Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-09-2018, 21:07   #11
ddela
ford::average
 
Imię: darek
Zarejestrowany: 29-06-2012
Skąd: malopolska
Model: focus MK2 FL, Focus mk4
Silnik: 1.6 benzyna, 1.0 ecoboost
Rocznik: 2009, 2018
Postów: 93
Domyślnie Odp: odbiór nówki z salonu

reasumując:
krawat, bez teściowej, bez nerwów, z czujnikiem lakieru, bez pieniędzy (już).
Wiem już wszystko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzieki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ddela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2018, 07:26   #12
bolek-tarnow
ford::expert
 
Zarejestrowany: 07-10-2007
Skąd: Kraków
Model: VW Passat
Silnik: 2.0 170KM
Rocznik: 2008
Postów: 2,776
Domyślnie Odp: odbiór nówki z salonu

Cytat:
Napisał ddela Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
reasumując:
krawat, bez teściowej, bez nerwów, z czujnikiem lakieru, bez pieniędzy (już).
Wiem już wszystko Dzieki
oglądnij go dokładnie w dobrym świetle czy nie jest gdzieś zarysowany itp.
Osobiście miałem taka przygodę przy odbieraniu Mercedesa klasy C coupe AMG w ubiegłym roku - maska była zarysowana, co na pewno stało się w salonie bo oglądałem wcześniej auto po dostawie do salonu i nie było tego. Samo zarysowanie nieduże bo nie duże (kształt V 1,5x2cm) ale został spisany protokół na podstawie którego otrzymałem:
- 3 darmowe przeglądy serwisowe
- lakierowanie maski na koszt salonu po upływie trzech lat od odbioru

ktoś wspominał z początku o czujnikach lakieru etc. nie musisz tego sprawdzać w salonie, możesz na spokojnie sprawdzić np po powrocie do domu i jeśli coś będzie nie tak to zgłaszasz do salonu.
bolek-tarnow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2018, 21:48   #13
ddela
ford::average
 
Imię: darek
Zarejestrowany: 29-06-2012
Skąd: malopolska
Model: focus MK2 FL, Focus mk4
Silnik: 1.6 benzyna, 1.0 ecoboost
Rocznik: 2009, 2018
Postów: 93
Domyślnie Odp: odbiór nówki z salonu

Odebrałem, byłem bez krawata i sie udało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Samochodzik śmiga ładnie, jest cichutki i miły dla oka z zewnatrz i wewnatrz.
Przy przejeździe przez miasto było kilku gostków intensywnie przygladających się - co to jedzie. Widać nie jest to jeszcze popularny model na drogach.

Na razie się z nim oswajam, ale pierwsze wrażenie jest OK.
Przy odbiorze zauważyłem 2 róznice: opony ma 195/65/R16 zamiast 205/60/R16 - jak jest w w folderach reklamowych, ale na tabliczce znamionowej jest 195/...
Druga sprawa to radio SYNC3 nie ma CD! Tutaj sprzedawca tez się zdziwił i doradził wpisanie tego do protokołu i zgłoszenie reklamacji do Forda. Tak tez zrobię.
ddela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2018, 21:52   #14
ołowiany
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-09-2014
Model: kuga, bmw
Silnik: 0,7
Rocznik: 1997
Postów: 278
Domyślnie Odp: odbiór nówki z salonu

Gratulacje. Serio nie ma CD ? Popatrz nieco wyżej - nad ekranem. Hmm, albo pod. W nowej Kudze też przez chwilę myślałem, że nie mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez ołowiany ; 21-09-2018 o 21:57
ołowiany jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2018, 22:16   #15
ddela
ford::average
 
Imię: darek
Zarejestrowany: 29-06-2012
Skąd: malopolska
Model: focus MK2 FL, Focus mk4
Silnik: 1.6 benzyna, 1.0 ecoboost
Rocznik: 2009, 2018
Postów: 93
Domyślnie Odp: odbiór nówki z salonu

Cytat:
Napisał ołowiany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gratulacje. Serio nie ma CD ? Popatrz nieco wyżej - nad ekranem. Hmm, albo pod. W nowej Kudze też przez chwilę myślałem, że nie mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no to zasiałes we mnie nadzieję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., jutro na spokojnie to oblukam.
Nad ekranem mam powietrze bo mam ten "tablet" dotykowy. Pod nim jest szpara na CD ale zaślepiona takim chromowanym paskiem metalowym...
Może to jakoś się otwiera?
Zrobię fotkę jutro i zamieszczę.
ddela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2018, 23:15   #16
Pafeu
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-09-2016
Skąd: Kąty Wrocławskie
Model: Focus mk3
Silnik: 1.6
Rocznik: 2013
Postów: 94
Domyślnie Odp: odbiór nówki z salonu

