Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|małopolska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-06-2012, 13:31   #11
zwy
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-11-2009
Skąd: Kraków
Model: był S-max
Silnik: 2,5T
Rocznik: 2009
Postów: 118
Domyślnie Odp: Aso Kraków

Ja na pewno odradzam Wikar. Jak zrobili mi geometrię tyłu, to po pół roku nowe opony (oczywiście półroczne) były do wyrzucenia. Inaczej się jakoś jeździło, tyłem tak dziwnie rzucało, ale to już pewnie opony robiły też swoje.

zwy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-06-2012, 19:39   #12
Yabollek
ford::average
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 18-09-2009
Skąd: Kraków
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2.0L Duratorq DI HPCR (125PS)
Rocznik: 2006
Postów: 182
Domyślnie Odp: Aso Kraków

Ja właśnie jadę do wikara jutro reklamować usługę. Obwisł :-) mi tylny zderzak po wymianie na nowy (pewnie założyli na starych ślizgach). Robótka z oc sprawcy więc dziwne że nie wymieniali ich razem że zderzakiem zwłaszcza że to kosztuje grosze.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Yabollek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2012, 22:07   #13
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Aso Kraków

A pod jakim kątem pytasz?

Jeśli chodzi o dział części, to jakoś lepiej mi się współpracuje z Wikarem, niż z Eurocarem. Jacyś tacy bardziej w stronę klienta są, ale może tylko ze mną tak mają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na Jasnogórskiej byłem raz. Robiłem tam przegląd przed kupnem swojego samochodu i to był raz pierwszy i ostatni. Dopiero jak się zapytałem kiedy mają zamiar hamulce sprawdzić, to im się przypomniało, że rolki im nie działają, chcieli mi ciąć grilla, aby naprawić zamek maski i jeszcze parę "kwiatków" i to wszystko w ciągu jednej wizyty.

Pomijając przypadek jednorazowy na Jasnogórskiej serwis odwiedzałem tylko w Eurocarze i jak dla mnie jak na ASO jest OK. Szału ni ma, jak to mówią, ale powodów do narzekania raczej też nie - jak to w ASO.

Gdybym patrzył pod kątem ewentualnego zakupu samochodu, to raczej w stronę EuroCar (należą do PGD, mają bardzo konkurencyjne ceny).
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-06-2012, 21:12   #14
robertokrk
ford::amateur
 
Imię: ROBERT
Zarejestrowany: 20-05-2012
Skąd: Kraków
Model: S MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 6
Domyślnie Odp: Aso Kraków

ja wikara odradzam
robertokrk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-06-2012, 23:34   #15
Yabollek
ford::average
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 18-09-2009
Skąd: Kraków
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2.0L Duratorq DI HPCR (125PS)
Rocznik: 2006
Postów: 182
Domyślnie Odp: Aso Kraków

Wniosek jest prosty, do aso jeździmy tylko po zakup nowego autka i na obowiązkowe przeglądy gwarancyjne plus jeśli autko jest na gwarancji w celu bezpłatnych napraw (niech sobie w ciemno na zasadzie nuż się uda wymienia nawet i pół samochodu).

Najgorzej jest tam jechać na naprawy po kolizji z oc sprawcy (niby nic nie płacimy ale jakość wykonania usługi to już loteria).
Części nowe oryginalne lepiej szukać w sklepach sprzedających podzespoły forda, a jeśli ich tam nie ma to obojętnie gdzie się udamy to i tak szukanie sprowadza się do wprowadzacie do microcata vinu i mamy część (raczej nie rywalizują między sobą cenowo bo jest to prosty przelicznik ojro na złoty razy marża rzędu 50% ceny w sklepie z częściami firmowymi)

Dziwi mnie tylko, że każdy narzeka na jakość ich usług jeśli chodzi o poważniejsze roboty. Może to kwestia tego, że ich mechanicy jedyne co robią to przeglądy gwarancyjne, bo ludzie raczej unikają ich serwisu z uwagi na "konkurencyjna" cenę.
Jak wiadomo praktyka czyni mistrza.
Yabollek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2012, 10:39   #16
kyssso
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Aso Kraków

Odradzam WIKAR,mechanicy totalny chaos,mało doświadczeni,zamiast czterech świec żarowych wymienili dwie(z racji na trudny dostęp) i ... udawali zdziwionych.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2012, 17:02   #17
mirdu
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Aso Kraków

A w którym ASO mogę stać przy samochodzie, mam drobną usterkę nie grzeje fotel kierowcy
samochód na gwarancji,a nie chce spuścić samochodu z oczu
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2012, 17:07   #18
Muscron2000
ford::average
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 03-03-2011
Skąd: Wieliczka
Model: Ford S-Max
Silnik: 2.0-QXWA-143KM
Rocznik: 2010
Postów: 54
Domyślnie Odp: Aso Kraków

Chyba w żadnym...
Muscron2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2012, 17:51   #19
mziolkowski
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 20-10-2012
Skąd: Kraków
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 140 PS
Rocznik: 2011
Postów: 71
Domyślnie Odp: Aso Kraków

PARTNER - NAPRAWY. Nigdy się nie zawiodłem , umawiajcie się do doradcy Pana Piotra Szostka , facet zna się na rzeczy.

EURO-CAR - Części
mziolkowski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2012, 18:26   #20
kryzys
ford::average
 
Avatar kryzys
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 07-07-2006
Skąd: Kraków - miasto smoków i smogu
Model: VW
Silnik: Pb
Rocznik: 2017
Postów: 188
Domyślnie Odp: Aso Kraków

Przecież PARTNER i EUROCAR należą do PGD więc ceny części i usług chyba powinny być zbliżone...
__________________
"Życie człowieka ma kolor jego wyobraźni..."

JEDŹ BEZPIECZNIE ! 1.8 TDCI - 220 km/h
kryzys jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.