Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-03-2010, 19:31   #1
AccessX
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-03-2010
Model: Ford Fiesta MK6
Silnik: 1.25
Rocznik: 2008
Postów: 20
Domyślnie Zmiana zarowek

Witam, to już mój drugi post na tym forum, ale myśle iż nie będę dużo katowal i niestety nie ma duzo postow odnosnie MK6 przez co trzeba tematy zakładać. Mam otóż pytanie.

1. Swiatleko jak sie otwiera drzwi itp w srudo zamochodu kolo lusterka (w dachu),swieci na zolto. Czy mozna kupic tam zarowke, jakby z swiatlem bialym? Lub zielonym? Jak tak to jakie ma oznaczenia. Bede wdzieczny.
2. Rowniez pytanie odnosnie, zarowek. Chodzi mi o zarowki nad rejestracja co oswietlaja z tylu(przodu) rowniez mam zolte zwiatla, czy mozna je zmienic na bialy lub zeilony>?? i drugia sprawa, odnosnie zmiany na zielony, czy polskie prawo, i policjanci mogli by sie przyczepic do nich> ?? ze swieca na zielono a nie na zolto/bialo?

Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie.

AccessX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2010, 19:49   #2
stasiek49
ford::expert
 
Avatar stasiek49
 
Zarejestrowany: 14-03-2006
Skąd: ZAWIERCIE
Model: MK 3.5 MK5
Silnik: 1,1i 1.8TDDI
Rocznik: 1995 2002
Postów: 3,278
Domyślnie Odp: Zmiana zarowek

do srodka kup zarówkę diodową,pozostałe zostaw takie jak są ,albo zmień na diody ale białe,mogą się przyczepić do innego kolru
__________________
stasiek49 nie udzielam porad na PW
stasiek49 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2010, 14:47   #3
parzych73
ford::average
 
Avatar parzych73
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 15-05-2007
Skąd: W-wa
Model: Fiesta MK6
Silnik: 1.6 Duratec 100KM
Rocznik: 2006
Postów: 65
Domyślnie Odp: Zmiana zarowek

Cytat:
Napisał AccessX Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

1. Swiatleko jak sie otwiera drzwi itp w srudo zamochodu kolo lusterka (w dachu),swieci na zolto. Czy mozna kupic tam zarowke, jakby z swiatlem bialym? Lub zielonym? Jak tak to jakie ma oznaczenia. Bede wdzieczny.
2. Rowniez pytanie odnosnie, zarowek. Chodzi mi o zarowki nad rejestracja co oswietlaja z tylu(przodu) rowniez mam zolte zwiatla, czy mozna je zmienic na bialy lub zeilony>?? i drugia sprawa, odnosnie zmiany na zielony, czy polskie prawo, i policjanci mogli by sie przyczepic do nich> ?? ze swieca na zielono a nie na zolto/bialo?

Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie.
Ad.1. Oświetlenie kabiny - Żarówka rurkowa C10W 41mm lub W5W (chyba w zależności od kraju dostawy), może być diodowa w dowolnym kolorze...
Ad.2. Rejestracja - rurkowa C5W 36mm, sam mam diodowe zielone, policja nie raz jechała za mną i się nie czepnęli (od około pół roku)...

Ostatnio edytowane przez parzych73 ; 15-04-2010 o 22:43 Powód: Doinformowałem się :D
parzych73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
fiesta mk6 , wymiana , żarówki


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.