Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-07-2018, 21:15   #1231
komarkutno
ford::advanced
 
Avatar komarkutno
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 10-02-2011
Skąd: Kutno
Model: Fusion Titanium, bliss, lane assist. FDL, TSR, Sync3
Silnik: 2.0 EB 240 km
Rocznik: 2013
Postów: 252
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Dzięki za odpowiedź , myślałem, że może ford poszedł na łatwiznę i po rozbebeszeniu na części pierwsze sam ekranik będzie pasował , szkoda muszę kupić jakąś folie ochronną to może zniweluje optycznie ryskę i zabezpieczy przed odklejającym się i spadającym rejestratorem jazdyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

komarkutno jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2018, 21:23   #1232
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Jest szansa by po zgaszeniu silnika i otwarciu drzwi przez pasażera nie wyłączał się sync i dalej grało radio?

Bo jest to irytujące gdy siedzę w aucie,a każde otwarcie dzwi przez pasażera wyłącza radio
wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-07-2018, 19:46   #1233
benekbenek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-06-2018
Model: Kuga
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 5
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Witam Panowie, może jakiś specjalista się wypowie, bo mi się kończą pomysły
Escape 2017 z USA, z Sync3:
oryginalnie 2.0 16074, mapa NA 1 15

zrobiłem soft EU 18025
nie mogłem wrzucić mapy F7 EU (bład BGMAP), więc usunąłem gracenote, zainstalowałem NavVoice chiński żeby miejsca zrobić, wrzucałem też US HB5T-14G422-CA i nic.

Cały czas mam BGMAP ERR01, najpierw ekran czy wykonać aktualizacje,TAK, a zaraz potem BGMAP

Będę wdzięczny za podpowiedzi
benekbenek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-07-2018, 20:12   #1234
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał wowo213 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Bo jest to irytujące gdy siedzę w aucie,a każde otwarcie dzwi przez pasażera wyłącza radio
No to niezbędna jakaś medytacja, joga albo "positivum"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Będzie tak pewnie do ok. końca świata...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał benekbenek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
oryginalnie 2.0 16074, mapa NA 1 15
...Będę wdzięczny za podpowiedzi
Oczekiwana podpowiedź - dać sobie spokój. Nie do zrobienia siłami Kolegi.

Pakiet do utworzenia EHR w celu analizy ilości wolnego miejsca w flash Sync3 był już tu linkowany parę razy. Warto sobie warsztat przygotować, jak się zbiera za takie rzeczy.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 19-07-2018 o 20:17
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2018, 09:39   #1235
benekbenek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-06-2018
Model: Kuga
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 5
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie do zrobienia siłami Kolegi
Kolega jasnowidz potrafi to zrobić bez przelutowania pamięci? Takie info by mnie bardziej interesowało..

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pakiet do utworzenia EHR w celu analizy ilości wolnego miejsca w flash Sync3 był już tu linkowany parę razy. Warto sobie warsztat przygotować
To tylko kwestia miejsca?
Z tego co wiem, to starsze mapy najpierw nav głos, potem mapa. W F7 najpierw lic+map, potem głos, tak?
Można przejść z 2.0 od razu na 3.0 i mapę F7?
Nie proszę o instrukcję krok po kroku, tylko o wskazówki, które dla kogoś z warsztatem będą zrozumiałe, a dla takiego jak ja wg. Kolegi, nic nie dadzą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
benekbenek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2018, 18:45   #1236
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał benekbenek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...wskazówki, które dla kogoś z warsztatem będą zrozumiałe, ...
Lubię dyskusje merytoryczne fachowców!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ci W FoMoCo to rozrzutni idiociGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Prawda? Wg kolegi "Europa" z fabrycznych pakietów instalacyjnych spokojnie zmieści się na amerykańskim Sync3 z 32GB flash, a ci "idioci" nie wiedzieć czemu stosują w EU flash 64GB...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mimo wszystko jak radzę wygenerować sobie EHR i popatrzeć ile miejsca jest do dyspozycji oraz popatrzeć ile poszczególne komponenty (pakiety) potrzebują miejsca PO ROZPAKOWANIU I ROZKOMPRESOWANIU - to chyba raczej wiem po co radzę?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dodam tylko, że partycja IMAGES (na której się to musi pomieścić) to ta największa...

BTW - arytmetyka królową nauk... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 20-07-2018 o 18:50
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2018, 19:38   #1237
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Trochę nie w temacie poprzednich wypowiedzi . Wczoraj jadąc w kierunku Wiednia "nagle" z głośników wydobył się ciepły głos lektora i poinformował mnie iż ze względu na ruch drogowy trasa zostaje zmieniona . Początkowo trochę nie dowierzałem temu ale jak zobaczyłem przed sugerowanym zjazdem "mega korek" moje obawy zniknęły . Nawigacja wyprowadziła nas dokładnie za korek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Oczywiście mowa o fabrycznej nawi SYNC3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2018, 19:51   #1238
elfi
ford::advanced
 
Imię: Daro
Zarejestrowany: 03-01-2014
Skąd: ZG
Model: Ford Kuga 1.5 Titanium
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 339
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Też mi się tak zdarzało, że fabryczna navi zmieniała mi trasę z uwagi na ruch drogowy. Zawsze jej ufam i nigdy się nie zawiodłem, choć raz kosztowało mnie to 15 euro gdyż droga którą mnie poprowadziła miała ograniczenie. No ale po to są ograniczenia żeby je łamać... Ale dlaczego za przekroczenie prędkości o 3km/h? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
elfi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2018, 21:25   #1239
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...."nagle" z głośników wydobył się ciepły głos lektora i poinformował mnie iż ze względu na ruch drogowy trasa zostaje zmieniona . ...
Jak to Tomku zrobiłeś? Bo u mnie z Sync3 od dłuższego czasu, jak mam włączone nawigowanie to ten komunikat wypowiada lektorka... Przynajmniej w naszym ojczystym języku... A też bym wolał męski głos...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2018, 21:30   #1240
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,823
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

To był głos z Google Maps. :-D
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.