Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-08-2018, 21:42   #31
metmusic
ford::professional
 
Avatar metmusic
 
Zarejestrowany: 17-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 FL Titanium S, B-Max Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost 240KM, 1.0 Ecoboost 100KM
Rocznik: 2012, 2014
Postów: 1,665
Domyślnie Odp: NX i dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio

Cytat:
Napisał Parch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja bym dołożył kabelki bez rozbierania całej dechyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Już nawet robiłem rekonesans i wiem, że dałbym radę.

Tylko cholera nie mam do tego wcale zapału. Wiązka leży w graciarni wypleciona i czeka na swoją drugą szansęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Nie dałbyś rady. Przewody do nawigacji od wzmacniacza niestety idą od lewego schowka za dmuchawą i schodzą prawą stroną na środek. Od strony pasażera, a nie kierowcy. Przynajmniej w Mondeo.

metmusic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2018, 21:45   #32
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,024
Domyślnie Odp: NX i dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio

Cytat:
Napisał metmusic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie dałbyś rady.
Nie podpuszczaj mnieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2018, 21:49   #33
metmusic
ford::professional
 
Avatar metmusic
 
Zarejestrowany: 17-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 FL Titanium S, B-Max Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost 240KM, 1.0 Ecoboost 100KM
Rocznik: 2012, 2014
Postów: 1,665
Domyślnie Odp: NX i dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio - Premium Sound System

W sumie nie podpuszczam. Raczej studzę zapał takiego rozwiązania. Idąc dalej -do wzmacniacza kable idą za Converse a nawet za jego wnęką, która ma tylną ściankę zabudowaną i nie dojrzysz tam wiązek idących tyłem. Można próbować prowadzić kable pod converse (nad poduszką kolanową) ale nadal pozostaje kwestia zamieszania w instalacji przy samej nawigacji. Ze wzmacniaczem jest kompletnie inna... moim zdaniem niezła łamigłówka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
metmusic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2018, 22:43   #34
CBGala
ford::amateur
 
Imię: Bart
Zarejestrowany: 13-08-2018
Skąd: Derby / UK
Model: Mondeo Titanium X
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 4
Domyślnie Odp: NX i dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio

Cytat:
Napisał Parch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A kolega to pewnie jeszcze musi znaleźć wiązkę "wyspiarską".
No z tym może nie być aż tak strasznie , w Anglii jest dużo szrotów gdzie wchodzisz i wyciągasz co Ci się podoba płacąc grosze , kwestia znalezienia takiego mondeo , bo w większości szroty zabierają co lepsze kąski i wystawiają na ebay ... No ale poczekam na instrukcję i zacznę się zbroić , chyba ,że znajdzie się jakaś inna szybsza i prostsza opcja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
CBGala jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2018, 07:25   #35
metmusic
ford::professional
 
Avatar metmusic
 
Zarejestrowany: 17-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 FL Titanium S, B-Max Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost 240KM, 1.0 Ecoboost 100KM
Rocznik: 2012, 2014
Postów: 1,665
Domyślnie Odp: NX i dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio

Cytat:
Napisał CBGala Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chyba ,że znajdzie się jakaś inna szybsza i prostsza opcja
Każda inna niż fabryczna będzie prostsza i szybsza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przy fabrycznej strosunek ilości pracy i modyfikacji do efektów jest niewspółmierny moim zdaniem.
metmusic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2018, 08:15   #36
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,024
Domyślnie Odp: NX i dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio

Cytat:
Napisał metmusic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przy fabrycznej strosunek ilości pracy i modyfikacji do efektów jest niewspółmierny moim zdaniem.
Właśnie dlatego nie mam parcia, żeby tą modyfikację u siebie wprowadzać. Audiofilem nie jestem, ten setup, który mam w zupełności mi wystarcza. Dodatkowo w S-Max nie dość, że traci się trzy schowki, to jeszcze subwoofer pod nogami pasażera jakoś mi się nie widzi.
Może kiedyś, jak już nie będę miał co robić, to się pobawię.
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2018, 15:52   #37
metmusic
ford::professional
 
Avatar metmusic
 
Zarejestrowany: 17-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 FL Titanium S, B-Max Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost 240KM, 1.0 Ecoboost 100KM
Rocznik: 2012, 2014
Postów: 1,665
Domyślnie Odp: NX i dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio - Premium Sound System

Stworzyłem tutorial dołożenia pełnego, fabrycznego PSS.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
metmusic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2018, 18:46   #38
CBGala
ford::amateur
 
Imię: Bart
Zarejestrowany: 13-08-2018
Skąd: Derby / UK
Model: Mondeo Titanium X
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 4
Domyślnie Odp: NX i dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio - Premium Sound System

Cytat:
Napisał metmusic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Stworzyłem tutorial dołożenia pełnego, fabrycznego PSS.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Tutorial kozak ! Gratuluje ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja mam pytanie , jak to by wyglądało gdyby od oryginalnego radia wyciągnąć sygnał na subwoofer i dołożyć nie oryginalny wzmacniacz na 4 głośniki (przód drzwi ) + subwoofer np taki jak kupiłeś w miejsce koła zapasowego .
Zastanawia mnie czy da sie coś takiego zrobić żeby nie rozbierać połowy auta .
CBGala jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2018, 08:26   #39
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: NX i dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio - Premium Sound System

Cytat:
Napisał CBGala Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja mam pytanie , jak to by wyglądało gdyby od oryginalnego radia wyciągnąć sygnał na subwoofer i dołożyć nie oryginalny wzmacniacz na 4 głośniki (przód drzwi ) + subwoofer np taki jak kupiłeś w miejsce koła zapasowego .
Zastanawia mnie czy da sie coś takiego zrobić żeby nie rozbierać połowy auta .
Próbowałem i poddałem się. W NXie podobno nie ma miejsca, z którego można wyciągnąć sygnały z przedwzmacniacza (i po filtrach).
Ostatecznie zdecydowałem się na półśrodek - Audison Bit One, który rekonstruuje sygnał RCA z głośnikowego. Jeśli jesteś audiofilem, to będziesz czuł niedosyt.
Pod tegoż Bit One mam też podpięty po optyku odtwarzacz multimedialny i wtedy dopiero słychać, co ten procesor potrafi.
Tak, czy siak, sporo kabli trzeba przeciągnąć i rozbierania trochę jest.
__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]
Alecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.