Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-05-2009, 23:44   #1
dikileiden
ford::professional
 
Avatar dikileiden
 
Zarejestrowany: 21-07-2008
Skąd: Leiden NL - Kraków
Model: Transit Courier
Silnik: 1.5TDCi 90KM
Rocznik: 2017
Postów: 1,142
Domyślnie opinia o serwisie ABC Focus w Krakowie

witam , koledzy z Krakowa czy któryś z was korzystał już z usług tego warsztatu przy Al.29 Listopada,bo zamierzam tam wymienić sprzęgło z dwumasą i nie wiem czy to dobry warsztat,a widziałem tam stojące MK3 z naklejkami FORD CLUB POLSKA,czyli jak to jest z tym warzstatem proszę o opinie.

dikileiden jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2009, 05:50   #2
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,512
Domyślnie Odp: opinia o serwisie ABC Focus w Krakowie

Witam
Robiłem tam proste rzeczy (bo poważnych awarii nie miałem) i nie było problemów.
Czekając, słyszałem jak rozmawiają z klientami i wiedzą o czym mówią.
Ktoś pisał, że ABC Focus jako nieliczni mają komputer - osobiscie tego nie sprawdzałem.
W dziale regionalnym (małopolska), niektórzy koledzy mieli krytyczne uwagi.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ja nie mam zastrzeżeń.

Firma ABC Focus sprzedaje na allegro i mają też sklep internetowy:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Poprzednio, sprzęgło w Focusie wymieniałem w serwisie przy ul.Piastowskiej numer chyba 20 (koło Błoń)

pozdrawiam
Arturek
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /

Ostatnio edytowane przez arturek ; 12-05-2009 o 07:55
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2009, 20:53   #3
aeros
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-12-2009
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MKII
Silnik: 1,8 TD
Rocznik: 2000
Postów: 3
Domyślnie Odp: opinia o serwisie ABC Focus w Krakowie

Witam. Byłem tam dwa dni temu z problemem trudnego rozruchu na mrozie. Mechanik sprawdził mi świece i powiedział, że są ok. Pytam jaka może być w takim razie przyczyna tych kłopotów z rozruchem. Odp. Nie wiem, niech pan jedzie na Wadowicką 34 oni robią diesle, może coś poradzą....
Cenka mi normalnie opadła. Załamka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.((
aeros jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2016, 05:40   #4
sverige
ford::average
 
Avatar sverige
 
Imię: marcin
Zarejestrowany: 28-12-2013
Skąd: Stockholm/Kraków
Model: s-max
Silnik: 2.0 tdi
Rocznik: 2010
Postów: 55
Domyślnie Odp: opinia o serwisie ABC Focus w Krakowie

Mi oszusci sprzedali jakis lewy akumulator,kupiony we wrzesniu 2015,a na akumulatorze data 2014,i przy mrozach teraz nie odpala auto z dnia na dzien,lepiej palilo na 5 letnim starym akumulatorze,
sverige jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2016, 09:56   #5
krzychw
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-08-2014
Model: Focus
Silnik: 1.6 Duratec 100KM
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: opinia o serwisie ABC Focus w Krakowie

Krótko mówiąc: Partacze. Po powrocie z wymiany oleju w tym serwisie (który de facto jest ciasnym garażem, z upchniętymi dwoma podnośnikami) bagnet wskazywał 1 cm ponad MAX. Jak się okazało - mechanik odkręcił śrubę spustową na 2-3 min i nie wziął pod uwagę ilości pozostałej w silniku, wlewając maksimum. Telefon do serwisu: pracownik odpowiada, że "na pewno została wlana prawidłowa ilość" i najprawdopodobniej "bagnet się obsunął", co, jak przyznał nawet jego kolega - jest totalną bzdurą. Proponują jazdę z takim wskazaniem i termin na przyszły tydzień. Po koniecznej w tej sytuacji wizycie w ASO można odczytać na protokole: "Odessano PONAD LITR oleju. W tym momencie na bagnecie jest max".
Terminów też nie dotrzymują - po przyjechaniu na ustalony termin okazało się, że inny klient był umówiony na tą samą godzinę i przyjęto mnie po 40 minutach oczekiwania. Co prawda otrzymałem rekompensatę w formie darmowej wymiany filtra powietrza, ale to nie usprawiedliwia takich opóźnień.
Na koniec - rozmawiając z klientem przez telefon "powiedzmy kierownik" serwisu nie chce się przedstawić.
Jeśli ktoś lubi tracić czas, nerwy, pieniądze i ryzykować poważną awarię wywołaną przez tych partaczy, to gorąco polecam!

Ostatnio edytowane przez krzychw ; 23-02-2016 o 10:03
krzychw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2016, 18:09   #6
Darek-1974
ford::amateur
 
Imię: Dariusz
Zarejestrowany: 22-03-2015
Model: focus mk2 kombi
Silnik: 1,6 benzyna
Rocznik: 2005
Postów: 3
Domyślnie Odp: opinia o serwisie ABC Focus w Krakowie

Ostatnio byłem na kupnie oleju silnikowego i żeby mieć pewność że jest oryginalny ( różne cuda wciskają na allegro ) więc wybrałem się tam osobiście.Na stronie internetowej widniała promocyjna cena 104 zł ( właściwa 130 zł). Sprzedawca chciał mi wcisnąć po wyższej cenie, ale po mojej interwencji wziąłem za 104 zł. Czyżby zarabiali na niewiedzy klienta, czy zwykła pomyłka ? Pozostawiam to bez komentarza.
Darek-1974 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.