Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-04-2017, 17:51   #1
Pavells
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-01-2016
Model: Ford Focus III
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 26
Domyślnie Rabaty u dealera

Cześć,

Czy moglibyście się pochwalić jakie zniżki udało Wam się wynegocjować u dealera przy zakupie Focusa?

Pavells jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2017, 20:03   #2
kubaB
ford::amateur
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 23-01-2005
Skąd: mazowieckie
Model: Focus 5d., Trend + opcje
Silnik: 1,6 TI-VCT, 105 KM
Rocznik: 2016
Postów: 9
Domyślnie Odp: Rabaty u dealera

Raczej lepiej jest rozmawiać nie o rabatach, a o tym, czy są dostępne samochody zarejestrowane na dealera bez przebiegu. Ja tak kupowałem swojego Focusa i za samochód wg katalogu kosztujący ok. 78 tys. zł zapłaciłem 59 tys. Można na OTOMOTO poszukać takich zarejestrowanych Focusów.
__________________
Kiedyś: Foczka I '04,
Dzisiaj: C4 II Grand Picasso '15 + Foczka III '16
kubaB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2017, 16:32   #3
pitek.pol
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-11-2008
Model: Focus MK3
Silnik: 1.6
Rocznik: 2017
Postów: 0
Domyślnie Odp: Rabaty u dealera

Oczywiście należy pamietać, że takie auto jest zarejestrowane na firmę a nie na osobę prywatną czyli zamiast 5 lat mamy max 3 lata gwarancji
pitek.pol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2017, 19:51   #4
kubaB
ford::amateur
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 23-01-2005
Skąd: mazowieckie
Model: Focus 5d., Trend + opcje
Silnik: 1,6 TI-VCT, 105 KM
Rocznik: 2016
Postów: 9
Domyślnie Odp: Rabaty u dealera

Cytat:
Napisał pitek.pol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście należy pamietać, że takie auto jest zarejestrowane na firmę a nie na osobę prywatną czyli zamiast 5 lat mamy max 3 lata gwarancji
Nie rozumiem. Ford daje standardowo 2 lata gwarancji i Ford Protectem można sobie przedłużyć do 7 lat: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - 5 lat jest faktycznie za darmo dla klientów detalicznych ale tylko do 50 tys. km. Tak więc jak ktoś normalnie jeździ i tak musi sobie dokupić odpowiedniego "Protecta". Ja mam dokupionego na 5 lat i 150 tys. km., choć samochód kupowałem zarejestrowany.
__________________
Kiedyś: Foczka I '04,
Dzisiaj: C4 II Grand Picasso '15 + Foczka III '16
kubaB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2017, 20:09   #5
mayor
ford::advanced
 
Avatar mayor
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 25-03-2016
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: Focus MK3FL Titanium
Silnik: 1.5 EB@200KM by TuneForce
Rocznik: 2017
Postów: 274
Domyślnie Odp: Rabaty u dealera

Standardowa zniżka to ok. 13%, można bez większych ceregieli wyciągnąć i po 15-16%, przy wyprzedaży rocznika dałoby rade pewnie i do 18% dociągnąć, to wszystko wartości dla osoby fizycznej. Dla firm/wolnych zawodów to i ponad 20% taniej można kupić od katalogu.
mayor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2017, 07:32   #6
tomalam
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-01-2013
Model: MK3.5
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2016
Postów: 38
Domyślnie Odp: Rabaty u dealera

Cytat:
Napisał pitek.pol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście należy pamietać, że takie auto jest zarejestrowane na firmę a nie na osobę prywatną czyli zamiast 5 lat mamy max 3 lata gwarancji
Z tego co pytałem w salonie, nie ma znaczenia na kogo jest zarejestrowane. Znaczenie ma przebieg. Pakiety dla firm uwzględniają po prostu większe przebiegi (do 200 tys), ale jak firma robi małe to też może sobie wykupić na 5/7 lat (o ile tak długo będzie go trzymała).
tomalam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-05-2017, 10:55   #7
Lexsensei
ford::average
 
Imię: Prawoimotoryzacja
Zarejestrowany: 11-07-2016
Model: Focus 2 FL
Silnik: 1.6 16v 100 KM
Rocznik: 2008
Postów: 80
Domyślnie Odp: Rabaty u dealera

Cytat:
Napisał Pavells Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć,

Czy moglibyście się pochwalić jakie zniżki udało Wam się wynegocjować u dealera przy zakupie Focusa?
Chcesz kupić samochód, czy tylko orientacyjnie pytasz? Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem, to mogę pomóc z uzyskaniem rabatu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Regulamin $23
Lexsensei jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2017, 10:07   #8
Przema
ford::average
 
Avatar Przema
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 04-10-2012
Skąd: Łódź
Model: Fiesta mk6 van/Courier Turneo
Silnik: 1,4 68KM/1,0B 100KM
Rocznik: 2008/2017
Postów: 87
Domyślnie Odp: Rabaty u dealera

rabaty zależą od wielu czynników: czy auto do produkcji, poprzedni rocznik, wielkości...

ja wysłałem ofertę na konkretne auto do kilkunastu dilerów: rozpiętość od 57500-62500 za to samo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

tobie też polecam takie rozwiązanie
__________________
było: polo mk1/106 mk2/stilo/st220/... jest: courier tourneo i doblo mk2
klinikablasku.pl
Przema jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.