Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-03-2020, 11:44   #1
Kochan
ford::advanced
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 06-04-2010
Model: S-max
Silnik: 1. 8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 211
Domyślnie Chłodnica 1.8TDCI - wymiana

Panowie potrzebuję rady Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Byłem dzisiaj w serwisie z klimatyzacją i diagnoza jest taka, że to dziurawa chłodnica. Chciałem aby zamówili wszystko na miejscu, ale w magazynach braki i stwierdziłem za zamówię sam. Mam teraz problem bo mechanik mówi chłodnica no to wbijam sobie chłodnice i pojawia mi się teraz pytanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czy to chłodnica wody ma być czy klimatyzacji?? Sory za głupie pytanie ale mam wątpliwości. Dwie dziury były z przodu czyli zapewne chłodnica klimy/skraplacz

Drugie pytanie to ile może kosztować wymiana? Na miejscu mechanik rzucił kwotę 350-400zl za wymianę +280 nabicie. Wydaje mi się że cena dosyć wysoka

Dobra, po obdzwonieniu jeszcze dwóch warsztatów wiem, że cena za wymianę jest dosyć wysoka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mechanik u którego zostawiam auto za wszystko 400zł (wymiana + nabicie)
Inna firma od klimatyzacji 350zł (wymiana 150+200 uzupełnienie)

__________________
§23

Ostatnio edytowane przez Kochan ; 30-03-2020 o 10:08
Kochan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2020, 14:18   #2
szynszyl
ford::professional
 
Avatar szynszyl
 
Zarejestrowany: 05-04-2004
Skąd: Jasło
Model: Smax
Silnik: 2.2 TDCi ograniczone by Heko :)
Rocznik: 2009
Postów: 1,480
Domyślnie Odp: Chłodnica 1.8TDCI - wymiana

Nabicie czynnikiem r134a ? To kosztuje...
A ktora chlodnica ? To ja nie wywroze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chlodnica "wlasciwa" latwo wyjdzie po odkreceniu tej belki pod nią na kanale. Reszta banal.
__________________
225kM, 500Nm

1% podatku na mojego syna
szynszyl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2020, 16:06   #3
Kochan
ford::advanced
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 06-04-2010
Model: S-max
Silnik: 1. 8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 211
Domyślnie Odp: Chłodnica 1.8TDCI - wymiana

Cytat:
Napisał szynszyl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nabicie czynnikiem r134a ? To kosztuje...
A ktora chlodnica ? To ja nie wywroze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chlodnica "wlasciwa" latwo wyjdzie po odkreceniu tej belki pod nią na kanale. Reszta banal.
Już wiem że to chłodnica klimatyzacji. Niestety kanału nie mam tu na miejscu a jechać 100km n kanał raczej nieopłacalne
__________________
§23
Kochan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.