Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-04-2018, 23:58   #51
klocolus
ford::professional
 
Avatar klocolus
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 29-08-2013
Skąd: w-wa
Model: mondeo MK4 / MK5
Silnik: 1.6 eb ~210KM / 2.0 tdci 215KM
Rocznik: 2014 / 2017
Postów: 1,516
Domyślnie Odp: Obawa, że był błysk przy ponad 100 w zabudowanym - help

Cytat:
Napisał jarhel74 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dyskusja, jak w wątku o wypadku z X5 w roli głownej.
Jeżdżę szybko, ale bezpiecznie; współwinna była octavia, bo za wolno jechała;
Pozwolę sobie wtrącić - o ile wina za kolizję spoczywa na BMW, co do tego nie ma wątpliwości - to wykonywanie wyprzedzania jak ta babka też powinno być karalne mandatem - wyprzedzanie powinno być odpowiednio dynamiczne szczególnie na autostradzie gdzie obydwa samochody toczą się dużo poniżej maksymalnej, kierująca nie nabrała a nawet nie starała się stworzyć różnicy prędkości przed wyprzedzaniem a potem praktycznie nie zwiększyła prędkości. Skoro bała się wyprzedzać to po co to robiła? Wyprzedzanie bądź co bądź wymaga uzyskania różnicy prędkości. Co oczywiście w żaden sposób nie usprawiedliwia kierowcy BMW natomiast tego typu, bardzo powolne wyprzedzanie (oczywiście także tirów, gdzie jeden jedzie 92 a drugi 93km/h co powinno być całkowicie zakazane na autostradach i drogach szybkiego ruchu o dwóch pasach) nie powinno być dozwolone a tym bardziej wychwalane przez niektórych stwierdzeniem "bo ona miała prawo".

Cytat:
Napisał _harry Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Drogi Pitek S., od siebie dodam tylko tyle że nie mam na myśli jako "baranów" ludzi jeżdżących zgodnie z przepisami, tylko ludzi bezkrytycznie akceptujących każdy przepis bez zastanowienia nad jego genezą i skutkiem.
I wychwalających zmiany pod niebiosa.
Za komentarze późniejsze nie odpowiadam, zrozumieli mój wpis tak samo jak zrozumiałeś Ty.
Kto był w Norwegii i analizował zachowania ludzi, kto widzi zmiany w Szewcji, kto widzi plus i minusy niewolnictwa ekonomiczno-socjalnego, kto widzi przepisy i ich genezę, kto wie o jakiej poprawności mowię, zapraszam do dyskusji, może nie w tym wątku.
Różni ludzie, różne podejścia, życie to zweryfikuje za jakiś czas. W 100 procentach się z Tobą zgadzam i wiem o czym mówisz. Bywam w Szwecji przynajmniej raz do roku ale mieszkać tam bym nie chciał. Wolę nasz "grajdołek" ale bądź co bądź z większą wolnością.


Ostatnio edytowane przez klocolus ; 04-04-2018 o 00:01
klocolus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2018, 09:36   #52
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,359
Domyślnie Odp: Obawa, że był błysk przy ponad 100 w zabudowanym - help

Cytat:
Napisał _harry Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
P.s.
Edmun, chyba już za późno na kreowanie siebie na mistrza opanowania na drodze, czego przykład widoczny jest na kilkudziesięciu zamieszczonych filmach ;-)
Przecież sam pisałem, że święty nie jestem. Tylko dla mnie kierowca BMW powinien dostać dożywotni zakaz prowadzenia pojazdu za brak mózgu (z czego wynika kompletny brak wyobraźni).
Cytat:
Napisał jarhel74 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@edmun - chyba nie zrozumiałeś mojego wpisu.
Najmocniej Cię przepraszam.
Ogarnęła mnie pomroczność i coś źle odczytałem wpis i pomieszałem jedno z drugim.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.