Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-03-2016, 15:47   #31
Podemus
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-02-2012
Skąd: Legnica
Model: ford s-max
Silnik: 2l tdci 130KM
Rocznik: 2008
Postów: 11
Domyślnie Odp: polećcie proszę sprawdzonego mechanika od wtrysków

polecam serby sam rogenerowałem do farda, oprócz tego regeneruje u nich do różnych maszyn bydowlanych. Ale stwierdzam że nie są najtańsi.

Podemus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2016, 16:49   #32
wassyll
ford::beginner
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 04-03-2016
Skąd: Lubin
Model: Transit
Silnik: 2,2 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 16
Domyślnie Odp: polećcie proszę sprawdzonego mechanika od wtrysków

Ale oni busów nie robią bo mają za mały garaż, musiałbym robić u kogoś innego a do nich dać tylko do regeneracji, i biorą 100zł więcej za 1szt niż Diesel Technika z Lublina, i dalej pozostaje pytanie, do kogo dać na wyciągnięcie, później ustawienie, sprawdzenie itp.

Jak dlugo jezdzisz na wtryskach regenerowanych u nich? Wszystko ok? Oni od A do Z robili czy gotowe zawoziles?
wassyll jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2016, 17:55   #33
Podemus
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-02-2012
Skąd: Legnica
Model: ford s-max
Silnik: 2l tdci 130KM
Rocznik: 2008
Postów: 11
Domyślnie Odp: polećcie proszę sprawdzonego mechanika od wtrysków

do maszyn to sam wyciągam wiozę i zawsze to się wiąże z naprawą. a do forda jeden był naprawiany 3 okazały się dobre. fordem byłem u nich wyciągnęli sprawdzili naprawili i odjechałem po 3 godzinach. Niestety wiem że są drodzy ale na razie mnie nie zawiedli więc ich polecam. poza tym nie wydaje mi się żeby był problem z wyciągnięciem wtrysków u nich na podwórku. Ale to już chyba dobra wola.
Podemus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2016, 18:13   #34
wassyll
ford::beginner
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 04-03-2016
Skąd: Lubin
Model: Transit
Silnik: 2,2 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 16
Domyślnie Odp: polećcie proszę sprawdzonego mechanika od wtrysków

no wlasnie, dzwonilem - pytalem.

dzieki za odpowiedz. jeszcze szukam i sie zastanawiam, najkonkretniej rozmawialo sie z gosciem z wawy - lecz troszke daleko
wassyll jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2016, 08:23   #35
Podemus
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-02-2012
Skąd: Legnica
Model: ford s-max
Silnik: 2l tdci 130KM
Rocznik: 2008
Postów: 11
Domyślnie Odp: polećcie proszę sprawdzonego mechanika od wtrysków

dieseltronik jezierzany jest blisko i nie słyszałem żeby ktoś narzekał
Podemus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2016, 18:17   #36
MIREKTERAZPOLSKA
ford::professional
 
Imię: Mirosław
Zarejestrowany: 08-11-2011
Skąd: wrocław
Model: transit
Silnik: 2,2
Rocznik: 2009
Postów: 1,525
Domyślnie Odp: polećcie proszę sprawdzonego mechanika od wtrysków

Z ASO wtrysk po regeneracji-2 lata gwarancji 860 zł brutto
MIREKTERAZPOLSKA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2016, 17:31   #37
konieczko
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-06-2015
Model: Ford Focus
Silnik: 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 2
Domyślnie Odp: gdzie najlepiej dać do regeneracji wtryski

Cytat:
Napisał Grafix Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja robiłem wtryski w Boschu Service w Stalowej Woli i wszystko sprawuje się wzorcowo. Nadali nowe kody mechanik wpisał i śmigam już prawie dwa lata i jest ok. Oczywiście robiłem też pompę były opiłki teraz leje mixol do baku profilaktycznie i raz w roku dobry filtr montuje na razie rewelacja.Tylko niestety wysyłka. Ale serwis na najwyższym poziomie. Poz.
Zgadza się można spokojnie polecić ten serwis boscha. Nadane nowe kody oryginalne części i wszystko wzorcowo działa. Dwóch moich kolegów też robiło i wszyscy zadowoleni.
konieczko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2016, 20:28   #38
wassyll
ford::beginner
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 04-03-2016
Skąd: Lubin
Model: Transit
Silnik: 2,2 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 16
Domyślnie Odp: polećcie proszę sprawdzonego mechanika od wtrysków

Witajcie ponownie.

