Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|warmińsko-mazurska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-09-2021, 22:12   #1
zdolnycool
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-01-2015
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 benz. 145 KM
Rocznik: 2008
Postów: 17
Domyślnie Zrobienie kilku modyfikacji MK5

Cześć,
Mam upatrzone Mondeo MK5 2.0 eb automat. Na dniach go kupię. Zostanie mi trochę budżetu więc chciałbym dołożyć do niego kilka modułów:
- kamera cofania
- bliss
- aktywny tempomat

Szukam firmy/osoby, która mi to wykona i szacowane ceny wraz z częściami. Części nie muszą być nowe, mogą być używane, mogę też ja części skompletować tylko potrzebowałbym listę. Oczywiście udostępnię VIN żeby ustalić co potrzeba. Fajnie jakby było to jak najbliżej Olsztyna ale jak trzeba będzie to wypuszczę się dalej.

zdolnycool jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2021, 03:36   #2
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,449
Domyślnie Odp: Zrobienie kilku modyfikacji MK5

Z typowymi firmami które zrobią wszystko od A do Z możesz mieć problem, oficjalnie działa tylko garstka.
Jesli chodzi o rodzimych dlubakow będzie prościej choć i tak nie kojarzę nikogo z Olsztyna. Bydgoszcz ewentualnie stolica.

Ostatnio edytowane przez lukaszooo ; 28-09-2021 o 03:39
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2021, 06:37   #3
zdolnycool
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-01-2015
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 benz. 145 KM
Rocznik: 2008
Postów: 17
Domyślnie Odp: Zrobienie kilku modyfikacji MK5

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z typowymi firmami które zrobią wszystko od A do Z możesz mieć problem, oficjalnie działa tylko garstka.
Jesli chodzi o rodzimych dlubakow będzie prościej choć i tak nie kojarzę nikogo z Olsztyna. Bydgoszcz ewentualnie stolica.
Generalnie nie robi dla mnie problemu miejsce, do którego dojadę pociagiem. (jakby auto musiało zostać na dłużej). Warszawa nawet mi pasi bo kogo przy okazji tam kilka osób do odwiedzenia 🙂
zdolnycool jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2021, 06:54   #4
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,463
Domyślnie Odp: Zrobienie kilku modyfikacji MK5

Kazda z tych modyfikacji to prucie auta, dodatkowo przygotowanie się na kompletny brak wiązek w aucie, albo "tylko" brak modułów i mocowań.
Jak ma to zrobić ktoś za Ciebie to licz się z konkretną marżą na częściach.
Robotę i tak trzeba policzyć, a na koniec jeszcze kodowanie.

To nie jest temat na popołudnie u kogoś pod domem na Jarotach, czy Zatorzu.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2021, 07:29   #5
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,449
Domyślnie Odp: Zrobienie kilku modyfikacji MK5

- kamera to dosyć prosty temat choć używek na allegro mało a popyt jest duży, wiązka w aucie jest.
- tempomat tutaj problem stwarza mocowanie radaru i zaluzja jeśli chcesz mieć jak ori. Znalazłem żaluzje za 1100zl i dolny grill za 500.... Można to rozwiązać na skróty czyli wycięcie dolnej żaluzji ale grill z zaslepką radzę wymienić.
- Bliss to szukanie lusterek w kolor, radary są dostępne ale bez mocowań które w Aso kosztują ok 300zl sztuka.
Reszta części dostępna uzywka i po części ASO, wiązki i przycisk tempomatu nowe w Aso przeważnie są tańsze niż używki z allegro.

Wszystko jest do zrobienia, jeśli masz chęci do szukania to można dużo zaoszczędzisz na częściach.
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2021, 08:03   #6
zdolnycool
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-01-2015
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 benz. 145 KM
Rocznik: 2008
Postów: 17
Domyślnie Odp: Zrobienie kilku modyfikacji MK5

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kazda z tych modyfikacji to prucie auta, dodatkowo przygotowanie się na kompletny brak wiązek w aucie, albo "tylko" brak modułów i mocowań.
Jak ma to zrobić ktoś za Ciebie to licz się z konkretną marżą na częściach.
Robotę i tak trzeba policzyć, a na koniec jeszcze kodowanie.

To nie jest temat na popołudnie u kogoś pod domem na Jarotach, czy Zatorzu.
Wiem kolego, jak to wygląda z tym dokładaniem liczę się z pruciem auta i kosztami z tym związanymi ale mam na to budżet tylko potrzebuję kogoś kto mi to zrobi.

Bump:
Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kazda z tych modyfikacji to prucie auta, dodatkowo przygotowanie się na kompletny brak wiązek w aucie, albo "tylko" brak modułów i mocowań.
Jak ma to zrobić ktoś za Ciebie to licz się z konkretną marżą na częściach.
Robotę i tak trzeba policzyć, a na koniec jeszcze kodowanie.

To nie jest temat na popołudnie u kogoś pod domem na Jarotach, czy Zatorzu.
Wiem kolego, jak to wygląda z tym dokładaniem liczę się z pruciem auta i kosztami z tym związanymi ale mam na to budżet tylko potrzebuję kogoś kto mi to zrobi.

Bump:
Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- kamera to dosyć prosty temat choć używek na allegro mało a popyt jest duży, wiązka w aucie jest.
- tempomat tutaj problem stwarza mocowanie radaru i zaluzja jeśli chcesz mieć jak ori. Znalazłem żaluzje za 1100zl i dolny grill za 500.... Można to rozwiązać na skróty czyli wycięcie dolnej żaluzji ale grill z zaslepką radzę wymienić.
- Bliss to szukanie lusterek w kolor, radary są dostępne ale bez mocowań które w Aso kosztują ok 300zl sztuka.
Reszta części dostępna uzywka i po części ASO, wiązki i przycisk tempomatu nowe w Aso przeważnie są tańsze niż używki z allegro.

Wszystko jest do zrobienia, jeśli masz chęci do szukania to można dużo zaoszczędzisz na częściach.
Pieniądze i chęci na szukanie są tylko potrzebuję kogoś kto będzie chciał się podjąć samego montażu. Rozmawiałem już wstępnie z firmą FordPlus no ale kawałek do nich mam i wolałbym bliżej jak będzie taka opcja.
zdolnycool jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2021, 11:36   #7
EW1
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-07-2014
Skąd: Zabrze
Model: jeszcze focus mk2 GHIA ale już jest fusion 2016 se 2.0 EcoBoost
Silnik: 2.0 tdci , 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2006 , 2016
Postów: 1,321
Domyślnie Odp: Zrobienie kilku modyfikacji MK5

Są koledzy na forum którzy dorabiają wiązki i pewnie sami się zgłoszą ... Pewnie i da się u nich kompleksowo zamówić usługę.
EW1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2021, 15:03   #8
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,449
Domyślnie Odp: Zrobienie kilku modyfikacji MK5

W Mińsku Mazowieckim mogę ci to dołożyć.
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.