Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-04-2010, 18:28   #1
adasbb
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-04-2010
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Ford Fiesta MK4
Silnik: 1,3 Endura
Rocznik: 1996
Postów: 7
Domyślnie Wahacz, wymiana i kupno na allegro

Witam serdecznie

Szukałem na forum i w Google.pl i nie potrafię rozróżnić pewnej kwestii. Czym się różnią wahacze dla fordów z wspomaganiem i bez? Szczerze już kociokwiku dostaje z moją Fordzinką, gdyż wymieniłem już wszystko w zawieszeniu prócz amortyzatorów i prawego wahacza. Ponieważ kupno nowego w sklepie w Ustroniu to koszt rzędu 180zł zacząłem szukać na allegro i na niektórych aukcjach i owszem są w miarę tanie wahacze, ale nie potrafię rozróżnić czy jest dla wersji z wspomaganiem czy bez bo nie zawsze autorzy aukcji takie rzeczy umieszczają. Także jak byłby ktoś rad to proszę o poratowanie takową informacją Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ps. Tak na marginesie to witam wszystkich bo to mój pierwszy post na forum, mimo, że od X czasu czytam to forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

adasbb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2010, 19:35   #2
stasiek49
ford::expert
 
Avatar stasiek49
 
Zarejestrowany: 14-03-2006
Skąd: ZAWIERCIE
Model: MK 3.5 MK5
Silnik: 1,1i 1.8TDDI
Rocznik: 1995 2002
Postów: 3,278
Domyślnie Odp: Wahacz, wymiana i kupno na allegro

nie ma rużnicy,dlaczego wymieniasz całe wachacze a nie tuleje lub sworznie?
__________________
stasiek49 nie udzielam porad na PW
stasiek49 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2010, 20:10   #3
adasbb
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-04-2010
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Ford Fiesta MK4
Silnik: 1,3 Endura
Rocznik: 1996
Postów: 7
Domyślnie Odp: Wahacz, wymiana i kupno na allegro

Jak już wymieniłem lewy wahacz to i wymienię również prawy i tym samym będę miał całe zawieszenie z przodu wymienione nie licząc amortyzatorów, bo póki co to są sprawne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dziwne to jest, to w takim razie czemu raz piszą, że wahacz jest dla fiesty z wspomaganiem, a raz piszą że bez wspomagania? Dziękuję kolego za sensowną odpowiedźGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
adasbb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2010, 16:30   #4
adasbb
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-04-2010
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Ford Fiesta MK4
Silnik: 1,3 Endura
Rocznik: 1996
Postów: 7
Domyślnie Odp: Wahacz, wymiana i kupno na allegro

No i nie fajnie...byłem na stacji diagnostycznej i okazało się, że w prawej części maglownicy jest luz i puka coś o obudowę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Drążki kierownicze powymieniane, ogólnie całe zawieszenie więc nic nie wyszło na badaniu. I teraz pytanie, czy są jakieś części które można wymienić w ów przekładni kierowniczej czy też lepiej kupić całą nową (sądzę, że nie będzie drogi bo to wersja bez wspomagania) i ją po prostu wymienić?
adasbb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2010, 19:31   #5
stasiek49
ford::expert
 
Avatar stasiek49
 
Zarejestrowany: 14-03-2006
Skąd: ZAWIERCIE
Model: MK 3.5 MK5
Silnik: 1,1i 1.8TDDI
Rocznik: 1995 2002
Postów: 3,278
Domyślnie Odp: Wahacz, wymiana i kupno na allegro

jeśli masz możliwośc kupna nowej i taniej to kup,ale jeśli na badaniu nie mieli większych zastrzeżeń to zostaw tą co jest
__________________
stasiek49 nie udzielam porad na PW
stasiek49 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2010, 20:08   #6
adasbb
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-04-2010
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Ford Fiesta MK4
Silnik: 1,3 Endura
Rocznik: 1996
Postów: 7
Domyślnie Odp: Wahacz, wymiana i kupno na allegro

Widzisz, człowiek ma teraz niedosyt, bo wyeliminował pukania z gałek, drążków i wahacza, a jeszcze coś puka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale to fakt, nie mieli większych zastrzeżeń, także pojadę tylko jeszcze jedno ustawianie zbieżności bo drążek wymieniałem i już będę miał z tym spokój Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dziękuję raz jeszcze za radę
adasbb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
fiesta mk4 , wymiana



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.