prezentowało, przed jakimkolwiek czyszczeniem itd.

Ostatnio edytowane przez Wania85 ; 20-01-2013 o 15:52
Wania85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2013, 09:38   #15
szrek84
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Prośba o ocenę C-max

Witam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. też oglądałem tego C Max który przyjechał o 4 rano i jest to naprawdę bardzo ładny samochodzik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Mówię o tym co stoi w Auto Komisie Szmaragd !!! Sprzedawca poważnie podchodzi do klienta i nie kręci jak inni. Jest pełen serwis do tego autka i jest to rzeczywiste a nie tylko dla " oka ". Auto pracuje bardzo ładnie i prowadzi się też bdb , wnętrze zadbane do przesady jak na auto nie sprzątane. Jak auto odwiedzi myjni to będzie jak salonowe. A Ty kolego jak coś piszesz to pisz tak żeby było wiadomo o co chodzi a nie pierw piszesz a jakimś automacie a póżniej przechodzisz w inne auto. A poza tym to są auta używane i zawsze będzie ryska czy wgnoitka to normalna eksploatacja.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2013, 10:06   #16
eclipse
ford::expert
 
Avatar eclipse
 
Imię: Eclipse
Zarejestrowany: 29-09-2010
Skąd: skąd że znowu
Model: AUTO ROKU 2007
Silnik: 2.0-QXWA-143KM TITANIUM S
Rocznik: 2007
Postów: 3,138
Domyślnie Odp: Prośba o ocenę C-max

Cytat:
Napisał szrek84 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Auto Komisie Szmaragd !!! Sprzedawca poważnie podchodzi do klienta i nie kręci jak inni.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.AKWIZYTOROM I NAGANIACZOM ..............dziekujemy
__________________
......................... Pozdrawiam .
eclipse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2013, 10:16   #17
Wania85
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-01-2013
Skąd: Bezrzecze
Model: Focus II
Silnik: 1.6 Tdci
Rocznik: 2005
Postów: 5
Domyślnie Odp: Prośba o ocenę C-max

Wnętrze jak najbardziej pochwaliłem, bo ładnie utrzymane auto, co do lakieru to na przednim zderzaku w dwóch miejscach klar schodził płatami po ok5,6cm średnicy. tego też się jakoś bym nie czepił. Moim zdaniem sprzęgło terkocze, niech sobie każdy sam sprawdzi jak musi, tylko zwróciłem na to uwagę. Ciekawośtką jest jedynie cofnięcie licznika o 20000km. W sobotę rano miał jeszcze 166tysięcy z kawałkiem, poniżej 167. Na aukcji jest już podany jako 147. W sumie nawet ich rozumiem auto poniżej magicznego progu 150 tysięcy, ale fakt kręcenia pozostaje.
Wania85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2013, 15:04   #18
kael82
ford::advanced
 
Avatar kael82
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 20-12-2009
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi (163KM)
Rocznik: 2010
Postów: 250
Domyślnie Odp: Prośba o ocenę C-max

Cytat:
Napisał szrek84 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprzedawca poważnie podchodzi do klienta i nie kręci jak inni.
Taaaaa... Właśnie widać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.:
Cytat:
Napisał Wania85 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciekawośtką jest jedynie cofnięcie licznika o 20000km. W sobotę rano miał jeszcze 166tysięcy z kawałkiem, poniżej 167. Na aukcji jest już podany jako 147. W sumie nawet ich rozumiem auto poniżej magicznego progu 150 tysięcy, ale fakt kręcenia pozostaje.

Cytat:
Napisał szrek84 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A Ty kolego jak coś piszesz to pisz tak żeby było wiadomo o co chodzi a nie pierw piszesz a jakimś automacie a póżniej przechodzisz w inne auto.
Oj tam... Czepiasz się. Wszyscy wiedzą o co chodzi tylko nie Ty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Cytat:
Napisał szrek84 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A poza tym to są auta używane i zawsze będzie ryska czy wgnoitka to normalna eksploatacja.
Heheheh... Pomiędzy ryską a odchodzącym płatami lakierem jest różnica - jakby nie było. Trzeba by przyjąć jakiś punkt odniesienia, bo to, co dla jednego jest małą wgniotką dla wielu innych to po prostu dzwon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Niekoniecznie w przypadku opisywanego C-Maxa, jednak nieuczciwi handlarze naginają maksymalnie interpretację słowa "ryska" i "wgniotka" byle tylko pchnąć auto i zgarnąć kasę. Sam szukałem niedawno auta i po tym, co widziałem wcale mi nie było do śmiechu.
kael82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2013, 09:04   #19
Wania85
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-01-2013
Skąd: Bezrzecze
Model: Focus II
Silnik: 1.6 Tdci
Rocznik: 2005
Postów: 5
Domyślnie Odp: Prośba o ocenę C-max

Zastanawiam się nad zabraniem tego auta na przegląd przed zakupem
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Wszystko byłoby fajnie gdyby nie ten silnik naczytałem się różnych opinii. Czy rzeczywiście jest z nim tyle problemów że powinienm odpuścić tę wersję. Po VIN jak najbardziej ma dpf. Dodatkowo Zakładając rzeczywisty przebieg niebawem trzeba by go wymieniać jeśli dobrze rozumiem, przy 120k km. :/ Przeglądając oferty mało jest wersji 90km, albo silników 2.0. Najwięcej jest tych 1.6 110km.
Wania85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2013, 09:12   #20
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Prośba o ocenę C-max

Cytat:
Napisał Wania85 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wszystko byłoby fajnie gdyby nie
.... ta dziwna cena , silnika bym się nie obawiał
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.