Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-07-2018, 17:34   #1
macko65
ford::amateur
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 23-04-2014
Skąd: Legionowo
Model: Ford c-max Titanium 2.0
Silnik: diesel
Rocznik: 2011
Postów: 3
Domyślnie Mechanizm wycieraczek przednich-w jaki sposób zabezpieczany jest płaskownik

Witam Szanownych Kolegów.
Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy może ktoś mi podpowiedzieć, w jaki sposób zabezpieczany jest płaskownik, który wchodzi na sworzeń wycieraczki / mam na myśli płaskownik idący od mimośrodu, który przenosi napęd na sworzeń wycieraczki/. Oczywiście przy ulewnym deszczu wycieraczki odmówiły posłuszeństwa i przy montażu nie znalazłem takiego zabezpieczenia i myślałem, że jest to mocowane jedynie na przegubie kulowym. Dzisiaj ponownie się "toto" rozpięło. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam
Maciek


Ostatnio edytowane przez macko65 ; 22-07-2018 o 17:39
macko65 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2018, 19:33   #2
Jaryska
ford::professional
 
Imię: ADAM
Zarejestrowany: 16-05-2018
Skąd: OTWOCK
Model: Mondeo MK3
Silnik: 1,8 cm3 DURATEC HE
Rocznik: 2003
Postów: 1,453
Domyślnie Odp: Mechanizm wycieraczek przednich-w jaki sposób zabezpieczany jest płaskownik

To można naprawic, ale trzeba wymontować cały mechaniżm, a bez wyjmowania, trzeba dokupić cały ten element, który spadł, ma on z 2 stron plasticowe miski, które się wciska na te wyrtające bolce przegubu.

Samych plasticowych misek do starej listwy, nie da rady założyc, daremny trud.

Ostatnio edytowane przez Jaryska ; 22-07-2018 o 19:35
Jaryska jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2018, 11:48   #3
macko65
ford::amateur
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 23-04-2014
Skąd: Legionowo
Model: Ford c-max Titanium 2.0
Silnik: diesel
Rocznik: 2011
Postów: 3
Domyślnie Odp: Mechanizm wycieraczek przednich-w jaki sposób zabezpieczany jest płaskownik

Dzięki Jaryska. Dzisiaj nurkowałem pod maską, ale wspomniana miska nieźle się ukryła, bo nie udało się jej znaleźć. Obawiam się, że będę musiał dorobić jakąś plastikową/gumową podkładkę, bo zapewne zakup tej gumki będzie kłopotliwy. Ale nie uprzedzajmy faktów. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli ktoś będzie miał ten problem: w serwisie... polecają wymianę całego napędu, który jest razem z silnikiem. Koszt... hm... ponad 1000 zł. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tak więc Adam Słodowy wiecznie żywy i do roboty! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez macko65 ; 25-07-2018 o 16:27
macko65 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.