Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-12-2019, 10:27   #191
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Isudar - Convers+, Canbus

Ten film to modyfikacja dźwięku dla Px5 które nie posiada DSP
Nie ma nic wspólnego z dźwiękiem z czujników

yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2019, 10:49   #192
mcdeux
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 27-09-2018
Skąd: Gdańsk
Model: Smax
Silnik: 1.6 ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 7
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Isudar - Convers+, Canbus

Ok, dziękuję.
Czekam zatem na informację od osób, które będą mogły napisać jak faktycznie głośny jest ten dźwięk z czujników po instalacji radia Isudar.
mcdeux jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-12-2019, 15:14   #193
mcdeux
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 27-09-2018
Skąd: Gdańsk
Model: Smax
Silnik: 1.6 ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 7
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Isudar - Convers+, Canbus

Koledzy,

Czy ktoś z Was mógłby mi napisać jak to jest z głośności a czujników (dźwięk z głośników) po zamontowaniu radia Isudar ze zmodyfikowanym, zgodnie ze wskazówkami kolegi Yaris 1, Canbusem? Chciałbym wiedzieć, czy zmiana radia nie pozbawi mnie dźwięku czujników? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mcdeux jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-12-2019, 20:33   #194
Szogi82
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 31-10-2018
Model: smax
Silnik: 2,5T
Rocznik: 2007
Postów: 18
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Isudar - Convers+, Canbus

poprzez konsultację z Kolegą yaris1 zmieniłem radio na isudar z dspGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.no i jest wreszcie tak jak chciałemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeszcze raz wielkie dzięki za porady,zupełnie bezinteresowne.mega wiedza i chęć dzielenia sięGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.serdecznie pozdrawiamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szogi82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2020, 21:30   #195
poldek46
ford::beginner
 
Avatar poldek46
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 10-08-2009
Skąd: Kraków
Model: ford C-max
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 27
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Isudar - Convers+, Canbus

W focusie mk2 fl to działa ale pokazuje tylko klime
takie radio [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez poldek46 ; 11-04-2020 o 09:54
poldek46 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2020, 10:21   #196
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Isudar - Convers+, Canbus

Cytat:
Napisał poldek46 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W focusie mk2 fl to działa ale pokazuje tylko klime
takie radio [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
a co byś chciał więcej ?
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2020, 11:07   #197
poldek46
ford::beginner
 
Avatar poldek46
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 10-08-2009
Skąd: Kraków
Model: ford C-max
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 27
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Isudar - Convers+, Canbus

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a co byś chciał więcej ?
No w sumie nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez poldek46 ; 11-04-2020 o 11:10
poldek46 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2020, 11:26   #198
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Isudar - Convers+, Canbus

Cytat:
Napisał poldek46 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No w sumie nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Żeby u ciebie wyświetlało stacje na zegarach to musisz programem elmconfing zmienić soft zegarów i aktywować opcje wyświetlania radia telefonu . Ale najpierw sprawdzić w ustawieniach licznika czy ich nie masz
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2020, 14:34   #199
poldek46
ford::beginner
 
Avatar poldek46
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 10-08-2009
Skąd: Kraków
Model: ford C-max
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 27
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Isudar - Convers+, Canbus

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Żeby u ciebie wyświetlało stacje na zegarach to musisz programem elmconfing zmienić soft zegarów i aktywować opcje wyświetlania radia telefonu . Ale najpierw sprawdzić w ustawieniach licznika czy ich nie masz
Teraz mam większy problem skasowałem ustawienia klawiszy w ukrytym menu żaden teraz nie działa pokrętła tez nie, są tam jakieś ustawianie ale niestety jestem na razie zielony jak to zrobić
poldek46 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2020, 12:07   #200
davinci1967
ford::beginner
 
Imię: Franco
Zarejestrowany: 13-12-2019
Skąd: Italia
Model: Mondeo Mk4
Silnik: TDCI 2.0 140 CV
Rocznik: 2009
Postów: 11
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Isudar - Convers+, Canbus

Przepraszam za tłumaczenie, piszę z Włoch i korzystam z tłumacza.
Mam Ford Mondeo MK4 rok 2009 z konwersją + wyświetlaczem, w którym zainstalowałem Bosion 2 GB RAM 32 GB ROM Allwinner T8 Octacore, Canbus wersja 1.13.011BYPT.
Jestem bardzo zadowolony z urządzenia, szczególnie po wymianie TDA7388 na TDA7850, z konwersją + komunikacja jest dobra, pokazuje częstotliwość i stację FM, pokazuje CD / DVD z numerem utworu, mogę przywołać BT i otworzyć i zakończyć połączenie za pomocą kluczyków samochodowych, a ja mogę wybrać źródło, którego chcesz słuchać za pośrednictwem Convers +.
Niestety jedyną rzeczą, której nie mogę wybrać z konwersacji +, jest źródło muzyki (jeśli wybiorę głos AUX, stereo nie przełączy się na SD muzyki, ale na źródło AUX, w którym nic nie jest podłączone), jeśli wybiorę muzykę bezpośrednio ze stereo, konwersja + wyświetlacz nie nie pokazuj już nic.
Chciałbym zapytać, kto ma stację multimedialną dla Mondeo MK4 lub użytkownika yaris1, czy jest to normalne lub czy można znaleźć rozwiązanie problemu.
Dziękuję za odpowiedź i przepraszam za tłumaczenie.

__________________________________________________ ________

Scusate la traduzione, scrivo dall'Italia ed utilizzo un traduttore.
Posseggo una Ford Mondeo MK4 anno 2009 con display convers+ dove ho installato una stazione multimediale Bosion 2 GB ram 32 GB rom Allwinner T8 octacore, canbus versione 1.13.011BYPT.
Sono abbastanza soddisfatto dell'apparecchio specialmente dopo aver sostituito il TDA7388 con il TDA7850, con il convers+ la comunicazione è buona, mostra la frequenza e la stazione FM, mostra il CD/DVD con il numero di traccia, posso richiamare il BT ed aprire e chiudere la chiamata con i tasti dell'auto e posso sceglire la sorgente da ascoltare tramite il convers+.
Purtroppo l'unica cosa che non posso scegliere dal convers+ è la sorgente Musica (se scelgo la voce AUX lo stereo non passa alla SD della musica ma alla sorgente AUX dove non è collegato nulla), se seleziono musica direttamente dallo stereo il display convers+ non mostra più nulla.
Vorrei domandare a chi ha una stazione multimediale per Mondeo MK4 o all'utente yaris1 se questo è normale o si può trovare una soluzione al problema.
Grazie per una risposta e scusate di nuovo la traduzione.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Versione.jpg (93.1 KB, 71 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Canbus.jpg (86.8 KB, 73 wyświetleń)
davinci1967 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.