Najpierw to czekamy na zdjęcia! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pafeu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2018, 23:55   #17
ddela
ford::average
 
Imię: darek
Zarejestrowany: 29-06-2012
Skąd: malopolska
Model: focus MK2 FL, Focus mk4
Silnik: 1.6 benzyna, 1.0 ecoboost
Rocznik: 2009, 2018
Postów: 93
Domyślnie Odp: odbiór nówki z salonu

fotki z wczoraj przed salonem.
Wersja to Trend Edition + parę drobiazgów, kolor magnetic grey
benzyna 1.0 Ecoboost 100KM
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg focus_1.jpg (28.2 KB, 191 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg focus_2.jpg (40.6 KB, 182 wyświetleń)
ddela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2018, 07:40   #18
John04
ford::average
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 04-04-2018
Skąd: Tarnobrzeg
Model: Fiesta, Kuga
Silnik: 1.4 TDCI, 2.0 TDCI
Rocznik: 2010, 2013
Postów: 84
Wink Odp: odbiór nówki z salonu

Witam. Odbierając samochód z salonu powinniśmy go sprawdzić czujnikiem lakieru ocenić szpary między zderzakiem a maską itp. na całym aucie i porównać czy są symetryczne po obu stronach. Sprawdzić czy kolory lakieru się nie odmieniają, sprawdzić czy nie ma żadnych wgnieceń bądź rys. Zwróćmy uwagę także na szyby. Ktoś zaraz napisze " ale po co to auto z salonu " A właśnie większość osób nie zdaje sobie sprawy że musi ono przebyć daleką drogę z fabryki do salonu i mogą powstać podczas transportu uszkodzenia, a w takim wypadku spada wartość auta. Nieuczciwi dealerzy zlecają naprawę nie powiadamiając klienta, takich sytuacji jest dużo i są one coraz bardziej rozgłaśniane. Warto sprawdzić także wnętrze auta: spasowanie plastików, szczeliny miedzy tworzywami, estetyka tych plastików. Przy masowej produkcji jakiś błąd może się pojawić. Pamiętajmy też aby nie podpisywać żadnych papierów przed oglądaniem auta!! Jak więc widać każdy zakup auta należy wykonywać z głową i uwagą. Pozdrawiam
John04 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2018, 07:52   #19
ołowiany
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-09-2014
Model: kuga, bmw
Silnik: 0,7
Rocznik: 1997
Postów: 278
Domyślnie Odp: odbiór nówki z salonu

Cytat:
Napisał ddela Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
fotki z wczoraj przed salonem.
Wersja to Trend Edition + parę drobiazgów, kolor magnetic grey
benzyna 1.0 Ecoboost 100KM
Widzę, że na Jasnogórskiej. Taki sam kolor mam na dwóch ostatnich Fordach. Popularny widać jest.
ołowiany jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2018, 18:16   #20
ddela
ford::average
 
Imię: darek
Zarejestrowany: 29-06-2012
Skąd: malopolska
Model: focus MK2 FL, Focus mk4
Silnik: 1.6 benzyna, 1.0 ecoboost
Rocznik: 2009, 2018
Postów: 93
Domyślnie Odp: odbiór nówki z salonu

Co do CD - wygląda na to że go nie ma, zamieszczam zdjęcie radia SYNC3.
Tam gdzie normalnie wkłada się CD jest chromowana zaślepka. Poza tym nie ma przycisku wysuwania płyty, w menu talbletu nie ma nic o CD.
W sumie da się przeżyć, mam 2 gniazda USB - wsadza się pendrive z mp3 i SYNC3 to widzi i odtwarza. Fajnie to widać na tym "tablecie" - nawet pokazuje okładkę płyty z której jest utwór.
W sumie to dziwne bo na folderach reklamowych jest dokładnie to co ja mam no i nie piszą,że jest CD... Ale w specyfikacji samochodu (załącznik do umowy) jest CD/MP3.


Co do odbioru to sprawdziłem wszystko w miarę dokładnie, dzień przed odbiorem i w dniu odbioru oglądałem go z pół godziny. Żadnych rys Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ogólnie jestem bardzo zadowolony, jeździ świetnie - lepiej niz FF mk2, ocena subiektywna oczywiście .
Na pewno jest o niebo ciszej, można spokojnie posłuchać muzyki i rozmawiać.
Dziś zamontowałem sobie kamerkę, w sumie cały dzień spędziłem w garażu albo jeżdżąc nowym nabytkiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg brak-cd.jpg (35.1 KB, 161 wyświetleń)
ddela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.