Czuję się zobowiązany do napisania jak się sprawa skończyła.

Po zaczerpnięciu informacji z googla oraz od Was z forum obdzwoniłem wszystkich mechaników, do których uważałem, że warto i doszedłem do wniosku, że pojadę do Auto Waś w Warszawie. Umówiłem się na wtorek 8 rano a w poniedziałek na drodze zadławił mi się samochód i zgasł. Każda próba odpalenia go ponownie sprawiała, że cały silnik się "trzepał" i dławił i nie było mowy o odpaleniu.

Takim oto sposobem wylądowałem w Serbach u Wir Diesel zamiast w Warszawie.
Zregenerował mi wtryski, wytyczył nowe kody i zaprogramował w samochodzie oraz wymienił zawór ciśnienia.
Dostałem 5 stron wydruków po regeneracji, gwarancje, fakture itp.

Minął ponad miesiąc oraz przejechałem kilka tysięcy kilometrów, więc mogę opinie dać. Wszystko jest w porządku, nie dławi mi się przy ruszaniu, nie falują obroty, mniej pali, wizualnie wtryski nie leją, ciszej silnik pracuje, nie ma odgłosu stukania metalu o metal itp. Także na tą chwilę polecam.

Przy okazji okazało się, że:
- miesiąc wcześniej, naprawiał mi wtryski mechanik Sebastian Konieczny z Lisowic i wymienił mi jeden wtrysk na nowy, skasował za to 2100zł + robocizna. Okazało się jednak, że wstawił stary wtrysk, który także wymagał regeneracji, i najgorsze to, że wtrysk był innego typu niż pozostałe 3szt. Także nie polecam do żadnej naprawy Koniecznego z Lisowic.

Dzięki wszystkim za uwagę

Bump: Dodam jeszcze, że za regenerację Denso z Serbach zapłaciłem 550zł brutto od sztuki

Bump: Autko śmiga jak pszczółka, aż chce się nim teraz jeździć.

Bump: Wyjaśnię jeszcze dlaczego wybrałem wyjazd do Warszawy a nie gdzie indziej.

Np. Bosch Serwis Diesel Trzebniak ze Świebodzina już przez telefon mi powiedział, że zacznie od wypłukania baku i wymiany pompy paliwa, a pan z Auto Waś powiedział mi, że dużo tych fordów naprawili, i jeszcze nigdy nie wymienili pompy ani nie robili płukania baku, bo nigdy w tym modelu nie dostaną się tam opiłki metalu. Jakby nie patrzeć, regenerowana pompa 1300zł, plus robocizna i płukanie baku to koszt powyżej 2000zl, wiec już to był powód żeby jechać do Warszawy. Ale takich więcej "drobnych" rzeczy się znalazło.

Suma summarum, Wir Diesel z Serbów naprawił mi auto za normalne pieniądze nie naciągając na niepotrzebne wymiany. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałem więc polecam.
wassyll jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2016, 08:28   #39
jaremy
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-01-2012
Skąd: Łódź
Model: MONDEO MK3
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 12
Domyślnie Odp: polećcie proszę sprawdzonego mechanika od wtrysków

Witam. Ja polecam MIREKTERAZPOLSKA.
Sprawdził auto przed zakupem. Fachowo omówił co i jak doradził i wycenił. Przy tym cena za usługę wręcz niska. Pozdrawiam i polecam z czystym sumieniem
jaremy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dolnośląskie , lubin , regeneracja , transit , wtryski , wtryskiwacze , zielona góra


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.