Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-01-2019, 14:49   #11
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,428
Domyślnie Odp: Jakie kupić amortyzatory na tył

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Na przyszłość szukaj zanim zaczniesz nowy temat.

W wakacje wkladalem KYB, kosztowały mnie 80zł za parę.
Nie narzekam.

Antej jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2019, 20:37   #12
MIRON
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-04-2005
Model: FX SILVER
Silnik: 1,4 BENZYNA
Rocznik: 2004
Postów: 88
Domyślnie Odp: Jakie kupić amortyzatory na tył

Mi oryginalne padły po 8 latach. Widać było wycieki .Bujało autem. Warsztat zaproponował zamienniki Moonroy cos takiego. Po 1,5 roku wylały. Wymieniłem na jakies na Kyb i do dzis jest ok, czyli 4 lata. Ceny to raczej budżetowe z najniżych możliwych .
MIRON jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2019, 22:19   #13
kaku25
ford::advanced
 
Avatar kaku25
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 11-04-2015
Skąd: Kobyłka, Ząbki
Model: Kuga, Fiesta, Fusion
Silnik: 2.5 4x4 benz, reszta 1.4
Rocznik: 2009 2002 2003
Postów: 419
Domyślnie Odp: Jakie kupić amortyzatory na tył

Cytat:
Napisał KRUKER Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podchodzisz do tego z jakims za duzym namaszczeniem.
Wymiana tylnych amorkow w Fusionie to 15 minut roboty / na you toubie masz tutorial z blizniacza fiesta/. Przyjmujac ze sie nie ma dostepu do podnosnika warsztatowego, jest sie srednio ogarnietym technicznie i pomaga "browcem" w robocie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to przedzial 1-2 h powinien SPOKOJNIE wystarczycGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Za rok, dwa, trzy znow mozna smialo zmieniac a amory szczegolnie z przed lifta, to nie slyna z trwalosci/oczywiscie zalezy co sie wozi, po czym jezdzi itd/
W 15 minut to ja się kładę pod samochód. Przy takich naprawach może wydarzyć się wszystko. Auto ma 15 lat śruby pozapiekane, a nie wiem czy nie było bite z tyłu i mogą być tam różne cuda. Właśnie dlatego pytam o rzeczy dla mnie ważne przy wymianie bo może się przy tym zejść i 2 tygodnie a amorki będę zmuszony wymienić za 3 m-ce bo wyciekną. Te tutoriale na Youtube są tak poobcinane, że wszystko wygląda pięknie ale wybacz bo rzeczywistość bywa z reguły zupełnie innaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. A już widziałem na ruskim Youtubie, że jakaś rzeźba jest przy poduszkach jak nie takie odboje się kupi

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Na przyszłość szukaj zanim zaczniesz nowy temat.

W wakacje wkladalem KYB, kosztowały mnie 80zł za parę.
Nie narzekam.
Ten temat jest z 2016 roku ale dzięki za info. Interesują mnie najbardziej aktualne informacje. Już takich za 80zł. nie mogłem odnaleźć ale dzięki.
kaku25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2019, 22:40   #14
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,428
Domyślnie Odp: Jakie kupić amortyzatory na tył

Moze i z 2016 ale auto masz z 2003r.
Więc co nowego miałoby się pojawić w tym temacie?
Poszukalbys jeszcze wiecej na forum to znalazłbyś co montowano i z jakim skutkiem.

Marudzenie o odbojach też uważam za zbędne, na rynku jest pełno zamienników do tego modelu.
Febi np. kosztuje 50zł za onie strony.

Wymiana mi zajęła 1.5h na stronę i 40min na drugą, jak już wiedziałem co robię.
Klucz udarowy bardzo pomógł przy śrubie od belki.
Antej jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2019, 11:54   #15
kaku25
ford::advanced
 
Avatar kaku25
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 11-04-2015
Skąd: Kobyłka, Ząbki
Model: Kuga, Fiesta, Fusion
Silnik: 2.5 4x4 benz, reszta 1.4
Rocznik: 2009 2002 2003
Postów: 419
Domyślnie Odp: Jakie kupić amortyzatory na tył

Ja w ogóle nie pytałem o sposób wymiany, samo jakoś wyszło ale dzięki na razie wszystko jest dla mnie jasne. Dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kaku25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2019, 14:04   #16
ced105
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jakie kupić amortyzatory na tył

Cytat:
Napisał fusion88 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
amortyzatory kup sobie oryginalne fomoco używane na alledro, ja kupiłem po 30zł za sztukę prawie nówki i jestem zadowolony.
ręcę opadają...
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2019, 14:18   #17
kaku25
ford::advanced
 
Avatar kaku25
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 11-04-2015
Skąd: Kobyłka, Ząbki
Model: Kuga, Fiesta, Fusion
Silnik: 2.5 4x4 benz, reszta 1.4
Rocznik: 2009 2002 2003
Postów: 419
Domyślnie Odp: Jakie kupić amortyzatory na tył

Takie oferty też są. Ciekawe kto to kupuje?
kaku25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2019, 12:02   #18
KRUKER
ford::advanced
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 23-07-2017
Skąd: C.K Kraków
Model: fusion fiesta
Silnik: 1.4 R4 1,6 (120 KM) Ti-VCT
Rocznik: 2007 2016
Postów: 321
Domyślnie Odp: Jakie kupić amortyzatory na tył

@kaku
gdybym sam nie zbadal tematu na wlasnej skorze, nie odpisywalbym nic. Moze u mnie nic nie bylo zapieczone, moze pod auto wchodze szybciej, ktos tam napisal, ze jak rozgryzl temat to juz 2 x sprawniej robota idzie...a amory to raczej nie rozrzad, opony itp aby sie glowic czy zaoszczedzic 300 na zamiennik/lepsze/gorsze itp...

Zalozylem oczywiscie samodzielny montaz, bowiem jechac do mechanika i zastanawiac sie nad allegro to nie pojęte w tym temacie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez KRUKER ; 20-01-2019 o 12:07
KRUKER jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2019, 12:33   #19
kaku25
ford::advanced
 
Avatar kaku25
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 11-04-2015
Skąd: Kobyłka, Ząbki
Model: Kuga, Fiesta, Fusion
Silnik: 2.5 4x4 benz, reszta 1.4
Rocznik: 2009 2002 2003
Postów: 419
Domyślnie Odp: Jakie kupić amortyzatory na tył

Jestem po wymianie. Wszystko poszło fajnie, ALE jak zwykle przy takiej robocie musi coś pójść nie tak. A mianowicie, śrubka, która trzyma mocowanie górne prawego amortyzatora, tak dla żartów, przy odkręcaniu, "zjechała" się prawie cała razem z gwintem w nadkolu... ciekawostka dla tych co piszą, że to roboty 15min.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Amorki kupiłem KYB, wraz z osłonami i odbojami. Co do starych, prawy się "zrzygał" przy próbie wciśnięcia go. Lewy sprzedam na znanym portalu aukcyjnym.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kaku25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2019, 12:43   #20
gibaj
ford::professional
 
Avatar gibaj
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 01-10-2017
Skąd: LBL
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 1,502
Domyślnie Odp: Jakie kupić amortyzatory na tył

co jak co ale używane amory kupować to czysty debilizm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kumpel kiedyś chciał kupować używane tarcze
wyśmiałem go no i nie kupił
gibaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.